Her türlü dilek için 70.000 kelime-i tevhid...

Resûlullah (sav) Efendimizden Kelimei Tevhidle ilgili bazı hadisleri paylaşmak istedim sizlerle.

“Lâ İlâhe İllallah ” tevhid sözü Benim kal’am dır.Bu Kal’aya giren azâbımdan korunmuş olur.”

"Lâ İlahe İllallâh ,sözünü çok söyleyin"

70000 Kelimei Tevhid çekmenin her hacedi kabul olur.

5 Vakit namazlardan sonra 21 kere Kelime-i Tevhid okuyan,Hakk Teâla’nın hidayetine mazhar olur.Türlü türlü lutuflar ve ihsanlara kavuşur.

Sabah namazından sonra 100 kere Kelime-i Tevhid okuyanın kalbi iman nuru le dolar.

70.000 kelimei tevhid (Lailaheillallah) çekiyoruz

Usulü:
Bir tesbih besmele
Bir tesbih estağfurullah el azim
Bir tesbih la havle Vela kuvvete illa billahi aliyyül azim çekiyoruz.
Ve başlıyoruz (Lailaheillallah)
Her yüze geldiğimizde Muhammedin Resulullah diyoruz. Her yüzde mutlaka bunu söylüyoruz.

1-Fundayesilova
2-Nara87
3-Damla-22
4-Ebruli--
5-Whitepearll
6-Yasemin8085
7-Kitapseverim
8-La Petite Princesse
9-Saksi_Değilim_Ben
10-Turta Yagmuru
11-Selince3
12-Tubatesbih
13-Esoss88
14-Cansu_tr
15-Yasemin8085
16-

Canim beni 15 sırada birde 6 sırada eklemişsiniz

Usulü:
Bir tesbih besmele
Her yüze geldiğimizde Muhammedin Resulullah diyoruz. Her yüzde mutlaka bunu söylüyoruz.

1-Fundayesilova
2-Nara87
3-Damla-22
4-Ebruli--
5-Whitepearll
6-Yasemin8085
7-Kitapseverim
8-La Petite Princesse
9-Saksi_Değilim_Ben
10-Turta Yagmuru
11-Selince3
12-Tubatesbih
13-Esoss88
14-Cansu_tr
15-
16-

Usulü:
Bir tesbih besmele

1-Nara87
2-Damla-22
3-Ebruli--
4-Whitepearll
5-Yasemin8085
6-Kitapseverim
7-La Petite Princesse
8-Saksi_Değilim_Ben
9-Turta Yagmuru
10-Selince3
11-Tubatesbih
12-Esoss88
13-Cansu_tr
14-Seriii
15-

Kızlar sırayla okumak yerine topluca hepimize birden okuyalım.Dua ederken listedeki isimlerimizide söyleriz yarın sabah başlayalım inşallah her gün bildirim yapıp hızlı ilerleyelim bir haftada bitiririz

Usulü:
Bir tesbih besmele
(Kelimei Tevhid çekerken abdest alma zorunluluğu yok)

1-Nara87 (5000)
2-Damla-22 (500 okudu 4500 kaldı)
3-Ebruli-- (5000)
4-Whitepearll (5000)
5-Yasemin8085 (5000)
6-Kitapseverim (5000)
7-La Petite Princesse (5000)
8-Saksi_Değilim_Ben (5000)
9-Turta Yagmuru (5000)
10-Selince3 (5000)
11-Tubatesbih (5000)
12-Esoss88 (5000)
13-Cansu_tr (5000)
14-Seriii (5000)

Her kişiye 5000 düşüyor bir hafta içinde bitirebiliriz heralde, hepimize birden topluca okuyalım.

Kızlar selamlar. Hepinizden çok özür diliyorum. Telden giriyordum oda suan elimde değil o yüzden giremedim bir süredir. Katılımlarınızı için çok teşekkür ediyorum. Hepinizin mesajlarını okudum bende nacizane fikrimi söylemek istiyorum. kelime-i tevhid tek bir dilek için 70.000 adet okunduğunda çok tesirli. Bunu yüce Rabbimin izniyle bizzat tecrübe ettim. Listemizde olan kişiler için tek tek okunmalı. Kızlar inanın çok kolay Rabbim veriyor kolaylığını. Bir günde 8000 adet çekmek mümkün. Bu sebeple yarından itibaren başlayalım derim ben. Ortaya dileğimizi yazalım herkes o kişi ve dileği niyetine başlasın. Ben akşamları girebilirim şuan için ama gündüzde girmeye çalışırım. Allah hepinizden razı olsun çok mutlu oldum. Tam anlayamadım birine niyetlenip başladınız mı ama eğer başlamasıyla ismim funda anne ismim Mualla. Ve Rabbimden sağlıklı hayırlı bir evlat istiyorum. Usulünce Mualla kızı funda niyetine besmele ve sırasıyla tesbihleri okuyarak başlarsanız makbul olur. Yarın tekrar gireceğim katılan arkadaşlarım dileğim evlat Rabbimden. İnşallah dualarımız kabul olur. Üç günümüzü almaz benden sonra hemen diğer arkadaşımıza geçeriz. Ben sabah başlıyorum hayırlısıyla katılıma göre kişi başına düşen adede yarın karar veririz.şimdilik hepinize hayırlı geceler.

