Her türlü niyet icin sahmeran duası okumaya varmisiniz

03.12.2015 perşembe günü için sevdakusum sevdakusum arkadaşımız için okuyacağız(niyeti; hayırlı salih evlatlar):emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Z Zeroselo --------------3(okudu)
tubatesbih tubatesbih ------------------3
M mavibilgisayar ------3
sevdakusum sevdakusum ----------------(kendisine okumayacak)
Nefs Nefs --------------- 2
-TubiSh- -TubiSh- ------3
@milad_tb ---------------3
Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345 -----3(okudu)
whiterose whiterose --------------------3
G gulbil10 -- -----------3
P puka1606 -----3
cider13 cider13 -------3
G guzbahar ---------------3(okudu)
B belgeseller -----3 (okudu)
minekosan minekosan ---------3

not :her arkadaşımız belirtilen sayı kadar duasını okuyacaktır!!!

arkadaşlar biliyoruz ki büyü diye bir şey var doğru ve bu dua evet büyülerde muskalarda kullanılıyor tılsımlı bır dua olduğu için yani çabuk kabul olunan bir dua olduğundan öyle diyorlar ayrıca ; nazar muskalarıda var veya başka türlü muskalarda var onlardada ayetel kürsü vb dualar var yani dua her derde davedır niyet önemli örneğin Meryem suresi evlat sahibi olmak isteyenler için çok faydalı bunu suya okuyarak yada muska şeklinde 40 gün üstünde taşıyarak vb.şeyler var bunlar var ve olan seyler niyet iyi ,temiz bu duamızda şahmeran yanı niyettir herşey bozuk niyetliler okusa biz ne yapabiliriz onların günahı boynuna ama biz hayırlı işler için okuyoruz önemli olanda budur.......

not;içinde küçücük bir şüphesi olan arkadaşlarımız bırakabilir rahatlıkla

canım duaya baktım içinde hep esmalar ve belirli zikirler var anlamına da bakın ona göre okuyun niyetinizi temiz tutun bir dua okurken kendini belli eder

K kalemero canım arkadaşım sağol bilgi verdiğin için senin deneyimlerine ve bu konuda ki bilgilerine çok güveniyorum biliyorsun. Sana danıştığımda olur bazen. ben araştırıyorum konu sahibi arkadaşım Z Zeroselo ben bu konuda kesin emin olmadan devam edemiyorum arkadaşım. Bana akşama kadar süre verir misin uygun olur mu senin için ?

Yani ne gidebiliyorum ne kalabiliyorum dün akşam kız kardeşim uyardıktan sonra araştırmaya başladım. Duanın adı ile araştırınca korkunç şeylerde okudum. K kalemero arkadaşımın da dediği gibi kendimde hissettiğim bir ağırlık oluyor müthiş bir baş ağrısı çekiyorum. Doğru olanı yapmaya çalışıyorum sadece lütfen kimse kızmasın bana özür dilerim. :KK43:

03.12.2015 perşembe günü için sevdakusum sevdakusum arkadaşımız için okuyacağız(niyeti; hayırlı salih evlatlar):emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

M mavibilgisayar ------3
Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345 -----3
P puka1606 -----3
cider13 cider13 -------3
G guzbahar ---------------3
B belgeseller -----3

not :her arkadaşımız belirtilen sayı kadar duasın
''Arkadaşlar kişi başına 3 tane duamız düşüyor fakat gunu gelen arkadaş kendine okumuyacak bizler okuyacağız ve sıralamaya göre okunan arkadaştan sonrakı arkadaşımız 2 defa okuyacak bu şeklde olcak
okuma şeklimiz''
günlük olarak bir arkadaşımıza 41 tane dua hediye etmiş olacağız ...
Şahmeran duası

Allahu la ilahe illa Hüvel Hayyul Kayyum.Allahula ilahe illa Huvel aliyul Hakim.
Allahu la ilahe illa huves Semiul Alim.Allahu la ilahe illa Huver Rahmanürrahim
Allahu la ilahe illa Huvel Vahidul Ehad.Allahu la ilahe illa Huvel Ferdül Varid.
Allahu la İlahe illa Huve Raufur Rahim.Allahu la ilahe illa Huvel Aziz’ur Rahim.
Allahu la ilahe illa huvez Zahirul Batınu.Allahu la ilahe illa Huvel Ahadus Samedu.
Allahu la ilahe illa Huvel Fetta’ul Alim.Allah’u la ilahe illa Huvel Aziz’ul Alim.
Allahu la ilahe illa Huvel Hannan’ul Mennan’ul Deyyan.Allahu la ilahe illa Huvel Kadir’ul Kahiru
Alahu la ilahe illa Huver-Rafiul Alim.Allahu la ilahe illa Huver-Rabbül arş’il Azim.
Allahu la ilahe illa Huvel Melikul Kudüs.Allahu la ilahe illa Huvel Hamdul mubin.
Allahu la ilahe illa Huvel Bais’ul Varis.Allahu la ilahe illa Huvel Esmaul Hüsna.

Huvel Hayy’u la ilahe illa Huve Fadi’u Muhlisine Lehuddiyn.

Subhane birahmetike ya erhammerrahimin.

Velhamdu-lillahi Rabbil alemin.

Z Zeroselo --------------3
M mavibilgisayar ------3
Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345 -----3
P puka1606 -----3
cider13 cider13 -------3
G guzbahar ---------------3
B belgeseller -----3

not :her arkadaşımız belirtilen sayı kadar duasını okuyacaktır

Canım sevdakusum sevdakusum için 2tane okudum. Rabbim kabul etsin İnşallah en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin.

