her hafta bir esma okuyalım büyük sayılarına göre

git Canm önceden ins bi sorun yoktur . bende kist var bekarken de vardı hep dogum kontrol hapı kullandım bekarken . evlendikten sonra engel oldu . tabi Takdir-i İlahi Rabbim ol dese olacak zor cok zor
canım bir defa üşüttüğüm için doktora gitmiştim doktor ultrasonla bakmıştı kist vs.yok demişti ama tabi detaylı bir şey değildi....kuzum kistten dolayı ise olur merak etme çok kişinin kisti var olmaz diye korunmuyorlar pat diye hamile kalıyorlar çikolata kisti denilenden mi ?

14.12.2015 yeni liste

ya Zü'l-Celâli ve'l-İkrâm''

arkadaşlar hepimizin okuduğu toplam sayı 1.100 olacak o yüzden okumaları aksatmayın ve okuduğunuz sayıdan emin olun

1.
K kalemero
2.
@ruzgar_02
3.
M mavibilgisayar
4.
G guzbahar okudu
5. mahperi hatun
6. J jasminej

7. tubatesbih okudu
8. eilenn
-----------------------------------
1.
K kalemero 137 adet okuyacak
2.
@ruzgar_02 137 aderokuyacak
3 .
M mavibilgisayar 137 adet okuyacak
4.
G guzbahar 137 adet okuyacak
5. mahperi hatun 137 adet okuyacak
6.
J jasminej 137 adet okuyacak duası okunan arkadaş
7. tubatesbih 141 adet okuyacak
8. eilenn 137 adet okuyacak

tubatesbih allahım sen tuba arkadaşımıza tez vakitte hayırlısıyla bebeğine kavuştur hamile kalsın bebeğini sağlıkla kucağına alsın.allahım olmazları olduransın oldur Ya Rabbim .AMİN

evet cnm çikolata kisti 6 cm , doktor diyor ki en guzel tedavisi hamilelik. hamile kalmaya engel değil diyor . ama 3 sene oldu kısmet

evet cnm çikolata kisti 6 cm , doktor diyor ki en guzel tedavisi hamilelik. hamile kalmaya engel değil diyor . ama 3 sene oldu kısmet

Canım benim Rabbim inşallah en kısa zamanda sana sağlıklı bir bebek nasip eder.
Ama şunu bilki gerçekten çok stres herşeyi ama herseyi olumsuz etkiliyor.
Zor biliyorum ama teslim ol Rabbime daha zamanı var demekki diyerek duâ etmeye devam et.
Emin ki Rabbim geri cevirmeyecek açılan elleri

amın Allah razı olsun cnm . cok takıyorum cok stres yapıyorum ins. duadan başka sığınağım yok

aynen canım engel değil benim arkadaşım da oldu bir de onlar çocuk istemedikleri halde olmaz diye korunmuyorlardı sen biraz stres yaptığın için sanırım biraz sakin ol düşünme hiç çocuk için düşünme mutlu olarak yaşa her şeyi...

14.12.2015 yeni liste

arkadaşlar hepimizin okuduğu toplam sayı 1.100 olacak o yüzden okumaları aksatmayın ve okuduğunuz sayıdan emin olun

1.
K kalemero
2.
@ruzgar_02
3.
M mavibilgisayar okudu
4.
G guzbahar okudu
5. mahperi hatun okudu
6. J jasminej

7. tubatesbih okudu
8. eilenn okudu
1.
2.
3 .
4.
6.

tubatesbih allahım sen tuba arkadaşımıza tez vakitte hayırlısıyla bebeğine kavuştur hamile kalsın bebeğini sağlıkla kucağına alsın.allahım olmazları olduransın oldur Ya Rabbim .AMİN

amın Allah razı olsun cnm . cok takıyorum cok stres yapıyorum ins. duadan başka sığınağım yok

Canım burdan yazayım kii sana ve senin gibi canlara örnek olsun diye.
Benim bir ablam vardı bebekleri olmuyordu fizyolojik bir sorunda yoktu ama günler geçtikçe ve denemeler başarısızlikla sonuclandikca arkadaş çok gergin olmaya başladı.
Yüzü hiç gülmeyen etrafında ki insanları kırmaya başlayan bir insan oldu.
Neyse bunlar tüp bebek yaptılar iki tane bebeği oldu.
Vee tabii ki herşey bitmişti arkadaş normal moduna dönmüştü kii doğumdan çok kısa bir süre sonra doğal yolla hamile olduğunu öğrendik
Şu an 3 tane bebeği var.
Lütfen rahat olun gerçekten kendinizi bırakın.
İnşallah isteyen herkese nasip etsin

ay masallah ya benimde komşum var 7 seneden sonra tup Bebek'le ikizleri oldu onlar 1 yaşındayken doğal yoldan hamile kaldı masallah simdi 3 çocuğu var . darısı basıma ins

14.12.2015 yeni liste

1.
K kalemero okudu
2.
@ruzgar_02
3.
M mavibilgisayar okudu
4.
G guzbahar okudu
5. mahperi hatun okudu
6. J jasminej okudu

7. tubatesbih okudu
8. eilenn okudu
1.
2.
3 .
4.
6.

14.12.2015 yeni liste

1.
K kalemero okudu
2.
@ruzgar_02
3.
M mavibilgisayar okudu
4.
G guzbahar okudu
5. mahperi hatun okudu
6. J jasminej okudu

7. tubatesbih okudu
8. eilenn okudu
1.
2.
3 .
4.
6.
J jasminej 137 adet okuyacak
7. tubatesbih 141 adet okuyacak duası okunan arkadaş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…