Her güne AYETEL KÜRSİ VE FATİHA

LİSTEMİZ ALIMA KAPALIDIR
Cumartesi ve Pazar okuma yapılmayacaktır
kişi başına düşen sayı : 20
313 e tamamlamak için :13 gulfuren gulfuren tamamladı
mazaretli sayısı :40
@hannaz için okuyoruz
1. SuUtku SuUtku mazaretli
2. Nefs Nefs okudu
3. gulfuren gulfuren okudu
4. yumiti yumiti okudu
5. Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345 okudu
6. Y yesil_zeytin_ okudu
7. Sealand Sealand okudu
8. C Camille_claudel okudu
9. kardelen063 kardelen063 okudu
10. K krkr okudu
11. guiding1 guiding1 okudu
12. femmepetal femmepetal okudu 1 tane daha okuyacak
13. piskKo piskKo okudu
14. @-Mahperi- okudu
15. @hannaz mazaretli
@hannaz ın duası :
40 tane eksik var sanırım ben alayım canım sarkmasın liste dahada

Kızlar yeni listede amaç bir kişiye sabah 9 dan ertesi sabaha kadar okunabildiği kadar okuma yapmak yani amaç dua alabilmek şu sayı olacak vs kuralları olmayacak , sıra değişimi de söz konusu olmayacak ve mazaretliler okuma yapnayacak ve mazaretli sayosı tamamlanmayacak çünkü belli bir sayı ve hedefimiz yok yani bir nevi nasip gibi yalnız bir kişi 10 ve üstü okuma yapacak mazaretsiz üst üste 3 kez okuma yapmayanlar liste dışı kalacaktır

Kızlar yeni listede amaç bir kişiye sabah 9 dan ertesi sabaha kadar okunabildiği kadar okuma yapmak yani amaç dua alabilmek şu sayı olacak vs kuralları olmayacak , sıra değişimi de söz konusu olmayacak ve mazaretliler okuma yapnayacak ve mazaretli sayosı tamamlanmayacak çünkü belli bir sayı ve hedefimiz yok yani bir nevi nasip gibi yalnız bir kişi 10 ve üstü okuma yapacak mazaretsiz üst üste 3 kez okuma yapmayanlar liste dışı kalacaktır

Canım varım...
Belki başka arkadaşlarda gelirr...

Canim dün yazmistim bende yeni listede varim

Ben de listede olmak istiyorum

Kızlar liste ne zaman başlıyor ben suan regl oldum 5 6 güne biter insallah

Tmm o zaman canım benim yerime bitene kadar anneme devretcem yani bi aksama olmaz canim:KK66:
Tamam kuzum mazaretli olmak dogal bişey annene devretmene gerek yok belli bir sayımız olmayacak 24 saatte kim ne okursa :)

X