Her güne AYETEL KÜRSİ VE FATİHA

LİSTEMİZ ALIMA KAPALIDIR
Cumartesi ve Pazar okuma yapılmayacaktır
KİŞİ BAŞINA: 19 tane Ayetel Kursi
KALAN SAYI: 9 tane K krkr okudu
MAZERETLİLERİN SAYISI: 76 tane 19 @NEFSSEMS 19+19 K krkr 19 Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345 okuyarak tamamlamıştır
Mazeretlileri gönüllüler tamamlayacaktır

Sealand Sealand için okuyoruz bu gün :)

LİSTEMİZ

1. @Gui
2. @NEFSSEMS okudu
3. gulfuren gulfuren okudu
4. yumiti yumiti
5. Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345 okudu
6. tersgiden kanguru tersgiden kanguru mazeretli
7. Y yesil_zeytin_ okudu
8. C Camille_claudel mazeretli
9. Sealand Sealand okudu
10. kardelen063 kardelen063 okudu
11. K krkr okudu
12. guiding1 guiding1
13. femmepetal femmepetal okudu
14. piskKo piskKo mazeretli
15. mahperi hatun mahperi hatun mazeretli
16. Hannaz Hannaz okudu

Sealand Sealand ^ın duası:Bismillahirrahmanirrahim
Tez zamanda(bu yıl olsa ne güzel olur) dünya ve ahirette yüzünü güldürecek imanlı takva sahibi hiçbir kötü alışkanlığı olmayan karşılıklı sevip ve saygı duyabileceği ,aşkla bağlanacağı,sadık,karakterli,mert,merhametli,ona sahip çıkacak ,çalışkan,evine düşkün,birlikte iken Rabblerini unutmayacağı ve Rabbinin rızası üzerine bir hayat yaşayacakları ve cennette de eş olacak biri ile mutlu bir evlilik ve kısa zamamda salih ve saliha çocuklar AMİN.

guiding1 guiding1 yumiti yumiti @Gui dünkü listeyi kapatmak için bekliyorum kızlar dua güblük gitmesi gereken bir dua dikkat edelim olur mu mazareti başkayan ve bitenlerde bildirsin çünkü listede 1hafta dır mazeret bildirmeden aktif olmayan ve ulaşılamayan isimler var onları liste dışı bırakmak zorunda yım mecburen

Canım okudum duam sabah ilk is kusura bakmayin hakkını helal etsin lütfen

LİSTEMİZ ALIMA KAPALIDIR
MAZERETLİLERİN SAYISI: 76 tane 19 @NEFSSEMS 19+19 K krkr 19 Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345 okuyarak tamamlamıştır

LİSTEMİZ

1. @Gui
2. @NEFSSEMS okudu
4. yumiti yumiti
7. Y yesil_zeytin_ okudu
9. Sealand Sealand okudu
11. K krkr okudu
12. guiding1 guiding1
16. Hannaz Hannaz okudu

Tez zamanda(bu yıl olsa ne güzel olur) dünya ve ahirette yüzünü güldürecek imanlı takva sahibi hiçbir kötü alışkanlığı olmayan karşılıklı sevip ve saygı duyabileceği ,aşkla bağlanacağı,sadık,karakterli,mert,merhametli,ona sahip çıkacak ,çalışkan,evine düşkün,birlikte iken Rabblerini unutmayacağı ve Rabbinin rızası üzerine bir hayat yaşayacakları ve cennette de eş olacak biri ile mutlu bir evlilik ve kısa zamamda salih ve saliha çocuklar AMİN.
Canım mazeretlilerin duasını okudum onlar tamam

LİSTEMİZ ALIMA KAPALIDIR
MAZERETLİLERİN SAYISI: 76 tane @NEFSSEMS K krkr
Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345 okuyarak tamamlamıştır

LİSTEMİZ

1. @Gui
2. @NEFSSEMS okudu
4. yumiti yumiti okudu
7. Y yesil_zeytin_ okudu
9. Sealand Sealand okudu
11. K krkr okudu
12. guiding1 guiding1
16. Hannaz Hannaz okudu

mazretli olacağım için erken okudum. yoksa sırasıyla okuyorum yani.
sayılar arkadaşlara fazla gelmesin diye okudum
Anlıyorum kuzum ama listeye ugramayanlar var 1haftadır onları çıkarıp listeyi düzenleyecegim sayı degişecek o yüzden