Usulü:
Bir tesbih besmele
(Kelimei Tevhid çekerken abdest alma zorunluluğu yok)

1-Nara87 (5000)
2-Damla-22 (500 okudu 4500 kaldı)
3-Ebruli-- (5000)
4-Whitepearll (5000)
5-Yasemin8085 (5000)
6-Kitapseverim (5000)
7-La Petite Princesse (5000)
8-Saksi_Değilim_Ben (5000)
9-Turta Yagmuru (5000)
10-Selince3 (5000)
11-Tubatesbih (5000)
12-Esoss88 (5000)
13-Cansu_tr (5000)
14-Seriii (5000)

Her kişiye 5000 düşüyor bir hafta içinde bitirebiliriz heralde, hepimize birden topluca okuyalım.

Kızlar selamlar. Hepinizden çok özür diliyorum. Telden giriyordum oda suan elimde değil o yüzden giremedim bir süredir. Katılımlarınızı için çok teşekkür ediyorum. Hepinizin mesajlarını okudum bende nacizane fikrimi söylemek istiyorum. kelime-i tevhid tek bir dilek için 70.000 adet okunduğunda çok tesirli. Bunu yüce Rabbimin izniyle bizzat tecrübe ettim. Listemizde olan kişiler için tek tek okunmalı. Kızlar inanın çok kolay Rabbim veriyor kolaylığını. Bir günde 8000 adet çekmek mümkün. Bu sebeple yarından itibaren başlayalım derim ben. Ortaya dileğimizi yazalım herkes o kişi ve dileği niyetine başlasın. Ben akşamları girebilirim şuan için ama gündüzde girmeye çalışırım. Allah hepinizden razı olsun çok mutlu oldum. Tam anlayamadım birine niyetlenip başladınız mı ama eğer başlamasıyla ismim funda anne ismim Mualla. Ve Rabbimden sağlıklı hayırlı bir evlat istiyorum. Usulünce Mualla kızı funda niyetine besmele ve sırasıyla tesbihleri okuyarak başlarsanız makbul olur. Yarın tekrar gireceğim katılan arkadaşlarım dileğim evlat Rabbimden. İnşallah dualarımız kabul olur. Üç günümüzü almaz benden sonra hemen diğer arkadaşımıza geçeriz. Ben sabah başlıyorum hayırlısıyla katılıma göre kişi başına düşen adede yarın karar veririz.şimdilik hepinize hayırlı geceler.
Merhabalar bende katılmak isterim. Adetli ikende okunur mu

Hayırlı cumalar

günaydın

yani günlük 5 000 okumak biraz zor gibi malum herkes çalışıyorr

ebrulinin dediği kişi başı 5 000 okusun 3 günde falan olsun

Merhabalar bende katılmak isterim. Adetli ikende okunur mu
Ekliyorum sizi listeye adetli ikende abdestsizken de okunabiliyomuş canım

Bende herkese 70 000 ayri ayri okunmasi taraftariyim kizlar

BENCEDE HERKESE AYRI AYRI OKUNSA GÜZEL OLUR AMA HER GÜN 5000 OKUNMAYABİLİR

Hayırlı cumalar

günaydın

yani günlük 5 000 okumak biraz zor gibi malum herkes çalışıyorr

ebrulinin dediği kişi başı 5 000 okusun 3 günde falan olsun

Günlük 5000 dememiştin bazı arkadaşlar az kişiyiz diye topluca okuyabiliriz diyince bende bir kerede herkese bir haftada okuyalım diye düşündüm diğer türlü çok uzar ve aksamalar olabilirdi diye konu sahibi geldi ayarlanmasını yaparız artık

Fundayesilova Fundayesilova
Hoşgeldin canım sen uzun zamandır girmeyince biz başlayalım sana gelince okuruz diye düşünmüştüm ama daha başlamadık listeye daha fazla kişi katılır diye bekliyodum.
Evet tek kişinin dileği için okumak gerekiyomuş araştırmıştım dün fakat tek kişiye okuyunca süre uzuyo aksamalar olur diye bi de bi kaç arkadaş fikir verince bende herkese birden okuyalım demiştim
O zaman 3 gün içinde bir kişiye okuyarak ilerleyebiliriz, listedeki arkadaşlarla başka dua topiklerinde de varız yetiştiremeyebiliriz diğer türlü

X