Her türlü dileğimiz için her gün bir kişiye 313 adet Ayetelkürsi okuyalım :)

Başlamadık kızlar diğer arkadaşın duası bitti, nedensude nedensude paylaşmadı henüz duasını ama bir süre aranızda olamayacağım demişti sanki ben yine de çıkarmadım listeden paylaşmazsa biz sıradan başka duadan devam ederiz yada nasıl isterseniz öyle yaparız
Canım okuyucağımız başka arkadaşımız yoksa nedensude nedensude arkadaşımızın sıkıntılarının gitmesi için NİYETLENİP okuyalım isterseniz ondan sonra yeni duamıza başlayalım

Çok teşekkür ederim ya Allah razı olsun duygulandırdınız beni. Benim yerime de okumuşsunuz. Ben sanırım 3-4 kişi için okuyamamış oldum :KK43: Duam şu ki; içinde bulunduğum sıkıntıdan, imtihandan, kederden, en kısa en çabuk şekilde bir an önce kurtulmak, feraha ermek, mutlu olmak istiyorum. Akıl, kalp sakinliği sükunet huzur mutluluk neşe istiyorum. Dualarımın en güzel şekilde beni mutlu edecek şekilde kabul olmasını ve 2020 yılının benim için hiç olmadığı kadar güzel ve mutlu geçmesini, dualarımın kabul olduğunun şükrünü yaşamak istiyorum. Namazlarımda daim olmak, niyetlendiğim umreye gidebilmek ve Allah yolunda huzurla ilerlemek istiyorum. Dua eden herkesten Allah razı olsun. Ben Emine kızı Tuğba :KK200:

Çok teşekkür ederim ya Allah razı olsun duygulandırdınız beni. Benim yerime de okumuşsunuz. Ben sanırım 3-4 kişi için okuyamamış oldum :KK43: Duam şu ki; içinde bulunduğum sıkıntıdan, imtihandan, kederden, en kısa en çabuk şekilde bir an önce kurtulmak, feraha ermek, mutlu olmak istiyorum. Akıl, kalp sakinliği sükunet huzur mutluluk neşe istiyorum. Dualarımın en güzel şekilde beni mutlu edecek şekilde kabul olmasını ve 2020 yılının benim için hiç olmadığı kadar güzel ve mutlu geçmesini, dualarımın kabul olduğunun şükrünü yaşamak istiyorum. Namazlarımda daim olmak, niyetlendiğim umreye gidebilmek ve Allah yolunda huzurla ilerlemek istiyorum. Dua eden herkesten Allah razı olsun. Ben Emine kızı Tuğba :KK200:
Tuğba canım senin niyetine okudum Allah kabul etsin

Hatmimize:
(10) salavat

(10) istiğfar

(10) kelime-i tevhid

(10) Tekbir

(10) salavat

ile başlıyoruz kızlar, isteyen 2 rekat hacet namazı da kılabilir.

nedensude nedensude 'nin duası:

Duam şu ki; içinde bulunduğum sıkıntıdan, imtihandan, kederden, en kısa en çabuk şekilde bir an önce kurtulmak, feraha ermek, mutlu olmak istiyorum. Akıl, kalp sakinliği sükunet huzur mutluluk neşe istiyorum. Dualarımın en güzel şekilde beni mutlu edecek şekilde kabul olmasını ve 2020 yılının benim için hiç olmadığı kadar güzel ve mutlu geçmesini, dualarımın kabul olduğunun şükrünü yaşamak istiyorum. Namazlarımda daim olmak, niyetlendiğim umreye gidebilmek ve Allah yolunda huzurla ilerlemek istiyorum. Dua eden herkesten Allah razı olsun. Ben Emine kızı Tuğba :KK200:

1) braindamage braindamage 1387 ADET OKUDU
2) Uraniaaflora Uraniaaflora 1387 ADET
3) 5 528mucizemmm 1387 ADET OKUDU
4) C cansu_tr 1387 ADET OKUDU
5) Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir 1387 ADET OKUDU
6) Sealand Sealand 1387 ADET
7) Elmas2326 Elmas2326 1387 ADET
8) agustos72 agustos72 1387 ADET OKUDU
9) caramel_7 caramel_7 1387 ADET
10) Namaria Namaria 1386 ADET OKUDU
11) F FairyTale89 1386 ADET OKUDU
12) nedensude nedensude 1386 ADET

Hatmimize:
(10) salavat

(10) istiğfar

(10) kelime-i tevhid

(10) Tekbir

(10) salavat

ile başlıyoruz kızlar, isteyen 2 rekat hacet namazı da kılabilir.

nedensude nedensude 'nin duası:

Duam şu ki; içinde bulunduğum sıkıntıdan, imtihandan, kederden, en kısa en çabuk şekilde bir an önce kurtulmak, feraha ermek, mutlu olmak istiyorum. Akıl, kalp sakinliği sükunet huzur mutluluk neşe istiyorum. Dualarımın en güzel şekilde beni mutlu edecek şekilde kabul olmasını ve 2020 yılının benim için hiç olmadığı kadar güzel ve mutlu geçmesini, dualarımın kabul olduğunun şükrünü yaşamak istiyorum. Namazlarımda daim olmak, niyetlendiğim umreye gidebilmek ve Allah yolunda huzurla ilerlemek istiyorum. Dua eden herkesten Allah razı olsun. Ben Emine kızı Tuğba :KK200:

1) braindamage braindamage 1387 ADET OKUDU
2) Uraniaaflora Uraniaaflora 1387 ADET
3) 5 528mucizemmm 1387 ADET OKUDU
4) C cansu_tr 1387 ADET OKUDU
5) Kafiyesizsiir Kafiyesizsiir 1387 ADET OKUDU
6) Sealand Sealand 1387 ADET
7) Elmas2326 Elmas2326 1387 ADET
8) agustos72 agustos72 1387 ADET OKUDU
9) caramel_7 caramel_7 1387 ADET
10) Namaria Namaria 1386 ADET OKUDU
11) F FairyTale89 1386 ADET OKUDU
12) nedensude nedensude 1386 ADET OKUDU