Herbalife

Herbalife kullaniyormusunuz?

• Ankete Katılan
    3
  • Anket Kapalı .
Ben inanmıyorum bu tür gıda takviyelerinin faydası olduğuna.kullanimina da şiddetle karşıyım.
Doktorun reçete etmediği hiçbir şey kullanılmamalı bence.

Sağlıklı Kilo Ver
Hazırsanız bende hszı
Ben inanmıyorum bu tür gıda takviyelerinin faydası olduğuna.kullanimina da şiddetle karşıyım.
Doktorun reçete etmediği hiçbir şey kullanılmamalı bence.
Bi deneyin sonra konuşalım yaşamadan bu kadar hızlı bit tek gerçekten bu üründen deneyerek kendim yaşayarak gördüm bu ürünü bu ürün çocuklarda bile veriliyorsa hiç şüphem kalmadı aloveralı suyundan sunumda yemeklerimede katıyorum inanın yeniden dünyaya geleceksiniz çay ve aloveralı şek kullanıyorum üye olup ürünlerimiz indirimli aldım ve bitkisel vitaminlerin yediğiniz yemekle hesaplarınız pahalı deyil yaşam koçum mutlu. ofis.... ile bandırma hayata geç kalmadan denemelisiniz saglıgınız için şimdi diyecegim okadar gereksiz yerlere harcıyoruz karşılık almadan bu vücudumu heykel gibi kalem tıraş ediyor ve bir haftada belli oluyor vücudumu temizlediği hissettim sigara içen arkadaşlar bir buçuk paketi bire düşürdüm en çok buna seviniyorum biliyorum zamanlarda bırakacağım ben damar tıkanıklığı gı olarak sigara içen biri olarak bu benden söylemesi siz bilir siniz

Son düzenleyen: Moderatör:
Hazırsanız bende hszı

Bi deneyin sonra konuşalım yaşamadan bu kadar hızlı bit tek gerçekten bu üründen deneyerek kendim yaşayarak gördüm bu ürünü bu ürün çocuklarda bile veriliyorsa hiç şüphem kalmadı aloveralı suyundan sunumda yemeklerimede katıyorum inanın yeniden dünyaya geleceksiniz çay ve aloveralı şek kullanıyorum üye olup ürünlerimiz indirimli aldım ve bitkisel vitaminlerin yediğiniz yemekle hesaplarınız pahalı deyil yaşam koçum mutlu. ofis ... ile bandırma hayata geç kalmadan denemelisiniz saglıgınız için şimdi diyecegim okadar gereksiz yerlere harcıyoruz karşılık almadan bu vücudumu heykel gibi kalem tıraş ediyor ve bir haftada belli oluyor vücudumu temizlediği hissettim sigara içen arkadaşlar bir buçuk paketi bire düşürdüm en çok buna seviniyorum biliyorum zamanlarda bırakacağım ben damar tıkanıklığı gı olarak sigara içen biri olarak bu benden söylemesi siz bilir siniz
Biraz destan oldu ama ne kadar da anlatsana faydaları bitmez burdan kullan dıkça bu ürünleri size yazacağım ben köpeğim fındıkta vermeye başladım ne alaka diyeceksiniz fındık oğlumda benim için bir çocuk saglıklı yaşamasını istiyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Madem reklam yapacaksınız önce dilimizi öğrenip pratik yapmakla başlayın. O garip şeyleri içe içe çürütmüşsünüz içinizi. En sağlıklı kilo verme yöntemi az yemektir spor yapmaktır. Her gıdadan faydalanmaktır. Ama kararında yemektir. Boş işler sizin yaptığınız.

X