Her turlu dilek hayirli bebek ici 4444 salatı tefriciye duasi

Arkadaşlar ben kendi payıma düşeni okurum, çok yoğundu iş, kusura bakmayın. Kaç adet oldu şimdi?
Cnm sadece bir arkadas okuyamiyorum cikiyorum dedi ama hic basladimi bilmiyoruz sayili dua oldugu icin haber bekliyoruz onun eksigini tamamliyacagiz

şu anda cuma selası okuyor rabbim cuma sela yüzü suyu hürmetini hepimizi affetsin. bizleri sevdiği kullarından eylesin, dualarımız şer ise de hayırlı edip kabul etsin.. kk daki topiğimizdeki tüm evlat isteyenlerin ve gönlü evlat aşkıyla yanan tüm kadınların anne olmasını nasip etsin hepimize hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar versin inşallah...

şu anda cuma selası okuyor rabbim cuma sela yüzü suyu hürmetini hepimizi affetsin. bizleri sevdiği kullarından eylesin, dualarımız şer ise de hayırlı edip kabul etsin.. kk daki topiğimizdeki tüm evlat isteyenlerin ve gönlü evlat aşkıyla yanan tüm kadınların anne olmasını nasip etsin hepimize hayırlı sağlıklı imanlı evlatlar versin inşallah...
Amin canim okunan sâĺâ esliginde dua etmek ne guzel hayirli cumalar

Allahım evli olmayanları da gönlündekini hayırlı eylesin, Rabbim bizi doğru yoldan ayırmasın, bizi doğru yola zahmetsiz, sıkıntısız yönlendirsin. Dualarımızdan birbirimizi eksik etmeyelim.
aminn caım benim duam hep sizinle zaten. doğru insanla evlenmek o kadar önemli ki... inşallah rabbim sizi iyi ki şimdi evlenmişim dedirtecek insanlarla karşılaştırsın. hayırlı eş ve aratmadan sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.. aminnn

Ben biraz zorlaniyorum ama sure biraz daha uzarsa bu liste sonuna kadar okurum devam ederim. Gunluk 150 anca okuyabiliyorum.

Cnm hic okudunmu malum sayili dua ona gore eksigi tamamlayalim
Olur insaniz her zamanimiz uygun olmuyor mahcubiyet ne demek (kendi adima bir mahcupluk soz konusu degil icin rahat olsun) benden yana hakkim varsada helal olsun
Allah razı olsun canım, okuyamadım henüz bir oturusta okuyordum normalde ama bir baktım çoğunluk okumuş. Sürekli girip bildirim yapamıyorum o yüzden zor durumda bırakmak istemedim sonraki zamanlarda :KK43: Ben bugün de okurum söylerim sayiyi

Allah razı olsun canım, okuyamadım henüz bir oturusta okuyordum normalde ama bir baktım çoğunluk okumuş. Sürekli girip bildirim yapamıyorum o yüzden zor durumda bırakmak istemedim sonraki zamanlarda :KK43: Ben bugün de okurum söylerim sayiyi
Cnm sen zorlaniyorsan okuma istersen yada sadece kusurati oku (nefesin olsun kimin duasi makbuldur bilinmez yani 44 adet)kalani tamamlariz
Patronicee Patronicee cnm simdilik 150 aldim kendime braindamage braindamage mesaji gordugu belirtsin kalani ole okurum simdi gormeden belki fazla okur fazla olmasin

Cnm sen zorlaniyorsan okuma istersen yada sadece kusurati oku (nefesin olsun kimin duasi makbuldur bilinmez yani 44 adet)kalani tamamlariz
Patronicee Patronicee cnm simdilik 150 aldim kendime braindamage braindamage mesaji gordugu belirtsin kalani ole okurum simdi gormeden belki fazla okur fazla olmasin
Tamm canim braindamage braindamage soylesin okuyup okumadigini ona gore bende tamamlarim

Bende her sayiya varim arkadaslar dediginiz gibi arkadasi cikarmayalim küsurati okudun onunda gercekten duaya ihtiyaci var demekki burda olduguna gore. Belki onun azda olsa okudugu sayi daha makbul olur herkese hayirli cumalar

Ben çok zor yetistiriyorum. Yardim istiyorum bazen. Çalıştığım için çok fazla okuyaniyorum. Sayı artarsa okuma gününü de attırabilir miyiz

X