Hergün Peygamber Efendimiz sallahu aleyhi vesseleme salevat-ı şerife okuyalım

kızlar liste yapıp mı okuyorsunuz , yoksa okudukça mı yazıyorsunuz

kızlar liste yapıp mı okuyorsunuz , yoksa okudukça mı yazıyorsunuz

Hayır canım liste yapmıyoruz.Hergün en az 100 okumaya gayret ediyoruz.İlk başladığımızda 300 demiştik.Hergün kaçtane okuduysak yazıyoruz,teşvik edici oluyor.

Kizlar asagidaki tesbihi yeni ogrendim. Hergun duzenli okuyabilmek icin ayri konu mu acsak acaba. Ben bugun okumaya basliycam insallah. Gunde 100 defa Subhanallah ve bi-hamdihi cekiyoruz.

En kıymetli en sevaplı tesbih

Ebu Hureyre'den rivayet edildiğine göre:
Allah Resulü (a.s.) şöyle buyurmuştur: "Her kim günde yüz kere Bir ve ortaksız olarak Allah'tan başka hiç bir ilah yoktur. Mülk onundur, hamd onundur, o herşeye kadirdir! derse bu dua o kimse için on köle azat etme sevabına denk olur. Ve kendisine yüz hasene yazılır, yüz günah da silinir. O gün akşamlayana kadar şeytandan korunmuş olur. Ve hiç bir kimse onun yaptığından daha faziletli bir iş yapamaz. Meğer ki ondan daha çok okuyan bir kimse olsun. Ve her kim günde yüz kere: Subhanallah ve bi-hamdihi (Allah'ı, ona hamd ederek tesbih ederim) derse o kimsenin günahları deniz köpüğü kadar bile çok olsa dökülür."

Benim günlük çektiğim tesbihler arasında.Ayrı konu da açabiliriz burdan da devam edebiliriz benim için farketmez nasıl derseniz varım.Burda zaten biz bize kaldık :)

canım senin vesilenle bugün bende başlamış oldum Allah razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…