Hep Birlikte Birbirimize Salavat-ı Tefriciye Okuyalım mı ?

canım bu aksam bitiririm.. misafirler wardı fırsat bulamadım aksattıysam özürdilerm

okudum bıttı canım allah kabul etsin

Amin canom. Peki 202 mi okudun 210 mu gülüm ?

Varsın varsın yeni listede adını görcen merak etme

Kızlar yeni listeden niyeti ve payımı ne kadar erken öğrensem iyi olacak .. Çünkü ; Fransa'da yaşıyorum ve inş. Bu gece veya işlerimiz yetişmezse en kötü ihtimal yarın yola çıkıyorum..

Canım öncelikle yolun açık olsun. Sen yine 200 adet oku tatlım istersen. Eklenen var ama çıkan da olacak net sayıyı bilmiyom şuan.

Bitti benim canım Allah kabul etsin dün aksam bitmişti ama giremedim

Allah kabul etsin gülüm 202 mi okudun 210 mu ?

bitirdim bilee allah kabul etsinn raabbim isteyen herkeze içinde bizede evlat sahibi olmayı nasip etsn

Eferin kız , sıkışınca haber et ama zorlama .. Gülüm 202 mi okudun 210 mu ?

1. perican55 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

2. ilknur46 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTİ

3. ademelmas33 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

4. tolin -> 202 okunacak , 160 okundu

5. yedinoktabes -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

6. Hellowomen -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

7. Kelebekcim - > 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

8. Nara87 -> 202 okunacak

9. DeryaDeniz28 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

10. MissCherryBlossom -> Cherry’nin okumasını herkese eşit olarak pay ettim böylesi daha düzenli olur.

11. ysmn1096 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

12. özgem81 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

13. nutellanutella -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

14. kocamlaben -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

15. dior34 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

16. Thalix -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

17. DoLmA -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

18. tanemmmmm -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

19. berirem -> 202 okunacak

20.privet37 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

21. InzaR -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

22. melekkegemen1 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

23. aysole -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

Bismillahirramanirrahim
Estağfurullah, Estağfurullah, Estağfurullah Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Ya Halık, Ya Musavvir, Ya Kerim, Ya Vacid, Ya Varis, Ya Fettah. Allahim sana en güzel isimlerinle sesleniyorum. Peygamberimizi vesile ederek sana yalvarıyorum. Peygamberimiz Muhammed Alehisselamin yüzü suyu hürmetine duamı kabul eyle. Rabbim sen bize ve tum isteyenlere hayirli, saglikli cocuk nasip eyle. Bizi bu duygudan mahrum etme. Imtihanimiz bu ise sabir ihsan eyle Rabbim. Annelik duygusunu bana da tattir Rabbim. Rabbim Hz. Zekeriya'nin duasi kabul ettin benim duamı da kabul eyle.

Rabbi hebli min ledünke zürriyeten tayyiben inneke semi'ud dua.

Rabbim agustos ayında gideceğimız hastanede halimizden anlayan, bizi bu zorlu süreçte daha da yormayacak bilgisi kuvvetli doktorla karşılaştır. Sen bizi korktuklarimiza uğratma Rabbim.

Rabbi hebli minessalihin Fe beşşernâhu bi gulâmin halîm.

Rabbim sen benim dileğim için selavat okuyan arkadaşlarımın dualarını da hayirlisiyla kabul eyle. Kabul ettiğin dualarına gönüllerini razi eyle. Amin Amin Amin. Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed.

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 3 günde bitirelim lütfen.

Okuma başlangıç : 13 Temmuz Pazar - Bitiş : 15 Temmuz Salı

Son düzenleme:
1. perican55 -> 193 okunacak

2. ilknur46 -> 193 okunacak

3. ademelmas33 -> 193 okunacak

4. yedinoktabes -> 193 okunacak

5. Hellowomen -> 193 okunacak

6. Kelebekcim - > 193 okunacak

7. Nara87 -> 193 okunacak

8. DeryaDeniz28 -> 193 okunacak

9. MissCherryBlossom -> 198 okunacak

10. ysmn1096 -> 193 okunacak

11. özgem81 -> 193 okunacak

12. nutellanutella -> 193 okunacak

13. kocamlaben -> 193 okunacak

14. dior34 -> 193 okunacak

15. Thalix -> 193 okunacak

16. DoLmA -> 193 okunacak

17. tanemmmmm -> 193 okunacak

18. berirem -> 193 okunacak

19. .privet37 -> 193 okunacak

20. InzaR -> 193 okunacak

21. melekkegemen1 -> 193 okunacak

22. aysole -> 193 okunacak

23. eymen4545 -> 193 okunacak

Subhâne Rabbiyel'Aliyyil âlel Vehhâb (“Yüce, ulu ve lütufkâr olan Rabbimi tesbih ederim” )
Elhamdülillah Elhamdülillah Elhamdülillah…
Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed

Bismillahirrahmanirrahim

Yüce arşın sahibi, esirgeyen ve bağışlayan, dualarımıza “OL” deyince oluveren Rabbimiz…

Bütün hamd ve senalar sanadır.

