her hafta bir esma okuyalım büyük sayılarına göre

Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşenin kahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun, sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle; dünya ve ahiret güzellikleri, hayırlı bol rızıklar ver; doğru yoldan ayırma; kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyle Allahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol” de Rabbim. Amin.[/QUOT

Rabbim hepinizden razı olsyn

Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşenin kahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun, sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle; dünya ve ahiret güzellikleri, hayırlı bol rızıklar ver; doğru yoldan ayırma; kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyle Allahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol” de Rabbim. Amin.
amiin amin Rabbim cuma hurmetine kabul etsin 672 tane okudum K kalemero

YA-MUCİB;Kulların duasını kabul edip,cevap veren.Cenabı-Hak,canlı cansız akıl sahibi veya buna kabiliyeti olmayan mahlukatın istek ve ihtiyaçlarını onlardan daha iyi bilir ve görür.Kullarından bir ister hal diliyle ister konuşma diliyle istek ve ihtiyacını arz edip,istekte bulunsa,kulun duasını işitir ve istediği cevabı verir

YA MUCİB 3.025 x 3.025 =6.050

BAŞLAMADAN ÖNCE TESBİH ÇEKELİM ;33 DEFA ALLHU EKBER ,LA İLAHE İLLALLAH,ESTAGFURULLAH,ELHAMDÜLİLLAH.....

1.
K kalemero ----------672
2.
G guzbahar ----------674 duası okunan
3.
mahperi hatun mahperi hatun --------672
4.
tubatesbih tubatesbih --------672
5.
Nefs Nefs ------672
6.
Senfonim Senfonim ------ 672
7.
mycherie mycherie ---672
8. kubdef kubdef ---------672
9.
chentiq chentiq ----------672

G guzbahar ın duası ;
okudum rabbim kabul etsin duasini insallah

YA-MUCİB;Kulların duasını kabul edip,cevap veren.Cenabı-Hak,canlı cansız akıl sahibi veya buna kabiliyeti olmayan mahlukatın istek ve ihtiyaçlarını onlardan daha iyi bilir ve görür.Kullarından bir ister hal diliyle ister konuşma diliyle istek ve ihtiyacını arz edip,istekte bulunsa,kulun duasını işitir ve istediği cevabı verir

BAŞLAMADAN ÖNCE TESBİH ÇEKELİM ;33 DEFA ALLHU EKBER ,LA İLAHE İLLALLAH,ESTAGFURULLAH,ELHAMDÜLİLLAH.....

1.
K kalemero ----------672
2.
3.
mahperi hatun mahperi hatun --------672
4.
tubatesbih tubatesbih --------672
5.
Nefs Nefs ------672
6.
7.
mycherie mycherie ---672
9.

G guzbahar ın duası ;

Canım okudum Rabbim inşallah kabul eder. G guzbahar için okudum

Kendim için okudum rabbim hepinizden razi olsun hepimizin duasını kabul etsin ınşallah. Hepimizi sevindişin mujdelesin

1.
K kalemero ----------672 okudu
2.
3.
mahperi hatun mahperi hatun --------672 okudu
4.
tubatesbih tubatesbih --------672 okudu
5.
Nefs Nefs ------672 okudu
6.
7.
mycherie mycherie ---672 okudu
9.

G guzbahar ın duası ;Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşenin kahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun, sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle; dünya ve ahiret güzellikleri, hayırlı bol rızıklar ver; doğru yoldan ayırma; kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyle Allahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol” de Rabbim. Amin.

Canım nette sorun vvardı giremedim okudum ben.çok zor girdim şimdide iki gundur ugrasiyorum

1.
K kalemero ----------672 okudu
2.
3.
mahperi hatun mahperi hatun --------672 okudu
4.
tubatesbih tubatesbih --------672 okudu
5.
Nefs Nefs ------672 okudu
6.
Senfonim Senfonim ------ 672 okudu
7.
mycherie mycherie ---672 okudu
8. kubdef kubdef ---------672 okudu
9.
chentiq chentiq ----------672 okudu

G guzbahar ın duası ;Ya Rabbi! Yüce Peygamberimizi şefaatçi eyleyerek bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara sana iyi kul, habibine iyi ümmet, sağlıklı, aklı güzel, huyu güzel, eli ayağı düzgün, hayırlı evlat nasip et. Transferimde embriyolarıma can ver kan ver. Allahım bu evladımı eşimle birlikte büyütmemi, eşimle aramızın daima huzurlu olmasını, aramıza kimsenin girmemesini, evimizden neşenin kahkahanın eksik olmamasını sen nasip eyle. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun, sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle; dünya ve ahiret güzellikleri, hayırlı bol rızıklar ver; doğru yoldan ayırma; kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, borç yükünden, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyle Allahım. '' Kün Fe Yekün '' Ol deyince olduransın bizim için de “ol” de Rabbim. Amin

1.
K kalemero ----------680
2.
G guzbahar ----------680
3.
mahperi hatun mahperi hatun --------685
4.
tubatesbih tubatesbih --------680
5.
Nefs Nefs ------680
6.
Senfonim Senfonim ------ 680
7.
mycherie mycherie ---680
8. kubdef kubdef ---------605 okudu
9.
chentiq chentiq ----------680

mahperi hatun mahperi hatun nin duası ;

1.
K kalemero ----------680
2.
G guzbahar ----------680
3.
mahperi hatun mahperi hatun --------685
4.
tubatesbih tubatesbih --------680
5.
Nefs Nefs ------680
6.
Senfonim Senfonim ------ 680