her ay hüsran ne zaman gelecek bebişlerimiz :(

slm arkadaşım iz de aynı sürelerden beri yaklaşık deniyoruz.ama özellikle 2-3 aydır ortalarında yapmaya çalışıyoruz.ama olmuyo hala.ben de senin gibiyim çok takıyorum.niyee diye.hemen gözlerim doluyo.çok kötü oluoyrum anlatamam.dr bana da bişeyin yok gayet sağlıklısın dedi.beklemedeyiz.6 ay sonra olmazsa eğer rahim filmi çekilicem.eşime de bakılacak tabi.allah büyük,tek isteğim bir daha dr un kapısından girersem hamile olarak girmek, bekledik ama olmadı diyerek girmek değil.beklemek tek çare.başka bişey gelmiyor elden.
arkadaşlar ben mi sabırsızım neden hala hamile kalamadım.Biz eşimle 6 aydır korunmuyoruz ama tam anlamıyla 2.denememiz(yani yumurtlama günlerimde bulunduğumuz ilişki)Geçen ay dr.'a gittim muayene etti.Hiç bir sorununuz yok gayet sağlıklısınız dedi.Hemen olmaz dedi.Folic acid'e başlamamı ve sağlıklı beslkenmemi önerdi.O kadar çok istiyorum ki anlatamam.Bir yerde bebek görsem gözlerim doluyor.:KK59: Adet günüme 8 gün var.Bakalım bu ay sonuç ne olacak.Benim durumumda olan arkadaşlar sizde yaşadıklarınızı,hamile kalmak için neler yaptığınızı anlatırmısınız.
Allah isteyen herkesi bir an önce bebek sahibi yapar inşallah.

slm arkadaşım iz de aynı sürelerden beri yaklaşık deniyoruz.ama özellikle 2-3 aydır ortalarında yapmaya çalışıyoruz.ama olmuyo hala.ben de senin gibiyim çok takıyorum.niyee diye.hemen gözlerim doluyo.çok kötü oluoyrum anlatamam.dr bana da bişeyin yok gayet sağlıklısın dedi.beklemedeyiz.6 ay sonra olmazsa eğer rahim filmi çekilicem.eşime de bakılacak tabi.allah büyük,tek isteğim bir daha dr un kapısından girersem hamile olarak girmek, bekledik ama olmadı diyerek girmek değil.beklemek tek çare.başka bişey gelmiyor elden.

slm cnm benimde çevremdeki birçok insan hemen olmadığını 8-9 ayda olduğunu söylediler.Her adet görüşümde off yeter takmıyorum artık diyorum ama olmuyor.Ama inanıyorum birgün bu mutlu haberi alacağım.İnşallah dediğin dr un kapısından hamile olarak gireriz cnm.Tek dileğim bu. :KK16:
Allahım en kısa zamanda bize bu güzel duyguyu tattırır inşalla.

merhabaaa
bende korunmayı bırakalı 5. ay olacak bu ay bebiş isteyenlerde var canım
o sabırsızlık emin ol bütün bebiş isteyenlerde varrr
bende 2 ay üst üste sanki hamileymişim gibi hissettim gecenin bi yarıları gittim kan testi yaptırdım sonuçç hüsrannn
ama bu ay çok pozitif bakıyorum bebişe yani iyimi yapıyorum bilmiyorum ama sürekli konuşuyorum bu ay geleceksin inşallahh Rabbimin izniyle falan diye
olumlu düşünmeye çalışıyorum bakalım sonuç ne olacakk
bu arada benimde adet tarihim 8 yada 9 aralıkk
Rabbim hepimize hayırlısını versin inşallhhhhhhhhhhhhh

Son düzenleme:
merhabaaa
bende korunmayı bırakalı 5. ay olacak bu ay bebiş isteyenlerde var canım
o sabırsızlık emin ol bütün bebiş isteyenlerde varrr
bende 2 ay üst üste sanki hamileymişim gibi hissettim gecenin bi yarıları gittim kan testi yaptırdım sonuçç hüsrannn
ama bu ay çok pozitif bakıyorum bebişe yani iyimi yapıyorum bilmiyorum ama sürekli konuşuyorum bu ay geleceksin inşallahh Rabbimin izniyle falan diye
olumlu düşünmeye çalışıyorum bakalım sonuç ne olacakk
bu arada benimde adet tarihim 8 yada 9 aralıkk
Rabbim hepimize hayırlısını versin inşallhhhhhhhhhhhhh

merhaba canım bugün itibariyle regli olmuş durumdayım. :26: 2 gün erken oldum.Bir karar aldım artık düşünmeyeceğim.Oluruna bırakacağım Allah ne zaman nasip ederse o zaman olur.Böyle düşünerek her ay bekleyerek psikolojim bozuluyor. Her şeyi oluruna bıraktım üstüne düştükçe olmuyor.Herkese bol şanslar.Umarım en kısa zamanda hamile kalır bebeklerimize kavuşuruz.

merhaba canım bugün itibariyle regli olmuş durumdayım. :26: 2 gün erken oldum.Bir karar aldım artık düşünmeyeceğim.Oluruna bırakacağım Allah ne zaman nasip ederse o zaman olur.Böyle düşünerek her ay bekleyerek psikolojim bozuluyor. Her şeyi oluruna bıraktım üstüne düştükçe olmuyor.Herkese bol şanslar.Umarım en kısa zamanda hamile kalır bebeklerimize kavuşuruz.

aynennn öle canım yaa Rabbim ne zaman nasip ederse o zaman olacakk yani biz ne yaparsak yapalım onun zamanı zaten belli ama ama bizbilmiyoruz
bari bu zamanı olumlu düşünerek normak hayatımıza devam ederek stres yapmadan sakin olarak geçirmemiz lazım
bende dün test yaptım evde maalesef sonuç negetif ama hala umudumu kaybetmedim daha 2 gün varr belkide bebişim bi süpriz yaparda gelirr
inş Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlara sahip olmayı nasip ederhepimize

Son düzenleme:
kızlar üç yıl boyunca çocuk diye öldüm yırttım kendimi..ne tedaviler ne acılar... hiç sonuç alamamıştıım taa ki kendime bir uğraş bulup bebek fikrini kafamdan attım işte hemen o ay hamile kaldım.hele ilişkideyken sakın düşünmeyin gerçketn olmuyor ben üç yıl boyunca yaşadım bunu..şimdi 3,5 aylık hamileyim :KK49::KK49::KK49:

kızlar üç yıl boyunca çocuk diye öldüm yırttım kendimi..ne tedaviler ne acılar... hiç sonuç alamamıştıım taa ki kendime bir uğraş bulup bebek fikrini kafamdan attım işte hemen o ay hamile kaldım.hele ilişkideyken sakın düşünmeyin gerçketn olmuyor ben üç yıl boyunca yaşadım bunu..şimdi 3,5 aylık hamileyim :KK49::KK49::KK49:
ayyy ne güzl yaa Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişini
çok haklısın aslında canım ya bunu bi kaç kişiden daha okumuştumm offf ama düşünmemekte çok zor yaaa
sen neyle uğraşmaya başladın canım

ben evimi değişmekle başladım .ev ara bul yerleş o ara hamile kalmışım ilişkideyken bile ev düşünmüştüm ben çocuğu değil :) tam eve yerleştim bebişimde bana yerleşmiş :)

X