Her güne AYETEL KÜRSİ VE FATİHA

Bismilllahirrahmanirrahim
kızlar ne olur sıradaki kişiye bu liste kapatılmadan okuma yapmayın
toplu okuma yapılmayacaktır
mazareti biten yada başlaynlar hemen bildirirse sevinirim
Cumartesi- pazar okuma yok
313 fatiha
kişi başına düşen sayı : 31
313 e tamamlamak için : 3 H Hayalimi_yasarken
LİSTEMİZ KAPALIDIR
1- yumiti yumiti okudu
2- H Hayalimi_yasarken okudu
3- Lale kozan Lale kozan okudu
4- Y yesil_zeytin_ okudu
5- C Camille_claudel okudu
6- @Ecrin ensar bebek_elif okudu
7- whiterose00 whiterose00 okudu
8- Luna28 Luna28 okudu
9- COLIN COLIN okudu
10- S Sargoz mazaretli
11 - yorgun anneanne yorgun anneanne okudu
@Ecrin ensar bebek_elif in duası :hayirlisiyla evladimi kucagima almak ve hayirli bir evlat yetistirebilmek canim benim tek duam rabbime layik kul yetistirebilmek esime layik es cocuguma layik anne olabilmek istiyorum rabbiminde izniyle hersey gonlumizce olsun

Allah 'im sen yaradansin,yoktan var edensin. Cuma günü gerçekleşecek olan transferimi hayırlı eyle. Tutmasını nasip et. Üçüncü bir kayıp yaşatma bana rabbim.Korktuklarimdan uzak eyle beni rabbim.Tutan ve devam eden bir gebelik yasayip 9 ay sonra kucagima almayı nasip et rabbim. Yuvamızin meyvesini ver bize rabbim.evlat aşkıyla yanan şu gönlümün hasretini dindir rabbim.sen bizi boynu bükük ve bir basimiza birakma. Senin ol demen her şeye yeter rabbim. Ol de olsun Allah ım. Amin amin....

Allah 'im sen yaradansin,yoktan var edensin. Cuma günü gerçekleşecek olan transferimi hayırlı eyle. Tutmasını nasip et. Üçüncü bir kayıp yaşatma bana rabbim.Korktuklarimdan uzak eyle beni rabbim.Tutan ve devam eden bir gebelik yasayip 9 ay sonra kucagima almayı nasip et rabbim. Yuvamızin meyvesini ver bize rabbim.evlat aşkıyla yanan şu gönlümün hasretini dindir rabbim.sen bizi boynu bükük ve bir basimiza birakma. Senin ol demen her şeye yeter rabbim. Ol de olsun Allah ım. Amin amin....
Aminnnnn canim bnm iyi dusun iyi olsun bak bence bu kez tutacak ama stres hic yapma olacagina inan olur mu icime oyle dgdu bu kez tutacak sadce stres yapma olur mu kuzum olacagina inan kiz ins guzel haberle gelorsin ama transfer olunca bol bol dinlen yat istiraat et anesine ttunacak insaAllah :KK66:

Aminnnnn canim bnm iyi dusun iyi olsun bak bence bu kez tutacak ama stres hic yapma olacagina inan olur mu icime oyle dgdu bu kez tutacak sadce stres yapma olur mu kuzum olacagina inan kiz ins guzel haberle gelorsin ama transfer olunca bol bol dinlen yat istiraat et anesine ttunacak insaAllah :KK66:
İnşallah canım. O kadar zor süreçten geçtim ki bir kez kürtaj oldum sonra tekrar başladım tedaviye ama o da dusuyor. Dusuk oluyor tutanlar da. İnsalah bu kez beni bekleyen güzel şeylerdir canım.

I
İnşallah canım. O kadar zor süreçten geçtim ki bir kez kürtaj oldum sonra tekrar başladım tedaviye ama o da dusuyor. Dusuk oluyor tutanlar da. İnsalah bu kez beni bekleyen güzel şeylerdir canım.
InsaAllah canim nnm ama transfer olunca drdan rica et sana progestan 200 mllik versin vajinal fitik olarak kullan dusuk oldugu icin drun vermesi lazim sana bide coraspirindi sanirim bende iki dusuk yasadim seni cok iyi anliyorum bana dr daha once dusuk yasadin icin 200 luk progestan verdim dedi ve cok sukur suan iyiyim bu 3.cu gebeligim ve 8 haftalik oldu snunda ins sendede aynisi olacak ama druna bi sor progestan ve coraspirini mutlaka sor

