Hepimiz Birimiz ,birimiz Hepimiz Için ................

tangoooo cum sıkıntı yapmabebeğine bişey olmaz canım.....
allal yardımcın olsun canım..........

senağlamasenağlamasenağlama

dr.un cebini arıyorum hep kapalı bnde muayenehanesini aradım sekreteriyle konuştum dr. haftaya cumaya kadr yok yurtdışındaymış

Ya Cnm Korkma
Başka Bi Kadin Doğumcuya Gitsen?
Ben Bugün Cvp Alirsam Yetiştirirm Ancak Cnm,haftason Yokum Biliyosun..

tangoo canım sakin ol ne olur inşallah önemli bir şey değildir site dr u da kötü bir şey yazmamış bak

tangoo canim sakin ol bencede kötü bisey yokturdur. ebrucugum hosgeldin canim sende tedavin insallah olumlu sonuclanir canim insallah bu ilk ve son micron olurrr:1hug:

kötü bişi yazmamış mı.....

erken doğum riski olabilirmiş enfeksiyon varsa tabi.......:1no2:

inşallah yokturrr..........

çok saolun kıslarr yarın başka bi dr.a gidiyoruma.s

tangocum o zaman hemen başka bir dr a git ihmal etme ama sakın dakorkma şu an ki temizliğine herşeyden daha fazla dikkat et oldu mu canım benim ama yarın mutlaka dr a gitmelisin

yesıl akıntı ilginc ılk kez duydum baska bır dra görün bencede akıntı kötü kokulumu onada dıkkat et oda önemli

Son düzenleme:
tangocum korkma allahın izniyle bişeycik olmıcak inşallah ...dualarımız seninle...

sara_nur cum saol ilgin için canım haklısın temizlik önemli ben zaten herzaman dikkat ederim temizliğime

ebru1907 hoşgeldin cnm snde
yeşil akıntı ilgnç demi bnde görünce şok oldum diorumya biri sölese inanmazdım heraldebenneyaptımki

eylülcüm inşallh canım bnm inşallh bişi olmaz evde temziliğe verdim kndimi unutmam lazım yoksa kafayı yicem laelaelaelaelaelaelaelaelaelae

yarın sabahtan gidicem bakalım inşallh herşey yolundadır

slm kıslar anam sayfalar ne çabuk atlıyor bir gelemedim 10 sayfa rahat okudum ..
tangocum geçmiş olsun kötü birşey yoktur inşallah canını sıkma ...
bende evde takılıyom bir sağ tarafa bir sol tarafa yatıyom dün biraz gezindim hemen rahimin alt bölgesi ağırıdı çok korktıum hala yatıyom bakalım bişey yok inşallah da olmaz yoksa canıma okurlar ...
CANIM ANAMDA GELDİ EVİ TEMİZLİYOR YİNE ALLAHIM BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN ....
KADIN BİR DE BİR ANNEANNEMİ HASTANEYE GÖTÜRÜYOR BİR BANA GELİYOR BİR EVE GİDİYOR KADIN ARTIK YOLRULDU ..KAYINVALİDE HEM ARAMASIN HEMDE AY DA YILDA BİR YANIMA GEDLİĞİNDE BİR GÜNDEN FALZA KALMAKTAN AKLI ÇIKARR AMA ALLAHIMA HAVALE EDİYOM BAŞKA DA BİRŞEY DEMİYOMM ...Kötü Kazen
::sm_cool:. Bİ DE BENİM BUGÜN KARDEŞİM GELDİ ASKERDEN TESKEREYİ ALDI ŞÜKÜR ALLAH DİĞER ASKERLERE DE NASİP ETSİNN
ŞEHİTLERİMİZİ DE ALLAH RAHMET EYLESİN ... O DİĞER CANAVARLARI DA BİLDİĞİ GİBİ YAPSINN ALLAHIM ...
ANAAAA AMMA YAZMIŞIM BE ELİM AŞKA GELMİŞ HERKES KENDİNE İYİ BAKSIN GÖRÜŞMEK ÜZERE
BU ARA ÜÇÜZLERİM VE BİZDE İYİYİZZZ .. BÜTÜN GÜZEL HAMİŞLERE KOLAY GELSİNN ...

kız ceren naber yaaa sende diğer forumdaydın demi üçüzlerin vardı..allah yardımcın olsun şekerim..allah kucağında göstersin inşallah:dance:

cerencim gözün aydın kardeşin gelmiş:dance:

seninkiler 3üzdü demiiii

kız valla bnmki bitane oda karnımdayken başedemiyom:roflol: bi doğsun vericem sopayı ne çektirdin bana die:roflol:

selamlar kıslar tangocummmm sabaha nazaran biraz daha iyisin canım Allah yardımcın olsun biz günden geldik hala bi ev bakıyoruz alcaz kısmet olursa benim kayınvaldenin beni bırakmaya niyeti yok burda yeni bi site yapılıyo 2 dairesi satılıkmış seninki tutturdu karşılıklı alalım diye allah ım komşu olcak bi de ...... Rabbim sonumuzu hayır etsinnnn... Bugün günde bi komşunun gelini hamişti nası yakışmış içim bi tuhaf oluyo beeeeee ağlayasım geliyo.....Kötü Kazen

iyi akşamlar kızlar tango ALLAHIN izniyle bişey olmıcak bebeğine ceren sende sağlıkla kucağın alırsın inşaallah 3tane biraz zor olucak galiba ama sağlıklı olsunlarda bişekilde büyürler

ya kıslar şu adınızın yanındaki resimleri nası eklediniz ben bilmiyorum ama ekleyen arkadaşlar pek şeker görünüyolar biri bana söleyebilir mi ???????????:1no2:

ya kıslar şu adınızın yanındaki resimleri nası eklediniz ben bilmiyorum ama ekleyen arkadaşlar pek şeker görünüyolar biri bana söleyebilir mi ???????????:1no2:

aso merhaba arkadaşım.

kontrol paneli var yukarda oraya tıkla altta kullancı resmi avatar yazıyo ordan resim koyabilirsin gözata tıkladığında kendi istediğin resmi koyabilirsin arkadaşımyerimseniben

merhaba arkadaşlar ii akşamlar hepinizeee..

annemde kaldım dün kocişim izmirdeydi...hasret giderdik anamla...

tangocum sakın üzülme canım kötü bişey çıkmıcak Allahın izniyle.o masumu koruycak inan buna..

asocum kontrol paneline girersen ordan ekleyebilirsin canım...

herkeşlereeee ii hafta sonları diliyorum ve kocamannnnn öpüyorummm....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…