Ben devam ediyorum canım.
İçimde hiç bir şüphe yok.
Olan arkadaşlara da saygı duyuyorum zaten en ufak bir şüphe varsa yada düşerse içinize devam etmeyin bence

K kalemero canım arkadaşım sağol bilgi verdiğin için senin deneyimlerine ve bu konuda ki bilgilerine çok güveniyorum biliyorsun. Sana danıştığımda olur bazen. ben araştırıyorum konu sahibi arkadaşım Z Zeroselo ben bu konuda kesin emin olmadan devam edemiyorum arkadaşım. Bana akşama kadar süre verir misin uygun olur mu senin için ?
tamam canım sorun değil allahın izniyle kısmetinde varsa zaten devam edersin ,şunuda diyim dua ederken şeytan vesvese verir bizler içimizdeki vicdanımıza yürek verelim .nefis ve seytana uymayalım inşallah

Canım sevdakusum sevdakusum için 2tane okudum. Rabbim kabul etsin İnşallah en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin.

Ben devam ediyorum canım.
İçimde hiç bir şüphe yok.
Olan arkadaşlara da saygı duyuyorum zaten en ufak bir şüphe varsa yada düşerse içinize devam etmeyin bence
allah kabul etsin canım tabiki inancımız tam olmalı

Yani ne gidebiliyorum ne kalabiliyorum dün akşam kız kardeşim uyardıktan sonra araştırmaya başladım. Duanın adı ile araştırınca korkunç şeylerde okudum. K kalemero arkadaşımın da dediği gibi kendimde hissettiğim bir ağırlık oluyor müthiş bir baş ağrısı çekiyorum. Doğru olanı yapmaya çalışıyorum sadece lütfen kimse kızmasın bana özür dilerim. :KK43:

Canım benim çok normal bazen bende bazı duaları okumak istiyorum sonra araştırınca şüphe doluyor içime o zaman vazgeciyorum.
Sen de kendini biraz dinle ona göre karar verirsin.
Üzülme :KK66:

M mavibilgisayar ------3
Nefs Nefs --------------- 2(okudu)
P puka1606 -----3
cider13 cider13 -------3

canım ayetel kürsilerle neler yapıyorlar sen içini ferah tut önemli olan niyet sen kötü şeyleri at içinden halis niyetinle ve allahdan hayrını isteyerek oku...baş ağrısı normal sadece bunun için demiyorum bazı ayetler bazı insanlara ağır gelir mesela ben kenzül arşı okurken içim açılır bir kaç arkadaş okurken ağırlaştığını miğrenlerinin tuttuğunu söylerler şeytan vesvese verir içini rahat tut hepsinde niyet önemli bu duanın içinden geçenler hep esma ve önemli zikirler oku diye söylemiyorum sadece kendini okudum diye rahatsız etme diye söylüyorum

canım ayetel kürsilerle neler yapıyorlar sen içini ferah tut önemli olan niyet sen kötü şeyleri at içinden halis niyetinle ve allahdan hayrını isteyerek oku...baş ağrısı normal sadece bunun için demiyorum bazı ayetler bazı insanlara ağır gelir mesela ben kenzül arşı okurken içim açılır bir kaç arkadaş okurken ağırlaştığını miğrenlerinin tuttuğunu söylerler şeytan vesvese verir içini rahat tut hepsinde niyet önemli bu duanın içinden geçenler hep esma ve önemli zikirler oku diye söylemiyorum sadece kendini okudum diye rahatsız etme diye söylüyorum

Teşekkür ederim verdiğin bilgiler için senin engin bilgilerine güveniyorum bu konuda seviyorum seni arkadaşım çok sağol.
Nefs Nefs tamam arkadaşım belki de dediğin gibi vesveseden ibarettir gerçekten. Kaslbimi temiz tutacağım. Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345 arkadaşım sende bir daha düşün yine de olur mu ? Z Zeroselo devam ediyorum arkadaşım desteğin için sana da teşekkür ederim.

canım sen eğer kafanda sorular varsa ara ver ve müsaitsen istihare namazı kıl ve yat rabbim hayırlısını versin .....

P puka1606 bu duaya başlamadan önce bende çok tereddüt ettim. Acaba o yazılanlarda olduğu gibi bende sıkıntılar yaşar mıyım diye. inşallah öyle şeyleri yaşamayız. duada niyet çok önemli bence. ama sen yine de kimsenin etkisi altında kalma. kendini dinle derim.

Teşekkür ederim verdiğin bilgiler için senin engin bilgilerine güveniyorum bu konuda seviyorum seni arkadaşım çok sağol.
Nefs Nefs tamam arkadaşım belki de dediğin gibi vesveseden ibarettir gerçekten. Kaslbimi temiz tutacağım. Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345 arkadaşım sende bir daha düşün yine de olur mu ? Z Zeroselo devam ediyorum arkadaşım desteğin için sana da teşekkür ederim.
canım tamam herkonuda elimden geldikçe yardımcı olmaya çalışırım canım burda hepimiz kardeşiz kimse kimseyi yanlış anlamaz ki :KK200:

M mavibilgisayar ------3
Nefs Nefs --------------- 2(okudu)
G gulbil10 -- -----------3(okudu)
P puka1606 -----3
cider13 cider13 -------3

3 tane okudum arkadaşım beni yazabilirsin. Evet kendi niyetim önemli bu konuda size katılıyorum ama işte yazılanları okuyunca da korkmadım değil ne bileyim insanım işte yalnız yaşıyorum ya birde çok vesvese yaptım sanırım.

X