313 fatiha
kişi başına düşen sayı : 28
313 e tamamlamak için : 5
LİSTEMİZ KAPALIDIR
1- yumiti yumiti
2- H Hayalimi_yasarken
3- Lale kozan Lale kozan
4- Y yesil_zeytin_
5- C Camille_claudel
6- @Ecrin ensar bebek_elif
7- whiterose00 whiterose00
8- Luna28 Luna28
9- COLIN COLIN
10- S Sargoz
11 - yorgun anneanne yorgun anneanne
whiterose00 whiterose00 un duası : Allah 'im sen yaradansin,yoktan var edensin. Cuma günü gerçekleşecek olan transferimi hayırlı eyle. Tutmasını nasip et. Üçüncü bir kayıp yaşatma bana rabbim.Korktuklarimdan uzak eyle beni rabbim.Tutan ve devam eden bir gebelik yasayip 9 ay sonra kucagima almayı nasip et rabbim. Yuvamızin meyvesini ver bize rabbim.evlat aşkıyla yanan şu gönlümün hasretini dindir rabbim.sen bizi boynu bükük ve bir basimiza birakma. Senin ol demen her şeye yeter rabbim. Ol de olsun Allah ım. Amin amin....

313 fatiha
LİSTEMİZ KAPALIDIR
1- yumiti yumiti
2- H Hayalimi_yasarken
3- Lale kozan Lale kozan
4- Y yesil_zeytin_
5- C Camille_claudel
8- Luna28 Luna28
9- COLIN COLIN
10- S Sargoz
11 - yorgun anneanne yorgun anneanne
whiterose00 whiterose00 un duası : Allah 'im sen yaradansin,yoktan var edensin. Cuma günü gerçekleşecek olan transferimi hayırlı eyle. Tutmasını nasip et. Üçüncü bir kayıp yaşatma bana rabbim.Korktuklarimdan uzak eyle beni rabbim.Tutan ve devam eden bir gebelik yasayip 9 ay sonra kucagima almayı nasip et rabbim. Yuvamızin meyvesini ver bize rabbim.evlat aşkıyla yanan şu gönlümün hasretini dindir rabbim.sen bizi boynu bükük ve bir basimiza birakma. Senin ol demen her şeye yeter rabbim. Ol de olsun Allah ım. Amin amin....
Aldim ben 28 tane aksama haber ederim :KK66:

I

InsaAllah canim nnm ama transfer olunca drdan rica et sana progestan 200 mllik versin vajinal fitik olarak kullan dusuk oldugu icin drun vermesi lazim sana bide coraspirindi sanirim bende iki dusuk yasadim seni cok iyi anliyorum bana dr daha once dusuk yasadin icin 200 luk progestan verdim dedi ve cok sukur suan iyiyim bu 3.cu gebeligim ve 8 haftalik oldu snunda ins sendede aynisi olacak ama druna bi sor progestan ve coraspirini mutlaka sor
İkincide kan sulandırıcı kullandirdi pıhtılaşma olmamasına rağmen. Vajinal jel veriyor doktorum.kanama olmadan iğneye gerek yok diyor ama ben de anlamadım. Gittikten sonra neye yarar.

İkincide kan sulandırıcı kullandirdi pıhtılaşma olmamasına rağmen. Vajinal jel veriyor doktorum.kanama olmadan iğneye gerek yok diyor ama ben de anlamadım. Gittikten sonra neye yarar.
Progestani igne olarak degilde hap olani var vajinal kullaniyosun o rahim duvarini guclendiriyo 200 ml lik olanindan kullaniyorum ben hem bebehin kacis yollarini tikiyomus tutunmasina yardim ediyomus rahim duavrini guclendiriyo bence bi sor dra sen bak transfer olunca kullanimi diye sor mutlaka boyle duydum de daha once dusuklerimdr oldu icin kullanayimmi de belki bi faydam dokunur hic degilse bi ise yarayayim sen bi konus drla buda husran olsun istemiyom de illaki gerekeni yapacaktir ve gorde bak bu kez tutunacak rahim duvarinda incelik var mi bnm dusukler o yuzden oldu ve once 100 ml likle basladim progestana 10 gun kullandim ve o ilac sayesinde tutundu ya rum hala 200lunu kullaniyorum 4 .cu aya akdar devam edicem iste sendede dusuklerin sebebi incelikse mutlaka konus drla belki bi faydam olur sana :KK66:

313 fatiha
LİSTEMİZ KAPALIDIR
1- yumiti yumiti
2- H Hayalimi_yasarken
3- Lale kozan Lale kozan
4- Y yesil_zeytin_
5- C Camille_claudel
8- Luna28 Luna28
9- COLIN COLIN
10- S Sargoz

313 fatiha
LİSTEMİZ KAPALIDIR
1- yumiti yumiti
2- H Hayalimi_yasarken
3- Lale kozan Lale kozan
4- Y yesil_zeytin_
5- C Camille_claudel
8- Luna28 Luna28
9- COLIN COLIN
10- S Sargoz
Okidim canim

X