Herbalife ile zayıflıyorum hadi beraber yapalım

Darknesspink35

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2017
13
1
43
Merhaba herkese, 3 gün once Herbalife a başladım, 1 kilo Gitti :) çok mutluyum... istikrarlı birşekilde devam etmeyi düşünüyorum, malum yaz geliyor..
Başlangıç kilom 80,3.
Bugün
Sabah Herbalife aloevera suyu, çay ve shake yaptım.
Ara öğün form bisküvi
Öğle zeytinyağlı kereviz ve Bir dilim ekmek
Akşam Herbalife aloevera suyu, çay ve shake yapacağım
Katılmak isteyen arkadaşlar varsa , hadi beraber yapalım :)

İşyerindeki abla 90 kilodan 69 a indi 4 ayda herbalife la. Ama müthiş bi irade gösterdi

Evet beni de. Su yerine aloavera ve çay içiyorum genelde. Bazen de 2 damla limon kullanıyorum. Tasfiye ederim. Umarım fayda görürüz. Haftaya mola verip yumurta diyeti yapacağım. Sonra herbalife a devam :)
Herbalife i düzenli olarak kullanıp kilo verebilirsiniz sonrasında koruma programına geçersiniz. Zamanla yeme aliskanliklariniz değiştiği için kilo da almazsiniz

selamlar
bende bugun basladım herbalife ye
tadı tozlu suymuş gıbı gelıyor bana hiç sevemedim ama enazından şu 1 ayı kaçamaksız denemek istiyorum.
çok uzun sure kullanmak degıl hedefım vucut enazından bu sekılde az yemeyı ogrenebılır yoksa tek basıma ırade gostrıp kılo veremıyorum

Bende
Ürünleri yeni aldım. 84 kiloyum. Boyum ise 157. Çay shake elimde mevcut kullanmak için koca ihtiyacım var nasıl yapabilirim.

Merhaba yeni üye oldum Herbalife ile beslenmeye dün itibariyle başladım.Kilo:75 boy 1,73 burdan paylasim yaparak motivasyonu arttırmak istiyorum. Vanilyalı shake,çay,thermo hap. Ve aleo Vera kullanıyorum.Sabah ve aksam.shake öğlen sağlıklı öğün ve.de
2 kere olacak sekilde proteinden yüksek.ara.ogun.1.5 litre çay her 500 ml ine.bir kpak aleo.Ve.de günde.2 litre ekstra sade su.
Basirilar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…