Her zorlukla beraber bir kolaylık vardır..

kızlar iki okumada üst üste mazeret bildirmeden gelmeyenleri listeden çıkarmayı düşünüyorum sizce? özelden yazıyorum dönmediler. online olup buraya gelmeyenlerde var malesef

diger gruplarda iki gun bildirim yapmayan liste disi ediliyor ve bu grubun kurali budur diye isliyor..
masallah nerdeyse 6 aydir 1 yildir isleyen topikler var boyle.
bence duasi yapilacagi gun dua bekleyen arkadas dogru duzgun bildirim yapmayanlar yuzunden magdur oluyor.
ben uzulurdum dua gunum kus gibi ortada kalsam,kimse umursamasa.
bu sekilde cok hak gecer,ciksinlar onlar sag kalanlar selamet bence

dediğimgibi 2 3 kişi sırasınca gelmeyenleri çıkarıcam.gerçekten takip etmek çok zor. özel mesaj bildirim sürekli saymak vs vs

beklemede bırakıyorum şimdi. okuyacam diyen arkadaşzlar var. yarın sabah yeni birisine geçilecek.

Tamam canım ben namazlarin arkasından okuyorum okudukça yazıyorum buraya eksik kalmasın diye daha tam düzene giremedi malesef o yüzden tamamlansin diye bol bol okumaya çalışıyorum

Gulbera arkadaşımız için duamı alıyorum canım ama okuyabildiğim kadar okuyacağım sayısını birazdan yazacağım 30 dan fazla okumaya çalışacağım Y yesil_zeytin_

YENİ OKUYACAĞIMIZ KİŞİ : gulbera .

35 TANE OKUMAYA ÇALIŞALIM.

UĞRAMAYANLARI LİSTEDEN ÇIKARICAM. HERKESİN BİLGİSİ OLSUN. ÖZEL MAZERETİ OLAN VARSA BELİRTSİN.

RABBİM KABUL ETSİN

1 @tubatesbih(DUASI OKUNDU) 35
2 @gulbera 100
3 @guzbahar 35
4 @NEFSSEMS (DUASI OKUNDU) 40
5 @cimcimegfb(DUASI OKUNDU)
6 @yumiti
7 @-Mahperi-
8 @Cilekkokusu12345
9 @Sealand 50
10 @vefa84
11 @genic 40
12 @_asmunikal_ 35
13 @eilenn 35+30
14 @dnzderya 60
15 @Kakao ve Ben 50
16 @bulut776 100
17 @lilyumdelisi 35
18 @msgulerr
19 @Hazal 35
20 @elfce92 35
21 @ariyana 40
22 @feraheymen 40
23 @TugbaHamza 35
24 @LiLyaNa_ 35
25 @whitewolf 35
26 @FallenAngel 35
27 Munzevi Zencefil
28 M Mariamelikem
29 tolin mazeretli
30 Ceylinimdeceylinim 40
31 The Black mazeretli

TOPLAM : 940

KALAN: 60

@-Mahperi- özel mesaj atılmıyor size. sanırım kapalı pek emin değilim.
Bugün online ve birçok konuda da yorumunuzu gördüm. yarına kadar mazaret bildiriniz, yoksa çıkarmak zorunda kalıcam.

Hafta sonu okuma oldu mu fallen olmayacak dediği için ben girmedim hiç bu sayfaya

haftasonu okuma olmadı. ama hafta için hergün 1 kişiye okunması gerekiyor. bugun okuma yapmadınız.
2kere üst üste mazeret bildirmeden topiğe uğramayanları konudan çıkarmak zorunda kalacağım. kusura bakmayın.
takip etmekt çok zor oluyor.

M Mariamelikem özel mesaj atılmadığı için buraya yazmak zorunda kaldım.
sürekli online olamıyorsunuz sanırım. konuyu bu yüzden takip edemediğini düşünüyorum.
bu şekilde sıra ilerlemesinde güçlük yaşıyoruz..
mazeret bildirseniz sevinirim. aksi takdirde çıkarmak zorunda kalıcam. sırayı takip etmek, ilerlemek zorlaşıyor çünkü

Canim bugün okuma yapmadın derken gün ne zaman bitiyor sizin için ben ona gore bildirim yapayim bundan sonra.birde senden önce yazmıştım ben 50 tane okudum die zaten.

Canim bugün okuma yapmadın derken gün ne zaman bitiyor sizin için ben ona gore bildirim yapayim bundan sonra.birde senden önce yazmıştım ben 50 tane okudum die zaten.

merhaba. bende şimdi farkettim. yüreğinize sağlık.

hersabah topiğe girin, kaç sayı okumanız gerektiğine bakın. 35 tane OKUNDU yazabilirsiniz demen yeterli.
çünkü konuya girip, ama okumayanlar var. seninde öyle yapabileceğini düşündüm. ALLAH kabul etsin.

bide fazla okumayalım. o kişiye kaçtane oku denildiyse okadar okuyalım

YENİ OKUYACAĞIMIZ KİŞİ : gulbera .

35 TANE OKUMAYA ÇALIŞALIM.

UĞRAMAYANLARI LİSTEDEN ÇIKARICAM. HERKESİN BİLGİSİ OLSUN. ÖZEL MAZERETİ OLAN VARSA BELİRTSİN.

RABBİM KABUL ETSİN

1 @tubatesbih(DUASI OKUNDU) 35
2 @gulbera 100
3 @guzbahar 35
4 @NEFSSEMS (DUASI OKUNDU) 40
5 @cimcimegfb(DUASI OKUNDU)
6 @yumiti
7 @-Mahperi-
8 @Cilekkokusu12345
9 @Sealand 50
10 @vefa84
11 @genic 40
12 @_asmunikal_ 35
13 @eilenn 35+30
14 @dnzderya 60
15 @Kakao ve Ben 50
16 @bulut776 100
17 @lilyumdelisi 35
18 @msgulerr 50
19 @Hazal 35
20 @elfce92 35
21 @ariyana 40
22 @feraheymen 40
23 @TugbaHamza 35
24 @LiLyaNa_ 35
25 @whitewolf 35
26 @FallenAngel 35
27 Munzevi Zencefil
28 M Mariamelikem
29 tolin mazeretli
30 Ceylinimdeceylinim 40
31 The Black mazeretli

TOPLAM : 990

KALAN: 10

tamam ben araştırayım. fallen ablanın özel bir meselesinden dolayı bana devir etmek zorunda kaldı
Asmunikal ben belirtmiştim sadece akşamları bildirim yapabiliyorum ve her gün mutlaka 30 okuyorum diye. Ama sıkıntı oluyorsa silebilirsin liseteden. Kimsenin hakkına girmeyeyim.

canim yarin guzbahar icin mi okunacak?
ben bu geceden okuyayim diyorum,bilgilendirirsen sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…