Her türlü dileğimiz için her gün bir kişiye 313 adet Ayetelkürsi okuyalım :)

Kızlar gozyasi gozyasi arkadaşımız için bir mazeretli arkadaşın niyetine 28 adet okuyabilecek olan var mı? Ben okudum diğerlerini ama adet oldum maalesef :KK43:
Uraniaaflora Uraniaaflora canım sen okumuş muydun ben mi kaçırdım yoksa?
Canim ben şimdi gozyasi gozyasi nin niyetine 28 adet okudum başka okunacak eksik dua varsa ben okurum insallah

Son düzenleme:
Kızlar hala katılmak istiyor musunuzzz?? :))
Bu arada mazeretli arkadaşlar çok olduğu için bazen zorlanılıyor. Derim ki salat-ı tefriciyye mi okusak? Mazeretliyken de okuruz hem farklı bir dua denemiş oluruz.
Katilmak istiyorum tabiki ama nasil olucak bilgi verseniz?

R rnrn55 burda 4444 tane salati tefriyciye duası yapacağız insallah sende katilabilirsin hayırlı evlilik yapmak içinde okunur bu dua🌸

Kızlar hala katılmak istiyor musunuzzz?? :))
Bu arada mazeretli arkadaşlar çok olduğu için bazen zorlanılıyor. Derim ki salat-ı tefriciyye mi okusak? Mazeretliyken de okuruz hem farklı bir dua denemiş oluruz.
Isterim inşallah nezaman ne kadar okuncak kişi başı bilgilendirseniz başlarım :KK25:

Canım şimdi şöyle olacak, ben mazeretliyim bu duada da iki rekat namaz kılınıp başlanıyor o yüzden ben kendimi sona atıyorum benden sonraki ile başlıyoruz inşallah. Bu akşam okuma usulünü yazayım bir de kisi sayısı biraz fazla olsa güzel olur
Evet canim kişi sayısı biraz artsın bence de tanidiklarimizi etiketlesek iyi olur katılmak isterlerse belki

Katilmak istiyorum tabiki ama nasil olucak bilgi verseniz?
Canim hala katılmak istiyorsan listeye adin yazılsın insallah
kişi başı herkesin duayi okuyacagi sayi olacak ve listede sirasi gelen herkese tek tek okunup sayı 4444 e tamamlanacak insallah

X