Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

kızlar iyi akşamlar ben bir süre aranızda olamayacağım..2 gündür kanama nedeniyle hastanede müşahede altındayım ..bugün eve geldim..istirahat için annemde kalacağım ..o yüzden yazamayacağım..dualarınızı eksik etmeyin olurmu..bebeğim tehlikede..

sevgiler..hepinizi öpüyotum..

eylül canım çok geçmiş olsun ALLLAHIN izniyle bişey olmıcak bebişin ve sen iyi ol yeter canım kendini yorma tamammı

eylülcüm canım çok geçmiş olsun dikkat et kendineee

alaha emanet olun ikiniz de.....

kıslaarr bnde yarın dr.a gidiyorum nolur dua edin banada olurmuu:1hug:

hem kaşıntı hem yeşil renkli akıntı için

hadi şimdilik öpüyorum sizleriii evi toparlamam lazım şekerler ii bakın kndinizeee:a015::a015:

eylülcüğüm çok geçmiş olsun....iyileşir sapasağlam dönersiniz inşallah.. rabbim tez zamanda şifanızı versin....
tangocuğum seninde muayenen iyi geçer kaşıntılardan da bir an önce kurtulursun inşallah..............

eylül gecmis olsun canim insallah bisey olmayacak bol bol dinlen yorma kendini canim.
tangoo umarim sendede kötü bisey yokturdur canim.
hatika sen nasilsin canim nasil gecti gezmen?

tuana,hatika,esili canlarım çok saolunna.s.

tuanacım valla sabun hiç bi işe yaramadıı :1no2:

bakalım artık yarın dr.ne dicek ona göre bilgi veririm saten sizee kesin tahlil için çağırıcak hastaneye yine ama olsun kötü bişi çıkmasında fizana kadr giderim vallaa.s

Cnm çok Ama çok Geçmiş Olsunnnnnnnnnn Rabbim Hayirlisi Ve Sağlikla Miniğini Sana Bağişlasin Inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Dualarimiz Seninle...

esiliciğim sorduğun için çok saol.. kayınvaldeme gitmiştim..güzel geçti.. eş dost toplandık..bebekler vardı onları sevdik...darısı hepimizin başına olsun inşallah....
nurticiğimmmm.. bir şeylere üzüldüğünüzün farkındayım ama konuya girmek istemiyoum.. bazı şeyleri zamana bırakmak en güzeli,ama buraları sizsiz bırakmayın...gelip bir ses duysak mutlu oluyoruz inanınnn...
hepinizi öptüm...

kızlar günaydın hatika benimde bikaç bebek kıyafeti almam lazım hediye .ah bigünde kendi bebişime alabilcekmiyim o günler gelsin artık yaasenağlama

selam kizlar nolmus bizim foruma ikinci sayfaya düsmüs yafffisfisfis hic kimsecikler yok.
bugün tangonun kontrolü vardi ins. hersey yolundadir. tuanacim insallah sende zamani geldiginde alacaksin canim bebislerine ciciler. tabii isteyen herkes alacak insallahhh.
e bende gideyim bari kimse yok:a015:

selamlar arkadaşlar

Eylül çok geçmiş olsun bebeğinle sana. iyi olucaksınız ve onu kucağına alınca bunların hepsini unutacaksın..
Dua et bol bol
bende edeceğim

esili benim adetlerim düzensiz değildi ama bugün 12.gün ve hala adet görmedim.dünkü idrar testi de negatifti.ne yapmalıyım bilmiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…