Hep Birlikte Birbirimize Salavat-ı Tefriciye Okuyalım mı ?

Kumbaramda 200 adet verdi bağışlıyorum canım Allah muradını tez vakitte versin
Aminn

Kızlar , bana dua etmenizi istediğim bir konu var.

İşyerinde başım ciddi şekilde dertte , başımdan bu belanın gitmesi için dua edin bana ne olur. O kadar üzüldüm ve yıprandım ki anlatamam, özelim herkesin gözü önüne döküldü, utancımdan yerin dibindeyim. Bu olayın unutulması ve kazasız belasız atlatmam için dua eder misiniz?

kuzum 195 kalmış aklımda 195 adet okudum sn 2 sayı dusuk okursun olur mu ?Allah kabul etsin

Canım duana bunu da ekliyorum , bir de adını yazmamı ister misin ?

Allah razi olsun liste icin... Benim netim bitti esim eve gelince girebiliyorum haberiniz olsunnn... Kolay gelsin herkese

Canım eğer internet problemin olacaksa sana telefon numaramı yazabilirim , ordan iletişim kurabilirsin benimle.

Kumbaramda 200 adet verdi bağışlıyorum canım Allah muradını tez vakitte versin
Aminn

nutellacım şimdilik çok sağol canım benim fazladan olan 7'yi ysmn arkadaşın okumasında eksik olan Tolin'e ekliyorum gülüm

1. perican55 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

2. ilknur46 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTİ

3. ademelmas33 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

4. tolin -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

5. yedinoktabes -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

6. Hellowomen -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

7. Kelebekcim - > 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

8. Nara87 -> 202 okunacak

9. DeryaDeniz28 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

10. MissCherryBlossom -> Cherry’nin okumasını herkese eşit olarak pay ettim böylesi daha düzenli olur.

11. ysmn1096 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

12. özgem81 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

13. nutellanutella -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

14. kocamlaben -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

15. dior34 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

16. Thalix -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

17. DoLmA -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

18. tanemmmmm -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

19. berirem -> 202 okunacak

20.privet37 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

21. InzaR -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

22. melekkegemen1 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

23. aysole -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

Bismillahirramanirrahim
Estağfurullah, Estağfurullah, Estağfurullah Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Ya Halık, Ya Musavvir, Ya Kerim, Ya Vacid, Ya Varis, Ya Fettah. Allahim sana en güzel isimlerinle sesleniyorum. Peygamberimizi vesile ederek sana yalvarıyorum. Peygamberimiz Muhammed Alehisselamin yüzü suyu hürmetine duamı kabul eyle. Rabbim sen bize ve tum isteyenlere hayirli, saglikli cocuk nasip eyle. Bizi bu duygudan mahrum etme. Imtihanimiz bu ise sabir ihsan eyle Rabbim. Annelik duygusunu bana da tattir Rabbim. Rabbim Hz. Zekeriya'nin duasi kabul ettin benim duamı da kabul eyle.

Rabbi hebli min ledünke zürriyeten tayyiben inneke semi'ud dua.

Rabbim agustos ayında gideceğimız hastanede halimizden anlayan, bizi bu zorlu süreçte daha da yormayacak bilgisi kuvvetli doktorla karşılaştır. Sen bizi korktuklarimiza uğratma Rabbim.

Rabbi hebli minessalihin Fe beşşernâhu bi gulâmin halîm.

Rabbim sen benim dileğim için selavat okuyan arkadaşlarımın dualarını da hayirlisiyla kabul eyle. Kabul ettiğin dualarına gönüllerini razi eyle. Amin Amin Amin. Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed.

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 3 günde bitirelim lütfen.

