Her türlü niyet icin sahmeran duası okumaya varmisiniz

05.12.2015 cumartesi günü için @milad_tb arkadaşımız için okuyacağız(niyeti; helal kazanc ve bol rızık için

Z Zeroselo (zehra)--------------3(okudu)
tubatesbih tubatesbih (tuba) ------------------3 (okudu)
M mavibilgisayar (döndü) ------3(okudu)
sevdakusum sevdakusum ----------------3(okudu)
Nefs Nefs --------------- 3(okudu)
@milad_tb ---------------2(okudu)
whiterose00 whiterose00 -------------------3(okudu)
G gulbil10 -- -----------3(okudu)
@ariesfount -----3(okudu)
cider13 cider13 (canan)-------3(okudu)
G guzbahar ---------------3(okudu)
B belgeseller -----3(okudu)
minekosan minekosan ---------3(okudu)

arkadaşımıza 41 tane şahmeran duasını hediye ettik tez vakitte duası kabul olsun inşallah (amin)

06.12.2015 pazar günü için whiterose00 whiterose00 arkadaşımız için okuyacağız(niyeti; ''hayırlı ,salih evlat ve ocak ayındaki tedavisin (tüp bebek)başarılı olup döllenmesinin tutması inşallah'':emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Z Zeroselo (zehra)--------------3
tubatesbih tubatesbih (tuba) ------------------3
M mavibilgisayar (döndü) ------3
sevdakusum sevdakusum ----------------3
Nefs Nefs --------------- 3
@milad_tb ---------------3
whiterose00 whiterose00 -------------------2
G gulbil10 -- -----------3
@ariesfount -----3
cider13 cider13 (canan)-------3
G guzbahar ---------------3
B belgeseller -----3
minekosan minekosan ---------3

M Mor hayaller --------3

not:herkes belirtilen sayı kadar duasını okuyacaktır

05.12.2015 cumartesi günü için @milad_tb arkadaşımız için okuyacağız(niyeti; helal kazanc ve bol rızık için

tubatesbih tubatesbih (tuba) ------------------3 (okudu)
M mavibilgisayar (döndü) ------3(okudu)
Nefs Nefs --------------- 3(okudu)
@milad_tb ---------------2(okudu)
whiterose00 whiterose00 -------------------3(okudu)
@ariesfount -----3(okudu)
cider13 cider13 (canan)-------3(okudu)
G guzbahar ---------------3(okudu)
minekosan minekosan ---------3(okudu)

arkadaşımıza 41 tane şahmeran duasını hediye ettik tez vakitte duası kabul olsun inşallah (amin)
M Mor hayaller arkadaşımı etiketlememişim ---------okudu arkadaşımız

Z Zeroselo canım. Bugünkü dualarımı okudum. Allah kabul etsin. Benim için niyet; hayırlı, salih evlat ve bu ay inşallah bir engelimin çıkmaması, tüp bebek tedavisine başlanılması, döllenmenin gerçekleşmesi, tüp bebek tedavimin başarılı olması. bebişim yada bebişlerim bana sıkıca tutunsunlar.

06.12.2015 pazar günü için whiterose00 whiterose00 arkadaşımız için okuyacağız(niyeti; ''hayırlı ,salih evlat ve ocak ayındaki tedavisin (tüp bebek)başarılı olup döllenmesinin tutması inşallah'':emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

tubatesbih tubatesbih (tuba) ------------------3
M mavibilgisayar (döndü) ------3
Nefs Nefs --------------- 3
@milad_tb ---------------3(okudu)
whiterose00 whiterose00 -------------------2
@ariesfount -----3
cider13 cider13 (canan)-------3
G guzbahar ---------------3
minekosan minekosan ---------3
M Mor hayaller --------3

not:herkes belirtilen sayı kadar duasını okuyacaktır

Z Zeroselo canım. Bugünkü dualarımı okudum. Allah kabul etsin. Benim için niyet; hayırlı, salih evlat ve bu ay inşallah bir engelimin çıkmaması, tüp bebek tedavisine başlanılması, döllenmenin gerçekleşmesi, tüp bebek tedavimin başarılı olması. bebişim yada bebişlerim bana sıkıca tutunsunlar.
amin canım inşallah allah bizlere ikiz versin hayırlısından arka arkaya evimizin bereketi bebişlerimizle dolsun taşsın....allah kalplerimizden gecen duaları tez zamanda kabul etsin....

amin canım inşallah allah bizlere ikiz versin hayırlısından arka arkaya evimizin bereketi bebişlerimizle dolsun taşsın....allah kalplerimizden gecen duaları tez zamanda kabul etsin....
Amin inşallah. çok isterim ikiz bebişlerimin olmasını. Canım benim allah kimseyi evlat özlemiyle sınamasın. gerçekten çok meşakkatli bir süreçmiş bu. rabbim bizim gibi olan herkese sabır versin. bizleri isyana yöneltmeden evlatlarımıza kavuştursun.

Amin inşallah. çok isterim ikiz bebişlerimin olmasını. Canım benim allah kimseyi evlat özlemiyle sınamasın. gerçekten çok meşakkatli bir süreçmiş bu. rabbim bizim gibi olan herkese sabır versin. bizleri isyana yöneltmeden evlatlarımıza kavuştursun.
milyonkez amin amin aminnnnnnnn......inşallah canım zor bir zamandan geçiyoruz allah güç ve sabır versin bizlere

X