Her yolu deniyorum neden bebeğim olmuyor?

nursenathegirlll

Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2024
109
28
22
Kızlar 22 yaşındayım dört yıllık evliyim bundan öncesinde de iki aylık üç aylık kısa süreçlerde bebek denedik ama olmadı eşimin de görev yeri sürekli değişiyordu hem de benim moralim bozuluyordu stres yapıyordum o yüzden denemeyi bıraktık beş ay önce tamamen korunmayı bıraktık beş aydır deniyoruz olmuyor folik asit kullandım jinekolojik muayene oldum smear yapıldı ultrason rahim filmi tahliller herseyim temiz diyarbakırda özel hastanede başakşehir çam ve sakurada üç dört farklı doktora göründüm eşim de her türlü testi yaptı gayet sağlıklıyız ama olmuyor eşim sınır ötesine gittiğinde düşünmekten sabahı yapamıyorum çok üzülüyorum çekmecemin biri ovülasyon testiyle doldu bu ay bile dünyanın testini yaptım yine regl ağrısı gibi batmaya başladı muhtemelen yine regl oluyorum altıncı ayda da olmadı yani 🥲

canım yaşın genç sonuçların da temizmiş olur merak etme. ben de aynıydım bi sene dene dediler her ay ovulasyon gebelik testleri derken tam 1. senemde hamile kaldım. soğan kürünü yapmanı öneririm ilave bir şey yapmak istiyorsan. onun dışında ovulasyon dönemlerinde ilişki sonrası hemen kalkma yat biraz öyle kalk olur merak etme bazen hemen olmuyor ama olmayacak olsa testlerden birinde mutlaka çıkardı

Kızlar 22 yaşındayım dört yıllık evliyim bundan öncesinde de iki aylık üç aylık kısa süreçlerde bebek denedik ama olmadı eşimin de görev yeri sürekli değişiyordu hem de benim moralim bozuluyordu stres yapıyordum o yüzden denemeyi bıraktık beş ay önce tamamen korunmayı bıraktık beş aydır deniyoruz olmuyor folik asit kullandım jinekolojik muayene oldum smear yapıldı ultrason rahim filmi tahliller herseyim temiz diyarbakırda özel hastanede başakşehir çam ve sakurada üç dört farklı doktora göründüm eşim de her türlü testi yaptı gayet sağlıklıyız ama olmuyor eşim sınır ötesine gittiğinde düşünmekten sabahı yapamıyorum çok üzülüyorum çekmecemin biri ovülasyon testiyle doldu bu ay bile dünyanın testini yaptım yine regl ağrısı gibi batmaya başladı muhtemelen yine regl oluyorum altıncı ayda da olmadı yani 🥲
öncelikle bu kadara strese zaten olacağı varsa da olmaz biraz rahat olun yaşınız çok genç
5 aydır denemede de olmaması çok doğal
düşünmemeye çalışın desemde olmuyor biliyorum ama bu kadar da stres yapmayın

Canım daha çok küçüksün hiçbir probleminiz de yokmuş olur mutlaka. 5 ay kısa bir süre karalar bağlamak için. Vakti gelmemiştir daha. Sana tavsiyem eğer adetlerin düzenliyse ovulasyon testi filan yapma en büyük stres sebeplerinden biri. Sürekli takip edip durma canınız istediği için birlikte olun. 2-3 günde bir birlikte olun. Şekerli beyaz unlu şeyleri de çok tüketmemeye daha çok sevze meyve ceviz fındık gibi şeyler tüketmeye çalış. Kendine de başka bir uğraş bul kafanı dağıtacak. Dizi izle, kitap oku, örgü ör. Arkadaşların varsa onlarla görüş. Tek başına oturup sürekli bebek düşünme. Allah bilir vaktini ve o vakit gelince o bebiş olacak zaten🙏

X