Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

günaydın eylülcüm nasilsın

iyiyim ebrucum çok sağol daha iyiyim bugün eve geldim ...taşınma işini ertelemiştik..biraz daha iyi olunca gelmeye ve toparlanmaya karar verdim..tabii ben yapmıyorum annem yapıyor işleri yine de ama evde olmak güzel...sen nasılsın canım...:1rolleyes:

iyi olmana sevindim canım hiç iş yapma boşver bak annen de yanındaymış zaten o yapar sen bol bol dinlen canım

ben de iyiyim çok şükür
bildiğin gibi işte evde vakit geçirmeye çalışıyorum

iyi olmana sevindim canım hiç iş yapma boşver bak annen de yanındaymış zaten o yapar sen bol bol dinlen canım

ben de iyiyim çok şükür
bildiğin gibi işte evde vakit geçirmeye çalışıyorum

olur canım dinlenmeye çalışıyorum..
şimdilik herkese sevgiler..
ben bir kaç gün sonra yine gelirim..kalbim sizlerle..hepinizi seviyorum..bana destek veren arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum..Şeniz

eylülcüm bizde seni seviyoruz
kendine iyi bak sen iyi ol ki bebişte iyi olsun merakta bırakma bizi tamam mı arada yaz bize

slm kızlar eylül hoşgeldin canım iyi olmana çok sevindim hiç bi iş yapma sakın sen çok kıymetli bi varlık taşıyosun içindea.s.

MERHABA KIZÇELER NASILSINIZ,TUANACIM TÜPLERİN AÇIK OLMASINA SEVİNDİM,DARISI HATİCE ABLAMIN BAŞINA..
.EYLÜL SAYFA DÜŞER TABİ SEN BURAYI HEPTEN BOŞLADIN.SONRACIMA TANGO,PASİ,SMİLEY,SMİTER SİZLERDE GÖRÜNMÜYOSUNUZ..
BU AKŞAM ÇATLATMA MI VURDURCAM,CUMA 11:30 DA DA AŞILAMA OLCAK ALLAH IN İZNİYLE....
:1rolleyes::1rolleyes:

kızlar tüylenme sorununa nane çok iyiymiş bi yemek kaşığı taze nane sabah .öğle. akşam yenicek 15gün devam sonra 1hafta ara veriliyo sonra tekrar 15 gün ara ara böyle yapılcak testestoron hormonunu düşürüyomuş

sema inşaallah aşılaman tutar canım ya .benim filmi çeken doktor dediki aşılama burda yapıyoruz istersen yapalım sana 300ytl dedi bende ilaç dahilmi dedim ilaç kullanmıyoz dedi anlamadım tam olarak o an acı çekmekle meşguldüm ilaçsız aşılama olurmu kızlar ben ilk defa duyuyorum

Sağol Cnm Amin Inşallah..
Ben Duymadim Ilaçsiz Aşilama.
Benim Bildiğim Hapla Ve Iğne Ile Oluyor.en çok Iğneli Olan Tercih Bildiğim Kadariyla...
Ben 375 Ytl Vericem Cnm,spermiyogrami Yikamasi Yaptirdiiğim Yum.takibi Hepsi Dahil Olucak.

iğne hariç galiba değilmi iğneler nekadar tuttu canım

ÖZEL G.O.P HAST.TÜP BEBEK MERKEZİ CNM.BU FİYATA İĞNELER DAHİL DEĞİL..
İĞNELERİM 100 YTL CİVARI TUTTU HEYET RAPORUYLA ALDIM TABİ..HEYET RAPORU İÇİN SPERMİYOGRAM,RAHİM FİLMİ,HORMON TESTİ İSTİYORLAR.SPERMİOGRAM VARMI SİZDE?

semacım hadi inşallah bu ay bir güzel haber alalım senden
dualarım seninle
tuanam tüplerinin açık olmasına çok sevindim ama şu ilaçsız aşılama olayını anlamadım doğrusu
naturel siklusta tüp bebek gibi mi acaba yani hiç ilaç falan verip yumurtalıkları uyarmadan oluşan tek yumurtaya aşılama mı yapacak dr un :uhm::uhm:

var 375 deyince eşim merak etti hastaneyi hormon testlerinide yeniliyecem zaten saol canım internetten dediğin hastaneyi bi araştırayım ben

kızlar selamlar....hepinizin ileri rast gider inşallahhh...

ben bu gün sarma saracağım.. bu merette yalnız sarılmıyor ki yok mu yardıma gelen......

bende yaprak alıcam pazardan ben geliyim sonra sen bana gelirsin hatika. ebru benimde aklım karıştı açıkçası bende pek sormadım düşünürsem ayrıntılı konuşurum

ben geleyim hatikacım
ama çok yavaş sararım ben 10 tane sarana kadar sen 30 tane sararsın kesin :roflol:
bende börek yapıcam yanına da elmalı kurabiye bir de çay demlerim işte akşam yemeği arada böyle değişiklik iyi oluyor
yaptıklarımız birazını da dolaba atarım misafir gelince hazır rahat oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…