Her güne AYETEL KÜRSİ VE FATİHA

13.05.2016 -14.05.2016

saat 10:36 da kapatılacak

günlük 1 kişiye okunacak
alt sınır 10
isteyen 1 veya daha fazla Ayetel kürsi okuyabilir yeter ki düzenli okusun
mazaretlilerin sayısı tamamlanmayacak
liste 24 saaat te 1 yenilecek yani sıradaki ne geçilecek
bugün Nefs Nefs için okuyoruz
Haydi BİSMİLLAH :)

1- C Camille_claudel mazaretli
2- gulfuren gulfuren 20 tane okudu
3- Nefs Nefs mazaretli
4- K krkr mazaretli
5- SuUtku SuUtku
6- kardelen063 kardelen063 10 okudu
7- piskKo piskKo 20 okudu
8- Y yesil_zeytin_
9- guiding1 guiding1 mazaretli
10- yumiti yumiti 15 okudu
11- femmepetal femmepetal 10 tane okudu
12- S Sargoz 15 okudu
13- mycherie mycherie 20 tane okudu
14- VaVeylla VaVeylla 17 okudu
Nefs Nefs in duası :
Duâm; Rabbim ne istediğimi biliyor. Hergün onun huzuruna istemek için gidiyorum...
Daha önce kabul ettiği duâmı tekrar kabul eder inşallah.
Yaşattığı günlerim için Hamdolsun...
Nefssems in için 21 tane okudum Rabbim kabul etsin insallah

_haymeana_ benim duam : Euzü billahi mineş-şeytanir-racîm Bismillahir-rahmanir-rahîm
Ey Bizleri varlığa erdiren Var olmadaki sonsuz zevki gönüllerimize duyuran Güzeller Güzeli Rabbimiz! Sana sonsuz hamd ü senalar olsun. Kainatın İftihar Tablosu Peygamber Efendimiz'e Sonsuz salât ü selam olsun.
Gufranla ufkumuzda tüllenen şu mübarek gecede bir kere daha dergâh-ı ilahînin önünde el açıp yalvarıyoruz:
YA İLAHEL-ALEMİN!
Bize verdiğin isteme duygusu ve istenenleri vereceğin inancıyla rahmetinin vüs'ati genişliğindeki kapına dayanıyor, bu mübarek aylarda bir kere daha hâlimizi arz etmek istiyoruz. Hâlimiz Sana ayan, söyleyeceklerimiz bildiklerinin bir kısmını beyan. Beklediğimiz asırlardan beri bizi kıvrım kıvrım kıvrandıran dertlerimize derman.. İcabet buyur ey Rahîm ü Rahmân! Ya Rabbi sen benim Rabbimsin sana inandım ve sana guvendim sana sigindim ellerimi açtım kapına geldim beni kulluguna kabul et Adem aleyhisselamdan bugüne kadar gelmiş tüm peygamberlere kitaplara meleklere ve ahiret gününe iman ettim bugüne kadar işlemiş olduğum gunahlarimdan pişman oldum bunları birdaha yapmicama söz veriyorum sen günahlarımi affeyle Ya Rabbim.yuce Peygamberimizi sefaatci eyle bana ve gönlü evlat aşkı ile yananlara buradaki tüm dua arkadaslarima sana iyi kul Habibine iyi ümmet sağlıklı aklı huyu güzel eli ayağı düzgün vatana millete hayırlı olacak sağlıklı evlatlar nasip et dua arkadaslarimin ne dilegi duasi varsa sen onlari kabul et ya rabbim .Rabbim eşime anneme.babama abime ablalarima doğacak olan evlatlarıma yigenlerime tüm sevdiğim ve Müslüman alemine sağlık sıhhat ver ailemin acısını yokluğunu bana benim açımi yokluğumu aileme gösterme hastanelerde evlerinde hasta olan şifa bekleyen müslüman alemine şafi isminle şifa ver rabbim.kuslerimizin barismasini nasip et kısmet bekleyen başta ablama ve tum genç insanlarımiza hayırlı kismetler nasip et ev istiyenlere ev is isteyenlere is nasip et ya rabbim.evimizden Dirlik düzeni huzuru bolluğu sağlığı sen eksik etme Allahim vatanımı milletimi kötü insanların şerrinden bizleri koru bizlere kötülük yapmak isteyen insanları bizlerden uzak tut kalplerine iyilik ver allahım polislerimizi askerlerimizi sen koru şehit olan askerimizin polislerimizin ailelerine sabır güç kuvvet ver.esimle huzuruma huzur kat evime bolluk bereket ver bizleri kimseye muhtaç etmeden yasamamizi nasip et Rabbim sen bu mubarek aylarin ve okudugumuz dualarin suyu yuzu hurmetine dualrimizi kabul eyle Allahım amin.(hakkınızı helal edin arkadaslar)

13.05.2016 -14.05.2016

günlük 1 kişiye okunacak
alt sınır 10

3- Nefs Nefs mazaretli
4- K krkr 21 okudu
5- SuUtku SuUtku
8- Y yesil_zeytin_ 15 okudu
12- S Sargoz 15 okudu
Nefs Nefs in duası :
Duâm; Rabbim ne istediğimi biliyor. Hergün onun huzuruna istemek için gidiyorum...