Okuma başlangıç : 13 Temmuz Pazar - Bitiş : 15 Temmuz Salı

Son düzenleme:
1. perican55 -> 193 okunacak

2. ilknur46 -> 193 okunacak

3. ademelmas33 -> 193 okunacak

4. yedinoktabes -> 193 okunacak

5. Hellowomen -> 193 okunacak

6. Kelebekcim - > 193 okunacak

7. Nara87 -> 193 okunacak

8. DeryaDeniz28 -> 193 okunacak

9. MissCherryBlossom -> 198 okunacak

10. ysmn1096 -> 193 okunacak

11. özgem81 -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

12. nutellanutella -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

13. kocamlaben -> 193 okunacak

14. dior34 -> 193 okunacak

15. Thalix -> 193 okunacak

16. DoLmA -> 193 okunacak

17. tanemmmmm -> 193 okunacak

18. berirem -> 193 okunacak

19. .privet37 -> 193 okunacak

20. InzaR -> 193 okunacak

21. melekkegemen1 -> 193 okunacak

22. aysole -> 193 okunacak

23. eymen4545 -> 193 okunacak

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb (“Yüce, ulu ve lütufkâr olan Rabbimi tesbih ederim” )
Elhamdülillah Elhamdülillah Elhamdülillah…
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed

Bismillahirrahmanirrahim

Yüce arşın sahibi, esirgeyen ve bağışlayan, dualarımıza “OL” deyince oluveren Rabbimiz…

Bütün hamd ve senalar sanadır.

Ya Rabbi! Huzuruna geldik, dualarımızın kabulünü senden niyaz ediyoruz.

Burada bu salavatları okuyan ve dua eden herkesin gelmiş, geçmiş, bilerek yahut bilmeyerek işlediği, büyük küçük tüm günahlarını affet Ya Rabbi.

Hiç kimseden merhametini, adaletini esirgemezsin, bize de merhametinle davran güzel Allahım.

Dua eden herkese gönlündekini ver, onlardan razı ol, iki dünyada da onları darda koyma Allahım.

4444 adet okumaya gayret ettiğimiz salavatları Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’ın ruhuna hediye eyledik, kabul eyle Allahım.. Diğer peygamberlerin, sahabelerin, Salihlerin, ölmüşlerimizin de ruhunu şad eyle Allahım…

Ya Rabbim, bu salavatları duasının kabulü için okuduğumuz MİSSCHERRYY kulunun gönlünün ısınacağı, kariyeri çok iyi olan,ailesinin de razı olacağı, her gün varlığına şükredeceği, iki dünyasını da cennete çevirecek, onu çok sevecek ve onun da seveceği; senin de seveceğin bir eşi en yakın zamanda çıkart Allahım…

İçiyle dışıyla, maddi manevi her özelliğiyle, ailesiyle her şeyiyle içine sindir, yanına yakıştır Ya Rabbim.

Rahmansın, Rahimsin, “OL” dersin oluverir. Mucib ismin ile Amin dediğimiz duamıza “OL” de güzel Allahım…

İşyerinde başım ciddi şekilde dertte , başımdan bu belanın gitmesi için dua edin bana ne olur. O kadar üzüldüm ve yıprandım ki anlatamam, özelim herkesin gözü önüne döküldü, utancımdan yerin dibindeyim. Bu olayın unutulması ve kazasız belasız atlatmam için dua eder misiniz?
Amin

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 3 günde bitirelim lütfen.

Okuma başlangıç : 16 Temmuz Çarşamba - Bitiş : 18 Temmuz Cuma

Son düzenleme:
1. perican55 -> 193 okunacak , 193 okundu BİTİ

2. ilknur46 -> 193 okunacak

3. ademelmas33 -> 193 okunacak

4. yedinoktabes -> 193 okunacak

5. Hellowomen -> 193 okunacak

6. Kelebekcim - > 193 okunacak

7. Nara87 -> 193 okunacak

8. DeryaDeniz28 -> 193 okunacak

9. MissCherryBlossom -> 198 okunacak

10. ysmn1096 -> 193 okunacak

11. özgem81 -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

12. nutellanutella -> 193 okunacak , 193 okundu BİTTİ

13. kocamlaben -> 193 okunacak

14. dior34 -> 193 okunacak

15. Thalix -> 193 okunacak

16. DoLmA -> 193 okunacak

17. tanemmmmm -> 193 okunacak

18. berirem -> 193 okunacak

19. .privet37 -> 193 okunacak

20. InzaR -> 193 okunacak

21. melekkegemen1 -> 193 okunacak

22. aysole -> 193 okunacak

23. eymen4545 -> 193 okunacak

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb (“Yüce, ulu ve lütufkâr olan Rabbimi tesbih ederim” )
Elhamdülillah Elhamdülillah Elhamdülillah…
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed

Bismillahirrahmanirrahim

Yüce arşın sahibi, esirgeyen ve bağışlayan, dualarımıza “OL” deyince oluveren Rabbimiz…

Bütün hamd ve senalar sanadır.

