her hafta bir esma okuyalım büyük sayılarına göre

05.12.2015 GÜNÜ YENİ LİSTE

147 defa YA MUSAVVİR
180 DEFA YA GANİYY YA MUĞNİ

okumalar günlük ve arkadaşımınızın gerçek adıyla duasına niyetlenerek yapılacaktır .kişi başı zikir sayısıDIR. sayı paylaşılmayacaktır.her gün bir arkadaşa listede olan 7 kişi ”147 defa ya Musavvir ,180 defa da ya Ganiyy ya Muğni '' okuyacaktır.başlamadan önce salavat okunur duaya niyetlenir ve salavat ile bitirilir .

1.
K kalemero okudu
2.
Kanguru_ Kanguru_ okudu
3.
M mavibilgisayar okudu
4.
G guzbahar okudu
5. mahperi hatun mahperi hatun okudu
6.
J jasminej
7. tubatesbih tubatesbih okudu
-----------------------------------
1.
K kalemero
2.
Kanguru_ Kanguru_
3 .
M mavibilgisayar
4.
G guzbahar
5. mahperi hatun mahperi hatun duası okunan kişi ;Allahım sen mahperi kuluna hayırlı sağlıklı uğurlu bir eş nasip et AMiN

6. J jasminej
7.
tubatesbih tubatesbih

kızlar lütfen günlük bildirim yapın çok zorlanıyorum listeyi toparlarken altı üstü 7 kişiyiz listeyi bekletmeyelim lütfen girip bir dua ne kime okunuyor aldım duamı diyin gün içinde de okuyup bildirin

J jasminej okudun mu ve sıra sende
Ben iki gündür müsait olamadım,nete giremedim şimdi okuyacağım dünü,bugünü ve yarını benim için okuyanlardan da Allah razı olsun... Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin. Duam kardeşimin kendi alanında öğretmen olarak atanması
birde bu kez evlat içinde esma var ikiz,üçüz hayırlı sağlıklı bereketli uzun ömürlü evlatlara sahibi olmak

06.12.2015 GÜNÜ YENİ LİSTE

147 defa YA MUSAVVİR

okumalar günlük ve arkadaşımınızın gerçek adıyla duasına niyetlenerek yapılacaktır .kişi başı zikir sayısıDIR. sayı paylaşılmayacaktır.her gün bir arkadaşa listede olan 7 kişi ”147 defa ya Musavvir ,180 defa da ya Ganiyy ya Muğni '' okuyacaktır.başlamadan önce salavat okunur duaya niyetlenir ve salavat ile bitirilir .

1.
K kalemero okudu
2.
Kanguru_ Kanguru_
3.
M mavibilgisayar
4.
G guzbahar okudu
5. mahperi hatun mahperi hatun okudu
6.
J jasminej okudu
1.
K kalemero
2.
Kanguru_ Kanguru_
3 .
M mavibilgisayar
4.
G guzbahar
5. mahperi hatun mahperi hatun

6. J jasminej duası okunan kişi;kardeşimin kendi alanında öğretmen olarak atanması ve hayırlı ikiz üçüz hamile kalsın selin arkadaşımız inşallah amin
7.
tubatesbih tubatesbih

07.12.2015 GÜNÜ YENİ LİSTE

147 defa YA MUSAVVİR

1.
K kalemero
2.
Kanguru_ Kanguru_
3.
M mavibilgisayar
4.
G guzbahar
6.
J jasminej
7. tubatesbih tubatesbih
1.
K kalemero
2.
Kanguru_ Kanguru_
3 .
M mavibilgisayar
4.
G guzbahar

6. J jasminej
7. tubatesbih tubatesbih ; duası okunan arkadaş; allahım sen tuba arkadaşımıza hayırlı sağlıklı bebeğini kucağına alabileceği sağlıkla büyütebileceği hayırlı hamilelikler nasip etsin sağlıklı hayırlı evlatları olsun.Allahım tez zamanda arkadaşımızı bebeğine kavuştur .AMİN

07.12.2015 GÜNÜ YENİ LİSTE

147 defa YA MUSAVVİR

1.
K kalemero okudu
2.
Kanguru_ Kanguru_
3.
M mavibilgisayar okudu
4.
G guzbahar
6.
J jasminej
1.
K kalemero
2.
Kanguru_ Kanguru_
3 .
M mavibilgisayar
4.
G guzbahar

6. J jasminej
7. tubatesbih tubatesbih ; duası okunan arkadaş; allahım sen tuba arkadaşımıza hayırlı sağlıklı bebeğini kucağına alabileceği sağlıkla büyütebileceği hayırlı hamilelikler nasip etsin sağlıklı hayırlı evlatları olsun.Allahım tez zamanda arkadaşımızı bebeğine kavuştur .AMİN

Zü'l-Celâli ve'l-İkrâm-(1.100)....... İşlerin kolay ve âsân olması, insanların kendini sevmesi için.
1.100 ü 7 kişi arasında paylaştıracağım kızlar o yüzden güzlük okumaları aksatmayın lütfen herkesin okuması birleştiğinde okunması gereken sayı oluyor çünkü... liste yarın yenileniyor
Kanguru_ Kanguru_
M mavibilgisayar
G guzbahar
mahperi hatun mahperi hatun

J jasminej
tubatesbih tubatesbih

X