Her evlilikte olur erkek milleti diyorlar doğru mu?

haklı ama çünkü bebekle gidince insan gittiğine pişman oluyor..cinsellik konusuna gelince zaten bebeğin ilk ayları zor oluyor bayanların enerjileri akşama kadar tükenmiş oluyor.yapıncada gece bebekle ilgilenmek işkence oluyor..eşim bazen akşama yapalım mı der...sen daha erken gel bebeğe bak olur diyorum..şimdi ısmarlama olur mu demeyin..bende ona göre çocukların uyku saatini ayarlıyorum..sizinde tam o esnada beşikten başını uzatıp sis oyda napıyosunuzzz?hihihihih diyen bir oğlunuz olsa beni anlarsınız...
ilk bir yıldan sonra eskiye dönüyor ilişkiler...

bence çok haklısın. tepki vermeyince eşler bunun sesi çıkmıyor diyor daha çok üzerine geliyor. Cinselliğe gelince eğer ben istemiyorsam asla yapmam. eşim sadece beni bu gözle görmesine tahammül edemem. konu sahibi hem çocukla hem adamla uğraşmak zorunda kalıyor. kocası yardımcı olmuyor bide süslenip yatakta tatmin etmesi çok haksızlık. bence onu cezalandırmalısın. çocukla evle yeteri kadar ilgilenmeden cinsellik yok demelisin. aklı başına gelsin.

haklısın canım insan kafaya taktıkça daha çok üzülüyor ama bir yandanda onlar insan caınının kıymetini biliyorda ben neyim diyosun...

EVETT KESİNLİKLE HEP BEN HEP BEN DİYORLAR... BEN DAHA ÇOK YENİ EVLİYİM AMA 2 YILDIR NİŞANLIYIM TOPLAMDA 7 YILDIR BERABERİZ... BENİM EVİMLE İLGİLİ İŞLER BİTMEDİ HALA HEM STRES HEM YORGUNLUK HER AKŞAM BEN TOPARLIYORUM O DAĞITIYOR EN SONUNDA TAVRIMI KOYDUM YARIN BİRİ BAŞLIYOR TEMİZLİĞE 15 GÜNDE BİR GELECEK HAYAT BÖYLE GEÇER Mİ HİÇ DUR DRAK YOK DİZLERİM TUTMAYA BAŞLADI WALLA:s

bizde bir akşam oturuyorduk ya çok mu monotonlaştık falan diye ne yapsak derken eşim dedi ki ya evli çiftler o filmleri birlikte izliyorlarmış bizde bie denesek mi dedi..bende seninle ilişkiye girerken başkasıyla oluyormuş gibi hayal ettiğimi düşünebiliyor musun dedim..asla dedio an senin başka bir kadını izlemen onunla olduğunu hayal etmen demektir ki bende bunu kesinlikle istemem dedim..sonradan kardeşimin odasını temizlerken böyle bir cd buldum eve getirdim gel izleyelim istersen dedim..(ki bu bir denemeydi)izlemeyelim ben seninle konuştuktan sonra düşündüm sen haklıydın dedi kırdı attı..iki hamilelik geçirdim tabii ki dikkatli davranmamız gereken zamanlar oldu..ama eşimi hiç uzak tutmadım kendimden doğuma gideceğim gece bile ben teklif ettim 40 gün olmayacak gel son geceyi güzel değerlendirelim diye...günde iki üç mü istiyor olsun bakalım ne kadar sürdürebilecek sabredin sonrasında ilgisini yavaş yavaş dağıtırsınız bir kere size bağımlı hale getirin istiyorsan bugün şunu yapıcaz sonra o işl deyin..

Kolay değil. Ama Ben istemeden hiç bir zaman olmadı. Onun beklemediği zamanlarda süprizler yapmadım değil. Ancak bu tür fantaziler aklıma gelmedi. Belki onu gelmiş olabilir. konuşmak lazım.

bakımlı olmak ok ona sözüm yok hergün süs köpeği gibi evde full makyajla falan dolaşmak saçma insanın evi orası rahat etmek ister adamın içindede varsa ağzınla kuş tut neye yarar

niye işe giderken herkes süs köpeği olabiliyor ama evdemi zor geliyor canım.

