Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

inşaallah eylülcüm bugün tvde bebiş gördüm çok tatlydı onu kucaklamak istedim içim gitti bu hasret ne zaman son bulacaksenağlama:uhm:

ya kızlar neden ıhmal edıyorsunuz nıye kımse gelmıyorrrrr artık yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
(((((((((((

valla özlemcim baktım gelen giden yok bende kasım anneleri forumuna takılıyorum..napim en azından orda muhabbet var ...

:içelim: NAPARSINIZZ KISLARR HAYDİİ ANLATINN BAKALIMM?
HERKEZİN İŞLERİMİİ VAR NE

BEN ANLATAYIMM OZAMANN BEN İKİ GÜNDÜRR DUA ARAŞTIRIYORUMM ÇOCUKK İÇİNN OKUCAMM ŞUANN REGLİYİMM AMA İNŞ BİTİNCE BAŞLAYACAĞIMMsüprizzzzz

İNŞŞ ÇOK DUA EDECEĞİMM BELKİDE AZ EDİYORUZDUR:sm_confused: İNŞŞ ŞÜKRÜMÜÜ ARTIRMAMM GEREKİYORa.s.

BU ARADA BENİMM MİSAFİRİMM HİİÇ BİTMİYORR DÜN GÖRÜMCEMM VARDI,BUGÜNN ÖĞLEN GİTTİ,BENİMDE KARNIMM AĞRIYOO REGLİ OLUNCA SİZLERİNN OLUYORMUYDUU AĞRII:1shok:

EE BİRAZ DA SİZLERR ANLATINN BAKALIMM:smiley-cool: NELER YAPIYORSUNUZZ NEREDE OTURUYORSUNUZZ HAMİŞLİKK NASIL GİDİYOOORCADIARZU
MEVLAMM HEPİMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜNN KIZLARR DUA EDELİMM BİRBİRİMİZEE OLDUMUU AMA DİLDEN DEĞİLLklava: CANDANNNNNNNNNNNŞeniz

OLDUMUUUUU:1shok:nanik

fafaninn Daha Işlerii Bitmedii Galibaaaa ....

Diğer Cazilar Nirdeee Bakemm Herkescikler Tatildemii Yokssaaammm.)

klava:ŞİMDİİ ELİME ALACAĞIMM HEEEEEKötü Kazen

ANAMM NERDESİNİİZ

CAN CANLARR SİZİİİİİİ YADA CONCONLAARRR SESİMİİ DUYANN YOKMİDUUURşutarafagitti

ALUUUUUUUUUkafamçokkarıştı
ANAMM NEDENNHİÇ KİMSE YAZMIYOO BURAYA ACABAAAA:çok üzgünüm:
BELKİDE ONDANNGELMİYORLARRDIR NEDERSİNİZ:1no2:
HADİİ GELİNN KIZLARR HEPİNİZİİ a.s.
KOOOCAMANN ÖPTÜMM klava:
:roflol:BENDE ÇIKIYORUMMşakkıdı

şakkıdışakkıdışakkıdışakkıdışakkıdı

klava:KIZLARRR ŞU şutarafagitti BEBİŞŞ ÇOK TATLIII PEMBİİ PEMBİİİ:asigim:

:icecream:

YOK MU GELEEEENNNNsırnaşık şey

YOKMUU ARTIRAAANNN:hooray:

BAKIIIN:1shok: ÇIKIYOOOOM:dance: ÇIIIIIIIIIIIIIKTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMMM:teytey::teytey:

loli ben geldim canım nasılsın biraz daha iyisin sanırım karşılaşamadık ben varmısın yokmusun izliyodum :dance:bu arada ben hala regl olmadım teste yapmadım kendimi salak gibi hissediyorumkafamçokkarıştı umutlanıp test yapıp tek çizgi çıkıncasenağlama eylül ve diğer kızlar gitmeyin biyere yazın valla bende kadınlar kulübünün diğer bölümlerinede takılıyorum kendinize iyi bakın jeyyar

Kızzlarr benn geldimmmmm

Yaa 2 gündir giremedim foruma...Çarşamba ablamdaydım.Evini derledik topladık biraz .Ufak bebişi var yapamıyo..Eee bende kardeş tabi..Hemen gittim..Dünde arkadaşıma gittim.Ev o kadar sıcak ki duramıyorum.Temmuz başı gibi de kayınpederimin yazlığına gideceğim Altınoluğ'a......
Sizler neler yaptınız. ?Gitmeyin bir yere burada yazın yaaaaa.