Ya Rabbi! Huzuruna geldik, dualarımızın kabulünü senden niyaz ediyoruz.

Burada bu salavatları okuyan ve dua eden herkesin gelmiş, geçmiş, bilerek yahut bilmeyerek işlediği, büyük küçük tüm günahlarını affet Ya Rabbi.

Hiç kimseden merhametini, adaletini esirgemezsin, bize de merhametinle davran güzel Allahım.

Dua eden herkese gönlündekini ver, onlardan razı ol, iki dünyada da onları darda koyma Allahım.

4444 adet okumaya gayret ettiğimiz salavatları Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’ın ruhuna hediye eyledik, kabul eyle Allahım.. Diğer peygamberlerin, sahabelerin, Salihlerin, ölmüşlerimizin de ruhunu şad eyle Allahım…

Ya Rabbim, bu salavatları duasının kabulü için okuduğumuz MİSSCHERRYY kulunun gönlünün ısınacağı, kariyeri çok iyi olan,ailesinin de razı olacağı, her gün varlığına şükredeceği, iki dünyasını da cennete çevirecek, onu çok sevecek ve onun da seveceği; senin de seveceğin bir eşi en yakın zamanda çıkart Allahım…

İçiyle dışıyla, maddi manevi her özelliğiyle, ailesiyle her şeyiyle içine sindir, yanına yakıştır Ya Rabbim.

Rahmansın, Rahimsin, “OL” dersin oluverir. Mucib ismin ile Amin dediğimiz duamıza “OL” de güzel Allahım…

Amin

Okuma başlangıç : 16 Temmuz Çarşamba - Bitiş : 18 Temmuz Cuma

canım bnmm sagol söylerim.. 202 okudum geç cvp oldu biraz ama kocişe telefonu kaptırınca pcyede herzaman giremiom

canım bnmm sagol söylerim.. 202 okudum geç cvp oldu biraz ama kocişe telefonu kaptırınca pcyede herzaman giremiom

Bişey aklıma takıldı
Euzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim."İnnallahe ve melaiketehü yüsallune alennebiyyi ya eyyühellezine amenu sallü aleyhi ve sellimu teslima.
Diye tefriciyeye başkamadan okunan dua varmış ben bilmiyordum bile 😔😔
Yani hiç okumadım şimdiye dek okumalarımda
Arkadaşların duasını okuyup onların duasının kabul olması niyetiyle okudum
Kumbara yaptıysam da sonra okuyup bağışladım yanlış mı 😔😔

kizlar kaliba yazmayi unutmusum(( ben ysmn1096 duasini coktan okuyp bitimisim

Kuzu berirem ile nara kaldı onlardan haber yok ama ikisi de okuyan insanlardır normalde. Biraz bekleyelim onları. Senin 100 tefriciyeni hiç kullanmadım onla da tolini kapatırız son 40 mı ne açığı kaldı

gec cvp yazdiqim ucun kusura bkmayin kizlar, ben her zaman okurum bura yazmasam bile okudu sayin

193 tane okudum allah kabul etsin

Canım arkadaşımızın okumasını bitirdim duasını da ettim. Allahim dualarını kabul etsin inşallah

Canım arkadaşımızın okumasını bitirdim duasını da ettim. Allahim dualarını kabul etsin inşallah

193 tane okudum allah kabul etsin

ben coktan okumusum, sadece haber verdim diye biliyordum, amma haber vermemisim

Canım bu duayı ben de giç duymadım açıkçası. Ama kumbarandan verirken kime ne için niyetlendiğini söyleyerek veriyon zaten. Aynı zamanda tüm okumalar bitince okuma sahibi arkadaş tekrar duasını yapıyor bunda bir sorun olmaz.

Kızlar hepinizin ağzına yüreğine sağlık Allah kabul etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…