Her Regl zamanııı

papatyaa19

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2024
29
4
Her Regl olduğumda kan pıhtılarım oluyor fakat bu öyle 2,3 sefer değil 2. Günümden sonra yoğun pıhtı geliyor hele son günlere doğru öyle bir sancıyla geliyor ki çığlık atıyorum resmen çıkana kadar vücudumdan ve öyle küçük küçük de değil büyükler baya bu durumu yaşayan var mı acaba ((

Pıhtılı oluyor bazen benimde. Özellikle ağrı kesici içtiğim regl dönemimin bir sonrakinde. Ağrı kesici kullanıyor musunuz?

Evet kullanıyorum çünkü cok ağır geçiriyorum başka yolu yok ama pıhtılarım 1 tl büyüklüğünde ve çok ağrılı oluyor

Yani o boyutlarda pıhtı benimde oluyordu ama ben ağrı kesici içmeyi bıraktım. Kendimde şöyle gözlemledim; Ağrı kesici içtiğimde evet o ay ağrı yaşamıyorum ama bir sonraki regl daha şiddetli ağrıyla geliyordu. Yine ağrı kesici içiyordum hop aynı döngü. Ayrıca ağrı kesici kanamayı etkilediği için o ay atamadığım kan, diğer ay siyah olarak geliyordu ve pıhtı oluyordu. Bu belki herkeste değişiyordur ama ben ağrı kesici içmiyorum artık, pıhtı olmuyor ve ağrı seviyesi çekilebilir seviyeye geldi. Lisedeyken her regl olduğumda ya iğne ya serum yerdim, öyle bir ağrı olurdu ama dediğim gibi ağrı kesiciyi kestikten sonra sorun çözüldü

Bende denesem mi acaba çünkü yataktan çıkamıyorum ağrıdan ağlıyorum cok kötü geçiriyorum psikolojik olarak çok yoruldum bu durumdan ve her seferinde pıhtılar canımı çok sıkmaya başladı vücuttan çıkarken bıçak sağlıyorlar sanki karnıma, ağrı kesici içmeden asla kendime gelemiyorum doktorumda daha Regl olmadan ağrı kesici almamı önermişti :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…