Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

ewet c tesileri böyle oluyo hep bende çok eski değilim ama öyle gözlemledim
ayy 3 kere gitmiş yazı .. kilitlendi deminde sayfa ondan sanırım

ewet çok yoruldum 2 gündür kayınvalidemdeydin. Anneannemizi kaybettik. Onun 7 si vardı. Pestilim çıktı. Bugün dinleniyorum

esili benim adetlerim düzensiz değildi ama bugün 12.gün ve hala adet görmedim.dünkü idrar testi de negatifti.ne yapmalıyım bilmiyorum.

neva hoşgeldin bi kaçgün bekle olursun belki benim adetimde 3gün filan sürerdi az oldum bu sefer ama 7ci günüm hala kahverengi akıntım devam ediyo niye böyle oldu anlamadım

ewet çok yoruldum 2 gündür kayınvalidemdeydin. Anneannemizi kaybettik. Onun 7 si vardı. Pestilim çıktı. Bugün dinleniyorum

Allah allah ne oldu bugün yaa .Benim bilgisayarda bir sorun var sanırım arkadaşlar.2 -2 gönderiyo yazıları. Kusura bakmayın.

Bu arada sağol tuanam02 dostlar sağolsun

selma kızlar
bir süre giremedim neler olmuş
eylülcüm geçmiş olsun canım inşallah şimdi daha iyisinizdir ve daha iyi olursunuz
tangooo ne oldu dr ne dedi merak ettim bak şimdi
ebrucum başınız sağolsun canım allah geride kalanlara uzun ömürler versin

herkese iyi haftasonları

bu arada yarın anneler günü
tüm hamişlerin ve hamiş adaylarının annneler günü kutlu olsun
allahım hepimize bu müthiş duyguyu en kısa zamanda hayırlısı ile tattırsın inşallah

canım sıkılıyor yarın kimi arasam anneler günü için bebek yokmu daha düşünmüyormusunuz diyecekler durumumu bilenlerde teselli etmeye çalışacaklar offffff oooooooooooooooooooooooffffsenağlamasenağlama

bir anneler günü daha annesizim ve anne değilim boş bir anneler günü daha geçireceğim
allahım sen dayanma gücü ver

ebru cum öncelikle başsağlığın için teşekkür ederim.Allah sizlerede uzun ömürler versin.
Aynı duyguları yaşamak ve o tesellilere maruz kalmaktan dolayı bende üzgünüm ama yaratandan dilemekten başka birşey yapamıyorum.
Allah bizeden anneler günümüzü kutlayacak evlatlar nasip etsin

İYİ AKŞAMLAR ARKADAŞLAR
NASILSINIZ BAKALIMMM
EYLÜLCÜM GEÇMİŞ OLSUN CANIM İÇİNİ RAHAT TUT ALLAH BEBEĞİNİ SANA BAĞIŞLASIN....KORKMA HERŞEY DÜZELECEK.

X