Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

bir arkadaşım var yine aynı hastaneden doktoruma yönlendirdim onunla tanıştılar onlar yumurtlama takibiyle hamile kaldılar..
hemde 6 yıl çocukları olmuyordu
çok sevindik hep beraberce...
darısı başımızaa inşallahhhha.s.:nazar:

tangocum doğru yapmışsın
maydonozu hamile olmayan kişilerde çok yararlı olduğunu biliyorum ama hamilelerde bilmediğim için yazdım
yoksa bir art niyetim yoktu
sanki öyle hissettim
senağlama

fafacım duymamış olayım o nasıl söz art niyet falan:eek:klava:eek:lur mu öle şey bnm aklımın ucundan geçmedi
hamiş olmayanlarda faydalı iltihap faln için duymuştm bnde ama hamile bayana maydanozun zararı olduğnu yeni duydum bnde yerimseniben

arkadaşın için çok svndm

dr.baya iyi demekki ayrıca insan utanırmı kıs nolcakki gerekirse kapısında yatarsın:dance:

fafa kıss sen istanbulun niresindensin

ne bileyim sanki ksaden yazmışım gibi oldu vallah bende b,ilmiyordum hamillelerde düşük yaptığını
bana biraz saçma geldi ama biz sabahları kahcvaltıda maydonozu çok yeriz hem hamile
olan arkadaşımızda var ve oda yi,yor hiç duymamıştım bunu

hoşbulduk canım nasılsın dicem ama baya iyisin 1 sayfa dolusu bütün gününü anlatmışsın saten gezmeler tozmalar ohhhhhhhhhhh:dance:

EVET KEYFİM YERİNDE ALLAH A ŞÜKÜR
EŞİM DE İYİ OLUNCA DAHA İYİ OLUYORUMMM
BU GÜN YUMURTLAMA GÜNÜMDÜ
BOŞ GEÇİRMEDİM....sırnaşık şey

aaaaaaa kıs yumurtlama günü boş geçer mi hiçç delüüüüüüüü:eek:

eferin ii yapmışsın takdir ettimsırnaşık şey

Maydanoz ile dipdiri olun

Genç görünmek, zinde ve dinç olmak, cildinize canlılık, güzellik ve tazelik kazandırmak, vücudunuzdan toksin atmak, bağışıklık sisteminizi güçlendirerek enfeksiyonlara karşı direnç arttırmak, dolaşım bozukluğu yaşamadan kilo vermek, ruh sağlığınızı güçlendirmek istiyorsanız Prof. İbrahim Saraçoğlu'nun Tempo okurları için hazırladığı 'maydanoz ve beyaz lahana kürünü' uygulayın.

inşllh cnm saola.s.

biliyomusun ben eşimle beraber olamıyorum
dr.ilk zamanlar yasak demişti (progestan kullandığım dönem işte)ben sana zamanı sölerim demişti önemsemedim sonra 15.hafta oldu kontrole gttim dr hiç bişi sölemedi bn söledim :eek: ama napıyım yaaaaaaaaaaaa:eek:hiç cvp vermedi baktı yüzüme sadece sırıttı azck bnde tamamdır ozamn dedim içimden hayır demedi bu adam dedim:eek:

ama olmuyo malesef beraber olduktan sonra acı çekiyorum yanma acıma kaşınma hepsi birarda valla dr.a soramadım da

TABİKİ BOŞ GEÇMEZ DE EŞİM AMELİYAT OLDU YA CUMA GÜNÜ O YÜZDEN DİKİŞLERİNE SU DEĞMEMESİ GEREKİR DİYE DÜŞÜNMÜŞTÜK ALLAH TAN ETKİSİ YOKMUŞ DUŞ ALMASINDA BİR SAKINCA YOKMUŞŞŞ[COLOR="red"][/COLOR]

X