Hep Birlikte Birbirimize Salavat-ı Tefriciye Okuyalım mı ?

tamam ama zaten adettim bugün abdest alacağım.
yarın bende başlamış olurum Allahın izniyle.tekrar iletişime geçerim sizinle.

Hoşgeldin.. Duandan faydalanmak isterim. Eğer uyarsa 3-5 dahi olsada benim sayımdan vermek isterim. Ben daha başlardayım nasılsa.. Malum kimin duası kabul olunur bilinmez ..

Selam ve dua ile ..

Şimdi gördüm canım tamam oraya ekleyin

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hoşgeldin .. Bende duanda yer almak isterim.. Az öncede yazdığım gibi sayımdan vermek isterim. Farklı kişiden dua almak için.. Sayı önemli değil ,içinizden ne geçiyorsa ..

Selam ve dua ile ..

Hoşgeldin.. Duandan faydalanmak isterim. Eğer uyarsa 3-5 dahi olsada benim sayımdan vermek isterim. Ben daha başlardayım nasılsa.. Malum kimin duası kabul olunur bilinmez ..

Selam ve dua ile ..

2 liste var sanirim sitede.
Elbette okurum kardesim 😊

2 liste var sanirim sitede.
Elbette okurum kardesim 😊

:)) eksik olma ..içinden geçen sayıyı söylersen ben kendi sayımdan düşerim. Dediğim gibi maksadım sadece daha fazla kişiden dua almak ..gerçekten dualara ihtiyacım var, bu sıralar ..

Yok tatlım bir liste var , şuan dior için okunuyor zaten, Bittikçe diğer kişiye geçiyoruz. Okuyanlar oldukça da listeyi güncelliyorum durum kontrolü yapabilmek için

Kuzum arkadas diorun listeden once benim sifirlanmamis dua listem varya onla karistiriyor olabilir. Ben kalan yedinoktabesin duasini da okuyup bugun rabbimin izniyle duasini yapicam. Berriemde bitirmis galiba. Sifirlanmis kabul edebilirsin canim.Herkesten Allah razi olsun. Rabbim saglikli ve hayirli evlatlar nasip etsin isteyen herkese biz de icinde.

Diorun duasini da yarina kadar bitirmis olurum insallah. Donerim tamam edince.

Kuzum arkadas diorun listeden once benim sifirlanmamis dua listem varya onla karistiriyor olabilir. Ben kalan yedinoktabesin duasini da okuyup bugun rabbimin izniyle duasini yapicam. Berriemde bitirmis galiba. Sifirlanmis kabul edebilirsin canim.Herkesten Allah razi olsun. Rabbim saglikli ve hayirli evlatlar nasip etsin isteyen herkese biz de icinde.

Diorun duasini da yarina kadar bitirmis olurum insallah. Donerim tamam edince.

Evet canım belki de senin listenle kafası karışmıştır. Berirem seninkini okudu ve şükür okuman tamamlandı rabbim kabul etsin bizlere de mutlu haberini almayı nasip etsin inşallah canım :KK16:

1. perican55 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

2. ilknur46 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

3. Tolin -> 202 okunacak

4. ademelmas33 -> 202 okunacak

5. yedinoktabes -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

6. Hellowomen -> 202 okunacak

7. Kelebekcim - > 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

8. Nara87 -> 202 okunacak

9. DeryaDeniz28 -> 202 okunacak

10. MissCherryBlossom -> 202 okunacak

11. ysmn1096 -> 202 okunacak

12. İnzar -> 202 okunacak

13. nutellanutella -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

14. kocamlaben -> 202 okunacak

15. dior34 -> 202 okunacak

16. Thalix -> 202 okunacak

17. DoLmA -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

18. tanemmmmm -> 202 okunacak

19. berirem -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

20. .privet37 -> 202 okunacak

21. melekkegemen1 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

22. eymen4545 -> 202 okunacak

Duam baslamis okuyan arkadaşlardan Allah razı olsun .. Rabbim hepinizin gönlünce versin inşa.

Duam ise; yarın tüp bebek tedavisi için Dr ye gidiyorum. Allah hakkımdan hayırlısını versin, dünya muradımı istiyorum hayırlısı ise.. Iki cihanda yüzümün akı olacak evlat istiyorum .. Bulunduğum yerde çok yalnızım ailem yanımda değil çünkü. Herşeyim olacak, bana şenlik olacak sağlıklı , hayırlı evlat/lar istiyorum..