Ya Rabbi! Huzuruna geldik, dualarımızın kabulünü senden niyaz ediyoruz.

Burada bu salavatları okuyan ve dua eden herkesin gelmiş, geçmiş, bilerek yahut bilmeyerek işlediği, büyük küçük tüm günahlarını affet Ya Rabbi.

Hiç kimseden merhametini, adaletini esirgemezsin, bize de merhametinle davran güzel Allahım.

Dua eden herkese gönlündekini ver, onlardan razı ol, iki dünyada da onları darda koyma Allahım.

4444 adet okumaya gayret ettiğimiz salavatları Peygamber efendimiz Hz. Muhammed (SAV)’ın ruhuna hediye eyledik, kabul eyle Allahım.. Diğer peygamberlerin, sahabelerin, Salihlerin, ölmüşlerimizin de ruhunu şad eyle Allahım…

Ya Rabbim, bu salavatları duasının kabulü için okuduğumuz MİSSCHERRYY kulunun gönlünün ısınacağı, kariyeri çok iyi olan,ailesinin de razı olacağı, her gün varlığına şükredeceği, iki dünyasını da cennete çevirecek, onu çok sevecek ve onun da seveceği; senin de seveceğin bir eşi en yakın zamanda çıkart Allahım…

İçiyle dışıyla, maddi manevi her özelliğiyle, ailesiyle her şeyiyle içine sindir, yanına yakıştır Ya Rabbim.

Rahmansın, Rahimsin, “OL” dersin oluverir. Mucib ismin ile Amin dediğimiz duamıza “OL” de güzel Allahım…

Amin

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 3 günde bitirelim lütfen.

Okuma başlangıç : 16 Temmuz Çarşamba - Bitiş : 18 Temmuz Cuma

Son düzenleme:
Yeni listemiz hazııııııııırrrrr

ben varım şimdi ne yapmam gerekiyor canım

kizlar bende katilmak isterim

kızlar beni de alır mısınız sıraya. Birlikte okuyalım...

kizlar ben de varim.beni unutmayin :)

:
bu saate kadar is toplantisindaydim peircan cim, ben de varim

ben 140 tane okudum

perim yeni arkadaşa başlamışız hayırlı uğurlu olsun en kısa zamanda okuyup bildirimi mi yaparım bu arada başta sen ve tüm arkadaşlarıma hayırlı ramazanlar diliyorum :)

selın kardeşım allahım hakkında hayırlısını nasıp etsın..222 tane okudum...

nutellada hızını alamayıp 176 adet okumus 6 sını mısscherydenn yada okunayan bır arkadastan dusersın perım allah kabul etsın opuyorum

arkadaşlar ben 170 yerine 176 okumuşum dalgınlıkla🙈
okumayan biri 6 eksik okuyabilir mi?

okudum allah kabul etsin ..

canim 170 okudum ozleme niyetledim. Pazartesine kadar giremiyorum. Haberin ola:))

:
mischerry arkadasımın 14 tanesını okudum. 170 i de bu aksam bitiriyorum allahın izniyle

canım bende okudum bitti rabbim kabul etsin arkadaşımızın niyetini inşallah

canim bende kaptirmisim 190 tane okudum.okumayan arkafasin yerine 20 okudum say istersen.ozlem arkadasimizin dilegini rabbim kabul eder insallah..herkese iyi aksamlar..

s.a arkadaşlar.

100 okudum akşam bildiririm canm

kızlar merhaba. Hayırlısıyla tum dualarımız kabul olsun inşallah. :13:geç kalmadım dimi :18: Beni de alın aranıza

kizlar beni de ekleyin lutfennnnn.... Bebis icinnn..... Kaldiysa bende okurum bugun

canım 210 okudum

Tmm canim okuyup bitirince haber ederim. Benim listede eksik kaldı mi

Kuzu berirem ile nara kaldı onlardan haber yok ama ikisi de okuyan insanlardır normalde. Biraz bekleyelim onları. Senin 100 tefriciyeni hiç kullanmadım onla da tolini kapatırız son 40 mı ne açığı kaldı

Allah razi olsun liste icin... Benim netim bitti esim eve gelince girebiliyorum haberiniz olsunnn... Kolay gelsin herkese

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…