Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri her topikte yarış var bi tek burda yok :) herkes göğüs büyütmeye :)

ayisigi88

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2012
3.463
186
kızlar baktım baktım göremedim burda hem birbirimize fikir verelim hemde kim daha çabuk göğüs büyütücek bakalım. ilk başta herkes göğüs ucundan ölçüm yapsın çıkan sonucu buraya yazsın. her hafta ölçüp buraya yazalım bakalım ne kadar değişiklik olucak ayrıca herkes buraya göğüs büyütmek için neler yaptığını yazsın bana katılmak isteyen var mı :26:

taze olarak ölçtüm goğüsucu 92
göğüsaltı 81
boy 1,63 ve kilo 57

Öncelikle bol bol ne bulursam yemeye çalışıyorum.. Bi yandan da günde 8 saat korse takıyorum göbek oluşmasın diye..
Bugün hayıt ile üzüm pekmezi aldım. yeni onlara da başlıcam hayırlısı artık ne diyim :)

benim 75 cm bende hayıt tohumu çayı içiyorum keten tohumunu yoğurtla karıştırıp yiyorum. hergün göğüs ve sırt kasları geliştirici egzersizler yapıyorum ve normal bi kremle göğüslerime masaj yapıyorum daha da yapıcak bişey yok sanırım

canım boy kilo kaç.. kilo almaya da çalışıyomusun..bence biraz onunda etkisi var

canım boy kilo kaç.. kilo almaya da çalışıyomusun..bence biraz onunda etkisi var

benim boy 1.64 kilo 47 kilo almaya çalışıyorum ama henüz bi değişiklik yok kiloyla ilgili. daha önceden de 60 kiloya kadar çıkmıştım ama ben daha çok basenlerden kilo aldığım için fazla bi değişiklilik olmamıştı göğüslerde

hadi ya kaç olmuştu o zaman ölçün.. bende 60 kilo olana kadar devam etmeyi düşünüyorum..inşallah güzel gelişmeler duyabiliriz birmirimizden

hadi ya kaç olmuştu o zaman ölçün.. bende 60 kilo olana kadar devam etmeyi düşünüyorum..inşallah güzel gelişmeler duyabiliriz birmirimizden

inşallah. o zaman ölçmek hiç aklıma gelmemişti :26: ama şimdikinden biraz daha büyüktü. bide bende 60 kilo çok kötü oldu pantolon almaya gittim 38 beden pantolonun düğmesini zor kapattım dedim 5 kilo veriyim ama çok fazla vermişim şimdi almaya çalışıyorum

Son düzenleme:

benimde göğüs ucu 78 cm..
boy 1.62 ye 46 kiloyum.her hafta değilde her ay sonucu yazabiliriz bence.ben bu ay çok düzensiz yaptım dolgunluk kaşıntı oldu ama sınavlardan dolayı bıraktım.en yakın zamanda tam başlıcam.günde 2-3 kez masaj..yağlar..maskeler..beslenme ve spor...hepsini birleştirmek önemli diye düşünüyorum..hepimize kolay gelsin

1,65 boy 46 kıloyum, gogus altı 73, göğüs ucu 82.

sabah ve aksam 1er cay kasıgı olmak uzere hayıt demleyıp içiyorum,
1tatlı kasıgı küç,
bıde yatmadan önce göğüs egzersizleri + bikaç yağ ile masaj yapıyorum. 2 hafta olmustr...farkedılır bı dolgunluk geldı fakat olcemıyorum mezuram kayıp :)))

bence de mantıklı yarış yapmak :)

göğüs ucu 79
göğüs altı 68

kilom 47
boyum 158
bir 10 kilo falan almayı planlıyorum göğüslere etkisi olur diye düşünüyorum bakalım göreceğiz
sadece rezene içiyorum günde 2 ya da 3 bardak
ve duştan duşa masaj yapıyorum

yarış daha iyi hırs olur

benimde göğüs ucu 90 altı 70 ben de masaj tibet hareketleri ve bi krem karışımımı sürüyorum yavaş yavaş dolgunlaşıyor çünkü ben çay falan içmiyorum ama onları yapsam düzenli daha hızlı olur )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…