Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

nurticim hoşgeldin şekerimmmmm

biraz önce noldu biliyonuzmu???* midem bulandıııı sölemesi ayıp ayoooollll hemen hamilemin yoksa diye yormayın ben tipik pkoluyum değilimdir herhal bende sinüzit de var bağışıklık sistemim çok zayıf hemen hasta oluyorum son zamanlarda şimdi ben eşimin işyerindeyim çıkıp dinleneyim dedim yattığım yerden düşünüyorum buraya gelmemiz için bi karar aldık fakat nurti yok digerleri yok tamam bi kısmı gelmemiştir felan ama samimi olduklarımızdan da çoğu kişi yokkkk gerçekten insanlar böleee işleri bitince sen de onlar için bitiyosun ama dostluklar bence baki olmalı

diğer forumda bunu bi arkadaş yazıyodu benimde sevdiğim bi cümle : BEN DOSTLARIMI NE AKLIMLA NE KALBİMLE SEVERİM OLUR YA AKIL UNUTUR KALP DURUR BEN DOSTLARIMI RUHUMLA SEVERİM O NE UNUTUR NE DE DURUR.....

BEN DE DOST SAYILI ZATENNNNN

neyse kıslar ben kaçar bi duşa giricem sonra yatıcam yarında saat 10 da dr.a gidicem dua edin nolurr

buarada bebeğimi 1.5 ay sonra yeniden görücem onun için mutluyum :dance:ama yinede hayırlısı diyelim

hadi canlarım hepinize ii geceler tatlı rüyalar a.s.

rüyanızda beni görün emiiii:dance:

Tangocum Yarin Allahin Izniyle Iyi Haberlerle Gel Inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Sağol Cnm çok Ama çok Haklisin Bitanemmmmmmmmmmmmmm Canim Dostum Benim...insanin Böle Gerçek Dostu Olduğu Bilmesi çok Ama çok Güzelllllllllllllll

gambazlamışlar bazıları eylülcüm
ispiyonculuk hayat felsefeleri olmuş kime yaranacaklarsa ay çok şaşırmışlar şöyle olmuş böyle olmuş asıl ahlaksızlar burda bu tarz şeyleri yazan degil burdakileir kopyalayıp yönetimin uyesine ulaştıranlardır terbiyesizler kişiliksizler işte yarın artık ben bunu da görürüm orda :roflol: :roflol: iyi alışmışlar birilerine yaranmaya :mymeka:

bende açık kürsüye bir not bıraktım.okusunlar ve ne olduğunu iyice bir anlasınlar....artık ne burada ne başka yerde bu konuyla ilgili yorum yapmak istemiyorum..boşver biz keyfimize bakalım..
zaten benim konu ile ilgili değil birçok insan kötü kelimeler kullanmış onlarla başa çıkmaya çalışıyo yönetim şimdide ...:1rolleyes:

herkese günaydınlaaaaaaaaaaaaaaaaaar.iyi güzel neşeli bir haftasonu geçirelim inşallah

kizlarrrr herkese gunaydinnn.epeydir yoktum ben.sormayin kac gundur migren agrimla ugrasiyodum.gecen gece acildeydim. serum yeyince biraz kendime geldim.bu arada kum dokuyomusum.neyse simdi biraz daha iyiyim cok sukur.kizlar bende verdim tc no.mu bayagi da oldu ama bisi olcagini sanmiyorum ben.
bu arada tangocum icin dun semos bana mesaj yollamis aynen aktariyim tuvalette sirkeli su kullanacakmissin tangocum.yesil akintiyi geciriyomus.gecmis olsun tangocum dr.a gittinmi ? nedir gelisme?
kizlarrrr hepinizi opuyorummmm.kendinize iyi davranin.nurtim,pasi,masum,aysem ismini sayamadigim arkadaslar hepinizi opuyoirum.bu arada sitede kopmalar mi var anlayamadim.biri beni aydinlatsin...

Düzenleyen yagmur77 03-Mayıs-2008 Saat 08:05 tango yağmur sana yazmış belki görmezsin diye buraya kopyaladım canım

hani size bahsettiğim ilçedeki tek kadın doğumcu varya bugün oda yok nekadr şanssızım ben yaaa

arık kendi dr.umun gelmesini bekleyeceğim bu h.sonu gelicekmişş

serbeycim saol canım iyiyim düne göre
artık beklicem dr.u
aslında iyi oldu başka bi dr.a gitmek istemiyodum
ama ozamana kadr bişi olmaz inşallah

nurticim saol cnm:1hug:

msn de göremiom seni artıkın....:sm_confused:

kıs yoksa sildin mi beni:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…