her ay hüsran ne zaman gelecek bebişlerimiz :(

merhaba arkadaşlar bende 6 aydır bebek istiyorum ama her ay bekliyorum ama birtürlü olmuyor ben gecen ay soğan kürünü denedim bu ay yine yapıcam tadı biraz kötü ama yinede içtim bebegim olsun yeterki onun için herşeyi yaparım yüce rabbim bizeri duyuyor işallah en kısa zamanda isteyen herkese versin

Ben uyguladım da ancak adetimi uzattı,10 gün sürdü,ondan sordum.

anladım cnm ben almiim o zaman bi de dr bana folic acid verdi onunda çok faydası varmış.Ben bir kutu bitirdim 2.ye başladım.
Birde sğlıklı beslen edi.Sebze meyve ağırlıklı bol salata önerdi.Ceviz fındık fıstık ye dedi.Süt ve süt ürünleri bolca tüket dedi.Bunlarda aklınızda olsun kızlar.
Belki de hamileyimdir ne dersiniz 8 aralık regli günüm bakalım ne olACAK.sABIRSIZlıkla bekliyorum.

folik asit ben de kullanıyorum onun da markaya göre daha iyisi var diyorlar siz hangisini kullanıyorsunuz?

inşallah faydasını görürsün cnm seninde adetini uzattımı soğan kürü

bende 2. kutu foliği kullanıyorum, ne gibi faydası varmış hamile kalmayamı ?

bende 2. kutu foliği kullanıyorum, ne gibi faydası varmış hamile kalmayamı ?

evet canım hamile kalmaya da faydası var dedi dr.Vücudumuzu hamileliğe hazırlıyormuş bebişimizin gelişimi içinde çok önemliymiş.Birde ben sigara kullanıyordum.Aranızda kullanan varmı bilmiyorum ama kesinlikle sigarayı bırakacaksın dedi.Eşin de sen de içmeyeceksin dedi.Çok etkiliyor dedi hem spermleri hem yumurtlamayı sigarayı da bıraktık biz.

yok sigürü kullanmıyoruz ikimizde, senin günün ne zamandi benim 24 ünde

Sizin adetinizde bi değişiklik oldu mu?Benimkini uzattı,0 gün sürdü de ondan sordum.

Kızlar günaydın.Sabah inanılmaz bir karın ağrısıyla uyandım.Adet sancısı gibi.Şu anda da ara ara ağrıyor.Sanırım adet olucam Ve inanılmaz gerginim offf yaaa Daha 6 gün var adet görmeme erken olucam ya da belirtileri başladı.

dur gerilme hemen belli olmaz bu işler zaten adet belirtileriyle aynı oluyormuş

inşallah steyen herkese allah hayırlısıyla ve sağlığıyla versin evlatlarını ben evlendiğimde 5-6 ay bebek istedim olmadı eşim askere gitti 12 ay ara verdik bebek işine olur dedik ilerde ve şimdi tekrar 6 ayı bitirdik 1 aralıkta yine hüsran adet oldum ağladım takii bu sayfaları okuyana kadar ben yumurtama günlerimi hiç kaçırmıyorum soğan kürü ve birçok şey denedim yinede olmadı dr a gittim birşey yok küçük bir sorun var tedaviside çocuk yapacaksın dedi üzerinden 6 ay geçti hala gelmedi bebeğim ve bir sorun da yok gebeliği engelleyen işte ne yumurtlama günleri ne birşey allah ol demedikçe ne yapsak boş buna inandım korunurken hamile kalanlar bile var sitede hemde çok fazla üsrtünme yoluyla hamile kalanda çok allahım ol desin yeter o yüzden burayı okuyunca kendime geldim allah ol desin yeterki dedim birgün diyecek sadece sabr etmemiz gerekiyor üzüüyoruz belki ama tüm üzüntümüz bebeğimizin bizimle olduğunu öğrendiğimizde geçecek biliyorum ve allah isteyenleri fazla bekletmesin kimseyi evlat hasretiyle imtihan etmesin

amin canım.İnşallah sende bende hepimiz bir an önce hamile kalırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…