Her türlü dilek için 70.000 kelime-i tevhid...

70.000 kelimei tevhid (Lailaheillallah) çekiyoruz

Usulü:
Bir tesbih besmele
Bir tesbih estağfurullah el azim
Bir tesbih la havle Vela kuvvete illa billahi aliyyül azim çekiyoruz.
Ve başlıyoruz (Lailaheillallah)
Her yüze geldiğimizde Muhammedin Resulullah diyoruz. Her yüzde mutlaka bunu söylüyoruz.

1-Fundayesilova
2-Nara87
3-Damla-22
4-Ebruli--
5-Whitepearll
6-Yasemin8085
7-Kitapseverim
8-La Petite Princesse
9-
10-

Bekleriz zaten şimdi çok az kişiyiz, annenin neyi var
annemin bacağında yara var canım ödem akıyor yarası kapanmadı ALLAH kimselere vermesin canım annemin hastalığının genel adı fil hastalığı bacakları aşırı derece şiş ve vücut ödem yapıyor böyle yaralar çıkıp ödemi atıyor vücudu evden çıkamaz oldu akıntı olduğu için doktora götürdüm ramazanda ilaç ve pasuman için su verdi yarasının büyümesini engelledi ama işte kurbanda yeniden götüreceğim ama daha büyük şehirlere iyi bir doktora götürmek lazım ama bakalım hayırlısıyla bir toparlanalım hayırlısıyla atanırım da daha çok ilgilenebilirim ama kesin çözüm yok gibi canım ya o şişmelere falan

Anladım Allah Ya Şafi ismi ile şifa versin inşallah dediğin gibi büyük şehirlerdeki hastanelerede gitmeniz daha iyi olur, atanman için ve annen için dua edeceğim dualarımdasın canım

Anladım Allah Ya Şafi ismi ile şifa versin inşallah dediğin gibi büyük şehirlerdeki hastanelerede gitmeniz daha iyi olur, atanman için ve annen için dua edeceğim dualarımdasın canım
ALLAH RAZI OLSUN canım atanmam annem ve kardeşime sahip çıkmam konusunda da çok önemli bir durum olacak çok ders çalışmam lazım uyumayacağım zamanlar olacak çalışıyorum aslında ama bu sıralar kendimde deilim duaların için sağol canım gerçekten de dualara çok ihtiyacım var hepimizin de gerçekten de

Allah senden de razı olsun kabul olacak inşallah dualarımız

70.000 kelimei tevhid (Lailaheillallah) çekiyoruz

Usulü:
Bir tesbih besmele
Bir tesbih estağfurullah el azim
Bir tesbih la havle Vela kuvvete illa billahi aliyyül azim çekiyoruz.
Ve başlıyoruz (Lailaheillallah)
Her yüze geldiğimizde Muhammedin Resulullah diyoruz. Her yüzde mutlaka bunu söylüyoruz.

1-Fundayesilova
2-Nara87
3-Damla-22
4-Ebruli--
5-Whitepearll
6-Yasemin8085
7-Kitapseverim
8-La Petite Princesse
9-Saksi_Değilim_Ben
10-

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…