Rabbim hepinizinde gönlünüzden geçenleri hayırlı ise en yakın zamanda yaşamayı nasip etsin..

Selam ve dua ile ..

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 3 günde bitirelim lütfen.

Okuma başlangıç : 2 Ağustos Cumartesi - Bitiş : 5 Ağustos Salı

3. Tolin -> 202 okunacak

6. Hellowomen -> 202 okunacak

12. İnzar -> 202 okunacak

16. Thalix -> 202 okunacak

Duam baslamis okuyan arkadaşlardan Allah razı olsun .. Rabbim hepinizin gönlünce versin inşa.

Duam ise; yarın tüp bebek tedavisi için Dr ye gidiyorum. Allah hakkımdan hayırlısını versin, dünya muradımı istiyorum hayırlısı ise.. Iki cihanda yüzümün akı olacak evlat istiyorum .. Bulunduğum yerde çok yalnızım ailem yanımda değil çünkü. Herşeyim olacak, bana şenlik olacak sağlıklı , hayırlı evlat/lar istiyorum..

Rabbim hepinizinde gönlünüzden geçenleri hayırlı ise en yakın zamanda yaşamayı nasip etsin..

Selam ve dua ile ..

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 3 günde bitirelim lütfen.

Pericim netime kavustum memleketimdeyim sana haber veremedim yolculuk filan girdi araya
arkadasimizin ismi nedir özelden yazarmisin 100 tane bu gece 100 tane yarin okuycam da

Kızlar okuyanlardan Allah razı olsun, umarım duamı yaşamamda vesile olursunuz..bu arada isim ile dua edecek arkadaşlar için adım ise; Didem...

Selam ve dua ile ..

Kızlar okuyanlardan Allah razı olsun, umarım duamı yaşamamda vesile olursunuz..bu arada isim ile dua edecek arkadaşlar için adım ise; Didem...

Selam ve dua ile ..

Bende yarin bitircem ins... Rabbim tez zamanda bebegine kavustursun... Hayirli saglikli evlatlar olsun ins... Rabbim herkesin gonlunun muradini versin ins...

3. Tolin -> 202 okunacak

6. Hellowomen -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

12. İnzar -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

16. Thalix -> 202 okunacak , 100 okundu

Rabbim hepinizinde gönlünüzden geçenleri hayırlı ise en yakın zamanda yaşamayı nasip etsin..Didem

Selam ve dua ile ..

Arkadaşlar Dior ( Didem) ' un okuması için yarın son gün sizlerden haberdar olmadığım için hatırlatmak istedim.

ADEMELMAS :
Kizlar bende katilmak isterim

TOLİN :
kızlar bende varım:KK28:

NARA :
Kizlar ben de varim.beni unutmayin :)

CHERRY :
Bu saate kadar is toplantisindaydim Peircan cim, ben de varim :KK1:

DERYADENİZ :
Ben 140 tane okudum

KOCAMLABEN :
Canim 170 okudum ozleme niyetledim. Pazartesine kadar giremiyorum. Haberin ola:))

TANEM :
Mischerry arkadasımın 14 tanesını okudum. 170 i de bu aksam bitiriyorum Allahın izniyle

YSMN :
Canım bende okudum bitti rabbim kabul etsin arkadaşımızın niyetini inşallah

PRİVET :
Canim bende kaptirmisim 190 tane okudum.okumayan arkafasin yerine 20 okudum say istersen.ozlem arkadasimizin dilegini rabbim kabul eder insallah..herkese iyi aksamlar..

Yok tatlım bir liste var , şuan dior için okunuyor zaten, Bittikçe diğer kişiye geçiyoruz. Okuyanlar oldukça da listeyi güncelliyorum durum kontrolü yapabilmek için

Kuzum bn bitirdim 208_ oldu allah kbl etsin okumayanlardan biri bnm 8i alsn

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaşlar Dior ( Didem) ' un okuması için yarın son gün sizlerden haberdar olmadığım için hatırlatmak istedim.

ADEMELMAS :

TOLİN :

NARA :

CHERRY :

DERYADENİZ :

KOCAMLABEN :

TANEM :

YSMN :

PRİVET :

Canım 100 tanesini bitirdim geri kalanını da bugün okuyup haber edeceğim inşallah

X