Her güne AYETEL KÜRSİ VE FATİHA

LİSTEMİZ ALIMA KAPALIDIR
Cumartesi ve Pazar okuma yapılmayacaktır
KİŞİ BAŞINA: 19 tane Ayetel Kursi
KALAN SAYI: 9 tane Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345
MAZERETLİLERİN SAYISI: 38 tane 10 gulfuren gulfuren 10 Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345 10 mahperi hatun mahperi hatun 8 piskKo piskKo okuyarak tamamlamistir
Mazeretlileri gönüllüler tamamlayacaktır

tersgiden kanguru tersgiden kanguru içinokuyoruz bu gün :)

LİSTEMİZ

1. SuUtku SuUtku
2. @NEFSSEMS mazeretli
3. gulfuren gulfuren okudu
4. yumiti yumiti okudu
5. Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345 okudu
6. tersgiden kanguru tersgiden kanguru
7. Y yesil_zeytin_ okudu
8. C Camille_claudel mazeretli
9. Sealand Sealand okudu
10. kardelen063 kardelen063 okudu
11. K krkr okudu
12. guiding1 guiding1 okudu
13. femmepetal femmepetal okudu
14. piskKo piskKo okudu
15. mahperi hatun mahperi hatun okudu
16. Hannaz Hannaz okudu

tersgiden kanguru tersgiden kanguru ^nun duası: Allah ım kalbimde ki duamı hakkımda hayırlı eyle !Evladımı kötülerden koru saglık sıhhat ver iyilerle karşılaştır Eşimle aramızdaki muhabbeti arttır herkesin yuvasına huzur ver vatanımızı ve evlatlar ımızı koru Aminecmain Allah azze ve celle

Kızlar yardım edermisiniz ablam ayin 22 de ameliyat olck ve dua etmeniz için yeni dua konusu acacaktm yapamadm yardimci olurmusunuz rica etsem

Kızlar yardım edermisiniz ablam ayin 22 de ameliyat olck ve dua etmeniz için yeni dua konusu acacaktm yapamadm yardimci olurmusunuz rica etsem
Bu sayfadan cik canim, tum dualarin liste seklinde oldugu sayfada sag ustte pembe bir dikdortgen icinde "Yeni konu ac"yaziyor..
Oraya tiklayarak konunu acabilirsin.

mahperi hatun mahperi hatun canim ben tersgiden kanguru icin Muneye sordum profili neden hata veriyor diye..
Uyelik iptali yapildigi icindir buyuk ihtimal, madem diger profillere girebiliyorsunuz teknik bir sorun degildir dedi..

mahperi hatun mahperi hatun canim ben tersgiden kanguru icin Muneye sordum profili neden hata veriyor diye..
Uyelik iptali yapildigi icindir buyuk ihtimal, madem diger profillere girebiliyorsunuz teknik bir sorun degildir dedi..
ne yapacağız canım peki bende bunu düşünüyorum geceden beri yarın yeni okuma açılacak her gün onun payı kalacak bu gidişle çıkartsak mı kio_O

ne yapacağız canım peki bende bunu düşünüyorum geceden beri yarın yeni okuma açılacak her gün onun payı kalacak bu gidişle çıkartsak mı kio_O

Canim bilemedim ki yaa bir sey diyip vebal altina girmekte zor...
Uyelik iptali olmussa sayet, yeni uyelik alip gelebilirdi aslinda...
Problemleri olabilir bilmiyorum ki ne desem, ama yeni uyelik alip gelmeyeceksede her gun okudugunu varsayarakta ilerleyemeyiz malesef...

TERSGIDEN KANGURU ziyaretci olarak okuyorsan canim uyelik alip bizi bilgilendirirmisin?
Bir cevap gelmezse artik gelmeyecegini mi varsayalim?

Canim bilemedim ki yaa bir sey diyip vebal altina girmekte zor...
Uyelik iptali olmussa sayet, yeni uyelik alip gelebilirdi aslinda...
Problemleri olabilir bilmiyorum ki ne desem, ama yeni uyelik alip gelmeyeceksede her gun okudugunu varsayarakta ilerleyemeyiz malesef...

TERSGIDEN KANGURU ziyaretci olarak okuyorsan canim uyelik alip bizi bilgilendirirmisin?
Bir cevap gelmezse artik gelmeyecegini mi varsayalim?
bilmiyorum açıkçası her gün birinin listesi kalacak görünüyor bu gidişle şaşkınım şu an hiç ses yok :KK51:

Subhane Rabbiyel-Aliyyil-alal-Vahhab.

Euzu billahi minesseytanirracim.

