Her güne AYETEL KÜRSİ VE FATİHA

kişi başına düşen sayı :31
313 e tamamlamak için :3 tane daha okunacak isteyen okuyabilir gulfuren gulfuren tamamladı
Sealand Sealand için okuyoruz
LİSTEMİZ
1 - S Sargoz mazeretli
2- C Camille_claudel okudu
3- @_asmunikal_ okudu
4- @NEFSSEMS okudu
5- Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345 okudu
6- @whiterose00 mazeretli
7- @tubatesbih okudu
8- @guzbahar okudu
9- mahperi hatun mahperi hatun okudu
10- @balbebis okudu
11- yumiti yumiti mazeretli
12- gulfuren gulfuren okudu
13- SuUtku SuUtku okudu
14- Sealand Sealand mazeretli
Sealand Sealand ın duası:

Allahin izni tamamladik listemizi❤ yeni bir liste yapalim mi istermisiniz?
yeni listede olmak isterim ayrıca mazeretim bitti

Merhabalar kaç tane okunacak kızlar ona göre bende okuyablrm
Sana su an sayi verememki canim ama :) soyle diyim bak tum listeye 313u bolersem sen dahil kisi basi 24 yapar 1 tane kalir onuda isteyen okur. Ama mazeretli olursa o kisininki bize kalir bir kac sayi fazla okursun umarim guzel anlattim❤

Sana su an sayi verememki canim ama :) soyle diyim bak tum listeye 313u bolersem sen dahil kisi basi 24 yapar 1 tane kalir onuda isteyen okur. Ama mazeretli olursa o kisininki bize kalir bir kac sayi fazla okursun umarim guzel anlattim❤
İkisi bir mi 24 ayrı ayrı mi 24 24 mu okucm canım benide listeye alablrsn

Herkese hayırlı kandiller

Allah ım yavrularıma akıl ruh bedeli sağlığı ver. Sen büyüksün. Ol emrine bakar herşey. Sana inandım sana güvendiğim sana sığındım. Bu mübarek günde tüm dualarımızı kabul et Rabbim. Hakkımızda hayırlı olanı nasip et. Annemi babamı kardeşlerimi eşimi evlatlarımız koru.. dua arkadaşlarımın dualarını kabul eyle. Vatanımıza milletimizr kötülüğü dokunanları uzak tut Allah ım. Aminn

KİŞİ BAŞINA: 24 TANE
KALAN SAYI 1 TANEDİR İSTEYEN TAMAMLAYABİLİR

SuUtku SuUtku için okuyoruz bu gün :)

❤LİSTEMİZ❤

1. SuUtku SuUtku
2. @NEFSSEMS
3. gulfuren gulfuren
4. yumiti yumiti mazeretli
5. Hannaz Hannaz
6. Cilekkokusu12345 Cilekkokusu12345
7. tersgiden kanguru tersgiden kanguru
8. @_asmunikal_
9. C Camille_claudel
10. Sealand Sealand
11. kardelen063 kardelen063
12. K krkr
13. guiding1 guiding1
14. mahperi hatun mahperi hatun

SuUtku SuUtku ^nin duası:Allah ım yavrularıma akıl ruh bedeli sağlığı ver. Sen büyüksün. Ol emrine bakar herşey. Sana inandım sana güvendiğim sana sığındım. Bu mübarek günde tüm dualarımızı kabul et Rabbim. Hakkımızda hayırlı olanı nasip et. Annemi babamı kardeşlerimi eşimi evlatlarımız koru.. dua arkadaşlarımın dualarını kabul eyle. Vatanımıza milletimizr kötülüğü dokunanları uzak tut Allah ım. Aminn

X