her hafta bir esma okuyalım büyük sayılarına göre

kızlar merhaba bir abimiz ağır bir ameliyat oldu allah rızası allah şifa versin diye 41 yasin okumaya niyet ettim sizlerde 1 'er okuyup yardım eder misiniz

Ben akşam 1 tane okuyabilirim...Çok geçmiş olsun.Allah şifa versin inşallah

Yuce Rabbim. Sana Mucib isminle yalvariyorum. Gorunen gorunmeyen dile gelen gelmeyen sıkıntılarım sana malumdur. Islerimi yoluna koy Allah im. Bana, aileme ve burada bulunan kardeslerime ic huzuru nasib eyle. Ailelerimizle muhabbetimizi arttir sevgimizi güçlendir. Tahammul gucu akil ruh ve kalp sagligi ihsan et. Esime, cocuklarima ve bana Guler yuz, guzel ahlak, sakinlik ve dinginlik nasip eyle. Amin

Ben iki kere okumusum.İki gundur göz ağrısından nbeynim sulandı iyice galiba..Allah ım kabul etsin..

YA-MUCİB;Kulların duasını kabul edip,cevap veren.Cenabı-Hak,canlı cansız akıl sahibi veya buna kabiliyeti olmayan mahlukatın istek ve ihtiyaçlarını onlardan daha iyi bilir ve görür.Kullarından bir ister hal diliyle ister konuşma diliyle istek ve ihtiyacını arz edip,istekte bulunsa,kulun duasını işitir ve istediği cevabı verir

YA MUCİB 3.025 x 3.025 =6.050

BAŞLAMADAN ÖNCE TESBİH ÇEKELİM ;33 DEFA ALLHU EKBER ,LA İLAHE İLLALLAH,ESTAGFURULLAH,ELHAMDÜLİLLAH.....

1.
K kalemero ----------680 okudu
2.
G guzbahar ----------680
3.
mahperi hatun --------680 okudu
4.
tubatesbih --------680
5.
Nefs ------680 okudu
6.
Senfonim ------ 680 okudu
7.
mycherie ---680 okudu
8. kubdef ---------605
9.
chentiq --------685 okudu

Yuce Rabbim. Sana Mucib isminle yalvariyorum. Gorunen gorunmeyen dile gelen gelmeyen sıkıntılarım sana malumdur. Islerimi yoluna koy Allah im. Bana, aileme ve burada bulunan kardeslerime ic huzuru nasib eyle. Ailelerimizle muhabbetimizi arttir sevgimizi güçlendir. Tahammul gucu akil ruh ve kalp sagligi ihsan et. Esime, cocuklarima ve bana Guler yuz, guzel ahlak, sakinlik ve dinginlik nasip eyle. Amin

YA-MUCİB;Kulların duasını kabul edip,cevap veren.Cenabı-Hak,canlı cansız akıl sahibi veya buna kabiliyeti olmayan mahlukatın istek ve ihtiyaçlarını onlardan daha iyi bilir ve görür.Kullarından bir ister hal diliyle ister konuşma diliyle istek ve ihtiyacını arz edip,istekte bulunsa,kulun duasını işitir ve istediği cevabı verir

YA MUCİB 3.025 x 3.025 =6.050

BAŞLAMADAN ÖNCE TESBİH ÇEKELİM ;33 DEFA ALLHU EKBER ,LA İLAHE İLLALLAH,ESTAGFURULLAH,ELHAMDÜLİLLAH.....

1.
K kalemero ----------680 okudu
2.
G guzbahar ----------680 okudu
3.
mahperi hatun --------680 okudu
4.
tubatesbih --------680 okudu
5.
Nefs ------680 okudu
6.
Senfonim ------ 680 okudu
7.
mycherie ---680 okudu
8. kubdef ---------605 okudu
9.
chentiq --------685 okudu

1. K kalemero
2.
G guzbahar
3.
mahperi hatun --------
4.
tubatesbih --------
5.
Nefs ------
6.
Senfonim ------
7.
mycherie ---
8. kubdef ---------
9.
chentiq --------
kızlar bu listemizde bitti allah hepinizden razı olsun son 3-4 gün biraz liste yavaş ilerledi hakkınızı helal edin Rabbim gönlünüzden geçen hayırlı dileğiniz duanız ne ise versin avuçlarınıza mucizelerle gelsin tüm dualarınız Amin.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…