çok haklısın canım çalışan bayanlar buna özellikle dikkat etmek zorunda hergün işe giderken özene bezene hazırlanıyorsun evde ise paspal adam haliyle farklı düşünür ama ben buna gerçekten çok dikkat ediyorum makyajlı olmasam bile cildim, dişlerim temiz hiç yoksa bir parlatıcı göz kalemi sürüyorum ki kendini önemsemediğimi sanmasın. çünkü arkadaş ortamında çok duydum eşleri tepki veriyormuş ve daha sonraları dışarıya çıkarken kendilerine özen göstermelerini farklı yönlere çekiyormuş.
hep derler kadın milletini anlamak zor diye ama erkek milletini anlamak daha zor arkadaşlar...

Gereken ilgiliyi gösterdiğin halde
Evde yemek hazırlayıp
Çok tatlı bir kız evladı verip ilgi ve bakımını tek başına üstlendiğin halde
sadece ve sadece u..... ile beyni yer değiştirmiş ise daha ne yapabilirsin
Kadınlık gururunu sadece bencilce zevki için hiçe sayan bir hayat arkadaşına
daha ne öğretebilirsin ki?
Evlilik oyun, seks ve anlık heyecanlar için kurulmuyor

Son düzenleme:
önceki işim masa başıydı. hergün çok süslü olarak işe gidiyordum. bu yüzden evde rahat olmak istiyordum. akşam bir yere gittiğimizde süslenmek zor geliyordu. şimdi fabrika ortamında çalışıyorum ve işe süslü gelemiyorum. akşam bir yere gittiğmizde çok süsleniyorum. çünkü özlüyorum bir bayan olarak süslenmeyi.

canım wallahi ağzına sağlık aynen öyle ne kadar güzel anlatmışsın işte bir kadın olarakta insan bir yerde yeter diyor.

Oğlunuzun yattığı odada mı cinsel ilişkiye giriyorsunuz???? Çok zararlı, yapmayın sakın.

Kesinlikle evli olduğum için ayrılık kelimesinin bile
Ne kadar zor ve acı olduğunu hissedebiliyorum
Ama eşin için terapi gerekli
Eşininin dünyasına hükmedemezsin
Bunu miden bile kabul etmez
Ciddi ciddi konuş dinler ve çeki düzen verirse ne ala
bildiğini okuyup devam ederse de karar sana ait
Ya bunda sonra kendini seks kölesi gibi göreceksin
ya da kadın olduğunu hissedeceksin

( Biraz ağır oldu ama gerçekten erkeklerin bu sapıklık boyutuna varan
cinsel isteklerinden sıkıldım artık)

Son düzenleme:

gerçekten çok haklısın bende çok sıkıldım ve bir psikologla görüştüm bana ilk olarak bir kaç kitap tavsiye etti eşinle birlikte okuyun dedi alışverişe gittiğimizde bir kitapçıya girdik ve ben bu kitapları almak istediğimi söyledim neden dedi bir uzmanla görüştüm ve ilişkimiz için bunları tavsiye etti dedim. ne gerek var şimdi ne varki bizim ilişkimizde gidiyo işte boşver böyle şeyleri dedi...

evet canım erkelerin en çok diikat ettikleri nokta dışarda süslü olup evde paspal paspal dolaşma tabikiside insan raha etmek istiyor şöyle pijamalrını giyip yan gelip yatmak istiyor ama o halde bile ben eşime süslenmeyi seviyorum güzel görsün beni daha çok seviyor beni ki bende çok severim bakımlı olacak benim eşim bakımlı olmalıda hem evde hem dışarda:)

orası iş orasıda evin adı üstünde insan evinde rahat edemeyecekse ne anlamı var karşıdaki mutlu olmuş olmamış sen mutsuzsun bikere ben yapılmasın demiyorum tabiki yapılmalı ama her zaman olmaz olmuyor bunlar sadece hayalllllllll

hayal değil canım alışkanlık diyelim. çünkü ben çalıştığım ve yorulduğum halde ve birde çocuğum olduğu halde bunu yapabiliyorum ve çoğu bayanında yaptığını düşünüyorum. ayrıca benim farkettiğim kadının her zaman bakımlı olması kendine olan özgüvenini geliştiriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…