Bismillahir-Rahmanir-Rahiym.

El-hamdü lillahi Rabbil-alemiyn. Vesselatü Ves-selamü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmaiyn.

Ya Rabbi! Kildigim Namazlarimi ibadetlerimi eksikleriyle kabul eyle.
Diyerek duaya baslar.
Kalbimden dilimden eksik olmayan dualarımı kabul eyle. kalbimi gönlümü feraha çıkar. hayırlı kapılar aç bana,bana güc ver..
Allah’ım, Eğer bu işi dinim, yaşayışım, dünya veya ahiretimin için hayırlı ise o işi bana kolaylaştır, eğer hayırlı değilse beni ondan uzaklaştır,sonrada beni bu hayırla hoşnut eyle.. kalbimi gönlümü huzura çıkar yarabbim.
kız kardeşim ve arkadaşımın emeklerinin karşılığın alıp iyi yerlere atanmalarını nasip eyle.

"Amin! Amin!" Ya Rabbi! Dualarimi kabul eyle. der ve

Subhane Rabbike Rabbil-izzeti amma yasifun, ve selamün alel-murseliyn. Velhamdü lillahi Rabbil-alemiyn. El-Fatiha.

İyi günler hanımlar listenin kapalı olduğunun farkındayım ama bir arkadaş sanırım ayrıldı
Eğer yer açılırsa katılmak isterim, kabul ederseniz çok sevinirim
Böyle bir durum olursa etiketleyin lütfen

LİSTEMİZ ALIMA KAPALIDIR
KALAN SAYI: 9 tane yumiti yumiti
MAZERETLİLERİN SAYISI: 38 tane

Y yesil_zeytin_ için okuyoruz bu gün :)

LİSTEMİZ

1. SuUtku SuUtku
2. @NEFSSEMS mazeretli
3. gulfuren gulfuren
4. yumiti yumiti okudu
5. Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345
7. Y yesil_zeytin_
9. Sealand Sealand
10. kardelen063 kardelen063
11. K krkr
12. guiding1 guiding1
13. femmepetal femmepetal
14. piskKo piskKo
15. mahperi hatun mahperi hatun
16. Hannaz Hannaz

Y yesil_zeytin_ ^ın duası: Subhane Rabbiyel-Aliyyil-alal-Vahhab.

El-hamdü lillahi Rabbil-alemiyn. Vesselatü Ves-selamü ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmaiyn.

Diyerek duaya baslar.
Kalbimden dilimden eksik olmayan dualarımı kabul eyle. kalbimi gönlümü feraha çıkar. hayırlı kapılar aç bana,bana güc ver..
Allah’ım, Eğer bu işi dinim, yaşayışım, dünya veya ahiretimin için hayırlı ise o işi bana kolaylaştır, eğer hayırlı değilse beni ondan uzaklaştır,sonrada beni bu hayırla hoşnut eyle.. kalbimi gönlümü huzura çıkar yarabbim.
kız kardeşim ve arkadaşımın emeklerinin karşılığın alıp iyi yerlere atanmalarını nasip eyle.

Subhane Rabbike Rabbil-izzeti amma yasifun, ve selamün alel-murseliyn. Velhamdü lillahi Rabbil-alemiyn. El-Fatiha.

İyi günler hanımlar listenin kapalı olduğunun farkındayım ama bir arkadaş sanırım ayrıldı
Eğer yer açılırsa katılmak isterim, kabul ederseniz çok sevinirim
Böyle bir durum olursa etiketleyin lütfen
canım biri ayrılsada yeni alım yapamayız listenin ortasına geldik çünkü diğer arkadaşlara okuyamayacağın için hak geçer listemiz yenilendiğinde hala katılmak istersen eklerim o zaman etiketleyip :)

LİSTEMİZ ALIMA KAPALIDIR
KALAN SAYI: 9 tane yumiti yumiti
MAZERETLİLERİN SAYISI: 38 tane

Y yesil_zeytin_ için okuyoruz bu gün :)

LİSTEMİZ

1. SuUtku SuUtku
2. @NEFSSEMS mazeretli
3. gulfuren gulfuren
4. yumiti yumiti okudu
5. Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345
7. Y yesil_zeytin_
9. Sealand Sealand
10. kardelen063 kardelen063
11. K krkr
12. guiding1 guiding1
13. femmepetal femmepetal
14. piskKo piskKo
15. mahperi hatun mahperi hatun
16. Hannaz Hannaz

Y yesil_zeytin_ ^ın duası: Subhane Rabbiyel-Aliyyil-alal-Vahhab.

Diyerek duaya baslar.

Okudum canim allah kabul etsin inşallah

X