Anlıyorum kuzum ama listeye ugramayanlar var 1haftadır onları çıkarıp listeyi düzenleyecegim sayı degişecek o yüzden
walla hergün 19 tane okuyorduk. Bu hemen hemen herkes için bu adedi okuduk.
Mahşeriyse sordum öyle okudum
Ayrıca sayı bölümüm değişecekse de benimkiler 313ten eksi yapılacak. Yani benim okumam eksi değil artı bir durum.hiç okumayabilirdim de. Ama ben kimseye yük olmamak için erken okudum. Herkesin sayfasına tek tek girdim. Diğer torpillerse okudukları dualara niyet okudum. Ayırca extradan bol bol dua ettim.

Kardelenin duası yarın mı başlıyor kızlar?
Ya niye böyle duraklıyor? Ojunmayacak bi sayı değil ki? Ben okudum diye bildirim yapıyorum,gece oğlumu sallarken bitiriyorum. Mazeret bildirmeden günlerce gelmeyeni çıkaralım listeden,dua işi hassas çünkü,sonra dua almanın ne önemi kalıyor ki :KK12:

Kardelenin duası yarın mı başlıyor kızlar?
Ya niye böyle duraklıyor? Ojunmayacak bi sayı değil ki? Ben okudum diye bildirim yapıyorum,gece oğlumu sallarken bitiriyorum. Mazeret bildirmeden günlerce gelmeyeni çıkaralım listeden,dua işi hassas çünkü,sonra dua almanın ne önemi kalıyor ki :KK12:
camille'ye okunmadı kardelene geçemezsiniz kendisi geldi duasını yazabilir artık yazsın diye atlama yapmıştım liste bendeyken :KK68:

Ayrıca sayı bölümüm değişecekse de benimkiler 313ten eksi yapılacak. Yani benim okumam eksi değil artı bir durum.hiç okumayabilirdim de. Ama ben kimseye yük olmamak için erken okudum. Herkesin sayfasına tek tek girdim. Diğer torpillerse okudukları dualara niyet okudum. Ayırca extradan bol bol dua ettim.
Ben tek sana özel ve kötü ters bişey demedim ki sadece günlük okuyalım dedim sayı degişecek dedim benim niyetim zaten senin sayını 313 den düşmekti yanlış yada ters bişey söyledimse Özür dilerim aama bu sayf açıldıgı gunden beri defalarca dedim önde n okuma yapmayalım diye sana yada diger arkadaş lara özel bir şey değildi gerekirse milyon def da Özür dilerim ama bnim niyetim kötü degil di

Mazaretli olmak yük degil ki kadınca bişey yinede kusura bakma

Keske herkes senin gibi anlayisli olsa mazeretli oldugun halde okudun liste aksamasin die ,,bazilari yuzunden Liste ilerlemiyor ve cok yavas ilerliyor,,,

Ben tek sana özel ve kötü ters bişey demedim ki sadece günlük okuyalım dedim sayı degişecek dedim benim niyetim zaten senin sayını 313 den düşmekti yanlış yada ters bişey söyledimse Özür dilerim aama bu sayf açıldıgı gunden beri defalarca dedim önde n okuma yapmayalım diye sana yada diger arkadaş lara özel bir şey değildi gerekirse milyon def da Özür dilerim ama bnim niyetim kötü degil di

Mazaretli olmak yük degil ki kadınca bişey yinede kusura bakma

Siz kusıra bakmayın. Ben açıklama yapmak istedim. Doğrudur hani belkide doğru olan oydu. Mahperi den izin aldım. Kusura bakmayın siz :)

Siz kusıra bakmayın. Ben açıklama yapmak istedim. Doğrudur hani belkide doğru olan oydu. Mahperi den izin aldım. Kusura bakmayın siz :)
Önemli değil kuzum listeye ıgramayan lar var sarpa sarmış sıralar degişmiş o yüzden sana nazım geçer diye adını yazdım

X