Canlar biraz özen sırf liste aksamasın diye sayı hedefini kaldırdım ve tam 24 saat şeklinde ayarladım mazaretli ler in sayısı tamamlanmayacak dedim ki liste aksamasın alt sınır 10 arkadaş lar lütfen özen unutmamak için alarm kurabilir yada hatırlatıcıya ekleyebilirsin iz dua ile kızlar :)

13.05.2016 -14.05.2016

günlük 1 kişiye okunacak
alt sınır 10

3- Nefs Nefs mazaretli
4- K krkr 21 okudu
5- SuUtku SuUtku
12- S Sargoz 15 okudu
Nefs Nefs in duası :
Canım benim mazeretim de bitti.
Şükür kendim için 17 tane aldım.
Rabbim kabul etsin.
Okuyan arkadaşlardan ve vesile olan senden de Rabbim razı olsun. ♥♥♥♥♥

13.05.2016 -14.05.2016

günlük 1 kişiye okunacak
alt sınır 10

3- Nefs Nefs mazaretli
4- K krkr 21 okudu
5- SuUtku SuUtku
12- S Sargoz 15 okudu
Nefs Nefs in duası :
Kendim için 15 tane okudum Rabbim kabul etsin inşallah kabul olan dualardan olur insallah

13.05.2016 -14.05.2016

günlük 1 kişiye okunacak
alt sınır 10

3- Nefs Nefs 17 okudu
4- K krkr 21 okudu
5- SuUtku SuUtku
12- S Sargoz 15 okudu
Nefs Nefs in duası :

yarın sabah saat 09:41 da kapatılacak

günlük 1 kişiye okunacak
alt sınır 10
bugün K krkr çin okuyoruz

2- gulfuren gulfuren
3- Nefs Nefs
4- K krkr 15 okudu
5- SuUtku SuUtku
6- kardelen063 kardelen063
10- yumiti yumiti
11- femmepetal femmepetal
12- S Sargoz mazaretli
13- mycherie mycherie 15 okudu
14- VaVeylla VaVeylla
K krkr in duası :
Euzü billahi mineş-şeytanir-racîm Bismillahir-rahmanir-rahîm
Ey Bizleri varlığa erdiren Var olmadaki sonsuz zevki gönüllerimize duyuran Güzeller Güzeli Rabbimiz! Sana sonsuz hamd ü senalar olsun. Kainatın İftihar Tablosu Peygamber Efendimiz'e Sonsuz salât ü selam olsun.
Gufranla ufkumuzda tüllenen şu mübarek gecede bir kere daha dergâh-ı ilahînin önünde el açıp yalvarıyoruz:
YA İLAHEL-ALEMİN!
Bize verdiğin isteme duygusu ve istenenleri vereceğin inancıyla rahmetinin vüs'ati genişliğindeki kapına dayanıyor, bu mübarek aylarda bir kere daha hâlimizi arz etmek istiyoruz. Hâlimiz Sana ayan, söyleyeceklerimiz bildiklerinin bir kısmını beyan. Beklediğimiz asırlardan beri bizi kıvrım kıvrım kıvrandıran dertlerimize derman.. İcabet buyur ey Rahîm ü Rahmân! Ya Rabbi sen benim Rabbimsin sana inandım ve sana guvendim sana sigindim ellerimi açtım kapına geldim beni kulluguna kabul et Adem aleyhisselamdan bugüne kadar gelmiş tüm peygamberlere kitaplara meleklere ve ahiret gününe iman ettim bugüne kadar işlemiş olduğum gunahlarimdan pişman oldum bunları birdaha yapmicama söz veriyorum sen günahlarımi affeyle Ya Rabbim.yuce Peygamberimizi sefaatci eyle bana ve gönlü evlat aşkı ile yananlara buradaki tüm dua arkadaslarima sana iyi kul Habibine iyi ümmet sağlıklı aklı huyu güzel eli ayağı düzgün vatana millete hayırlı olacak sağlıklı evlatlar nasip et dua arkadaslarimin ne dilegi duasi varsa sen onlari kabul et ya rabbim .Rabbim eşime anneme.babama abime ablalarima doğacak olan evlatlarıma yigenlerime tüm sevdiğim ve Müslüman alemine sağlık sıhhat ver ailemin acısını yokluğunu bana benim açımi yokluğumu aileme gösterme hastanelerde evlerinde hasta olan şifa bekleyen müslüman alemine şafi isminle şifa ver rabbim.kuslerimizin barismasini nasip et kısmet bekleyen başta ablama ve tum genç insanlarımiza hayırlı kismetler nasip et ev istiyenlere ev is isteyenlere is nasip et ya rabbim.evimizden Dirlik düzeni huzuru bolluğu sağlığı sen eksik etme Allahim vatanımı milletimi kötü insanların şerrinden bizleri koru bizlere kötülük yapmak isteyen insanları bizlerden uzak tut kalplerine iyilik ver allahım polislerimizi askerlerimizi sen koru şehit olan askerimizin polislerimizin ailelerine sabır güç kuvvet ver.esimle huzuruma huzur kat evime bolluk bereket ver bizleri kimseye muhtaç etmeden yasamamizi nasip et Rabbim sen bu mubarek aylarin ve okudugumuz dualarin suyu yuzu hurmetine dualrimizi kabul eyle Allahım amin.(hakkınızı helal edin arkadaslar)

S Sargoz kayınvalidem geldi hafta sonuna kadar. 15 er tane okurum hergün. Siteye giriş yapamayabilirim. Onu bildireyim dedim mümkün mü
Öncekilere okudum 15

önceden toplu okuma yapılınca illaki sıkıntı çıkıyor işte :KK43:

X