Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Zaten 2 gunde okumuyoruz ki canm mesela ben 3 gunde bitirebildim herkesin isi gucu mutlaka bir seyleri cikiyor okuyamiyor zaten suan sadece S Sargoz yi bekliyoruz o da tamamlarsa diger kisiye gecicez
Evet canım yok onu demedim ben hani başta yazılı ya 202 202 diye ben onu iki günde tamamlayacağız diye anlıyordum önceden.. Ben bir yerde okumuştum ne kadar doğru bilmiyorum ama 3 5 veya 7 günde okunmalıymış. Hani bu sayılara göre birşey belirlersek belki daha sistemli olabilir. Sistemsiz olunca ister istemez böyle oluyor..

Evet canım yok onu demedim ben hani başta yazılı ya 202 202 diye ben onu iki günde tamamlayacağız diye anlıyordum önceden.. Ben bir yerde okumuştum ne kadar doğru bilmiyorum ama 3 5 veya 7 günde okunmalıymış. Hani bu sayılara göre birşey belirlersek belki daha sistemli olabilir. Sistemsiz olunca ister istemez böyle oluyor..
Onu bende duydum canm mesela cuma baslandiysa diger cuma bitmesi gerekiyormus cok uzatmamak gerekiyormus cunku bu dua bir kilit gibiymis

Arkadaslar herkes okudugu sayiyi@Patronicee okudum yazsin
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim.
”İnnallahevemelaiketehüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenusallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

Euzü besmele çekip Salat-ıTefriciyeyiokumaya başlıyoruz…

AllâhümmesallisalâtenkâmiletenvesellimselâmentâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealââlihivesahbihîfiküllilemhatinvenefesinbiaded-i külli mâ’lûmin lek.

okunan kişi braindamage braindamage

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 404 sayı düşüyor
1 -@Cgpbas=》404 tane okudu(bitirdi)
2- @Patronicee=》404 tane okudu(bitirdi)
3-@brainmadage=》404 tane okudu(bitirdi)
4- @_haymeana_=》172 tane okudu( P patronice den ilave)
5- @muhat=》404 tane okudu(bitirdi)
6- @whitepearll=》404 tane okudu(bitirdi)
7-@mustafabusra=》404 tane okudu(bitirdi)
8-@guzbahar=》404 tane okudu(bitirdi)
9-@buttrfly=》404 tane okudu(bitirdi)
10-@sevdakusum=》404 tane okudu(bitirdi)
11-@kumrukusum=》404 tane okudu(bitirdi)
okunansayı:4212
kalan sayı :232
braindamage braindamage (yesim) Arkadaşımızınduası:Allahımbanavetüm iş sıkıntısı çekenlere hayırlı iş nasip et,aklımızdaki tümolumsuzdüşünceleri tüm kapalı olan kapıları hayırlısı ile doğruya kavuştur.Gireceğim sınavları alınımınakıyla hayırlısıyla kazanabilmeyi nasip eyle.
Aileme,annemebabama,tümMüslümankardeşlerimeuzunömürlerhayırlıölümlernasipeyle.Bizidoğruyoldanayırma,kazadanbeladankötülüklerdenkötü insanlardan uzaktut..Amin.

”İnnallahevemelaiketehüyüsallunealennebiyyiya eyyühellezine amenusallü aleyhi vesellimu teslima.
ayeti okunur

AllâhümmesallisalâtenkâmiletenvesellimselâmentâmmenalâseyyidinâMuhammedinillezitenhallübihil’ükadü,vetenfericübihil’kürabü,vetükdâbihil’havâicü,vetünâlübihir’regâibü,vehüsnül’havâtimi,veyüsteskal’ğamâmübivechihil’kerimi,vealââlihivesahbihîfiküllilemhatinvenefesinbiaded-i külli mâ’lûmin lek.

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişi başına 404 sayı düşüyor
2- @Patronicee=》404 tane okudu(bitirdi)
3-@brainmadage=》404 tane okudu(bitirdi)
4- @_haymeana_=》172 tane okudu( P patronice den ilave)
okunansayı:4212
kalan sayı :232
braindamage braindamage (yesim) Arkadaşımızınduası:Allahımbanavetüm iş sıkıntısı çekenlere hayırlı iş nasip et,aklımızdaki tümolumsuzdüşünceleri tüm kapalı olan kapıları hayırlısı ile doğruya kavuştur.Gireceğim sınavları alınımınakıyla hayırlısıyla kazanabilmeyi nasip eyle.
Aileme,annemebabama,tümMüslümankardeşlerimeuzunömürlerhayırlıölümlernasipeyle.Bizidoğruyoldanayırma,kazadanbeladankötülüklerdenkötü insanlardan uzaktut..Amin.
100 tane alıyorum haymeana için

@_haymeana canım eksik az olunca herkes elinden geleni yapabiliyor fakat tamamına yakını olunca yetişmiyor lütfen biraz gayret et biliyoruz çocuk iş güç zor oluyor

ayeti okunur

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişibaşına 404 sayı düşüyor
2- @Patronicee=》404 taneokudu(bitirdi)
3-@braindamage=》404tane okudu(bitirdi)
4- @_haymeana_=》404 tane okudu( P patronice M1601B M1601B braindamage braindamage den ilave)
okunansayı:4444
kalan sayı :Bitti
braindamage braindamage (yesim) Arkadaşımızınduası:Allahımbanavetüm iş sıkıntısı çekenlere hayırlı iş nasip et,aklımızdakitümolumsuzdüşünceleri tüm kapalı olan kapıları hayırlısı ile doğruya kavuştur.Gireceğim sınavları alınımınakıyla hayırlısıyla kazanabilmeyi nasip eyle.

ayeti okunur

okunan kişi S Sargoz

toplam okunacak dua sayısı 4444 kişibaşına 404 sayı düşüyor
1 -@Cgpbas=》
2- @Patronicee=》
3-@brainmadage=》
4- @_haymeana_=》
5- @muhat=》
6- @whitepearll=》
7-@mustafabusra=》
8-@guzbahar=》
9-@buttrfly=》
10-@sevdakusum=》
okunansayı:
kalan sayı :
S Sargoz (fatima)Arkadasimizin duasi:maddi ve manevi tum sıkıntılarim en kisa bitsin ve yuvamda huzur muhabbet daim olsun (Amin)

@_haymeana canım eksik az olunca herkes elinden geleni yapabiliyor fakat tamamına yakını olunca yetişmiyor lütfen biraz gayret et biliyoruz çocuk iş güç zor oluyor
inan ki okumaya çalışıyorum 3 konum da ha var bide günlük zikirlerim var en basında belirttim 10 yada 20 okuyabilirim diye hatta eger geri kalınıyor ise çıkayım bile dedim hem özelden hem burdan

dün oy verme işi falan vardı sonra kv deye gittik gece eve geldim kendi konularıma bile bakamadım ama dedim ya en basında ben ezbere bilmiyorum ancak 10 tane yada biraz daha fazla okuyabilirim diye ama yinede kusutra bakmayın

X