BENGELDİİİİİİİİİMM LOLİNİZZ A BACILARR NERE GİDOONUSS HAAAAAAAYYTsüprizzzzzyasakkelime GİDEMESSÜÜÜNÜÜÜZlülülülülülü

şakkıdıŞEKERİMM HER KEZİ İŞİ OLUYOO GÜCÜÜ OLUYOO DAA BURAYII KİMSE FARKEDEMEDİİ HANİİ TRT DE HAFTA İÇİ Bİ DİZİ VAR SARAYDAKİ MÜCEVHER DİYEyerimseniben

ONUN MİSALL DAAA BURADAKİİ MÜCEVHERLERİİ KEŞFEDEMEDİLERRRlülülülülülü:dance:

HE BU ARADA O DİZİYEDE BAYILIYOMM

SİZLERDE ŞİDDETLE TAVSİYEDE BULUNURUMMMsırnaşık şey

ŞİNCİİ İTİRAFLARDA DA BULUNDUKK SIRAA TEK TEK HATIR SORMAYA GEEELDİİİİİİÇok üzgünüm çoook

DİZİLİNN BAKİİİİİİİİİİMMklava:
:roflol::roflol:

TUANAMM TATLIMMMMMMMMyerimseniben

YOOLUR ÜZÜLME GÜLÜMM:1hug: KIYAMAM

DURR Bİ SENİ ÖPEMMŞeniz ŞİNCİİ AĞLAMA İNŞŞ MUTLUU HABERİ ALINCA OTURUPP BİRLİKTE AĞLICAAS:içelim:

EE SEN EVDEMİSİNN BU ARADA ÇALIŞIYORMUSUNN?
BİRAZ KENDİMİZDENN BAHSEDELİMM TANIYALIMM BİRBİRİMİZZa.s.

OLDUMU FISTIKK SAKINN ÜZÜLMEK YOOOKyerimseniben

EYLÜLL SAKINN BİDAA KİMSECİKK CİKK LER GELMİYO DEME!!!:mymeka:

KIZZ GELOOZ YAAlülülülülülü ANAMM NEDEMM ANCA YETİŞİYOM KENDİ ADIMA Bİİ MİSAFİRR Bİ EV Bİ ORA Bİ BURAtatlicadiarzu OLİİİİM

EMME SİZLERİİ İHMAL ETMİCEMMyerimseniben
OKİİİŞ:1hug:

EE ANLAT BAKALIM SEN NASILSINN NERDE NE YAPARSINN YAŞINN KAÇÇ :1shok::1shok:

HE SENN YAZ BEN YİNE GİRİCEMM OKURUMM OSAMANNyerimseniben

BU ARADA FAFANINDA ÇOOK İŞLERİİ VARMIŞŞ EVİNİİ TAMİR ETTİRİYOO HATUNN:hooray:

EE BEBİŞŞ GELİİCİİİİİ:dance:
YENİLİKK HERZAMANN GÜZELLsengözlerimebaksanab
İYİ BAKALIMM ODA UĞRAŞSINN AMA İNŞŞ ENN KISA ZAMANDA MEVLAMM ONUNDA BİZLERİNDE YÜZÜNÜÜ GÜLDÜRÜÜRRR:1rolleyes:AMİİİİİİİİNNNNa.s.

EE BAKIN ŞİNCİİ DİĞER KISLARII BİLMİYOMM KİMM NE? NEREDE? NE İÇERR? NE YAPARR:roflol::roflol:

KİMİİ SORAMM HERKESS KENDİNİ TANITSINN BİLEKK:teytey:
BEN LOLİİİİİ:dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…