Hep Birlikte Birbirimize Salavat-ı Tefriciye Okuyalım mı ?

Kumbara yapmıştım 202 tanesini bağışlıyorum daha var hatta eksik olursa haber verirseniz onları da ekleriz..Allah kabul etsin tez vakitte muradına kavuştursun inşallah..
Amin

Hayirli aksamlar arkadaslar
Oncelikle hakkinizi helal edin.lutfen. Dualarinizi ettiniz beni yanliz birakmadiniz. Rabbim hicbirinizi darda birakmasin.ben.dun.cok guzel hbrler aldim. Allah a hamd olsun. Insallah o ihtimaller gercek.olir ve sikintilarimiz biter. Bu kadar cabuk benim.icin dua edilecegi ve bu kadar cabuk guzel seyler duyacagim aklima gelmezdi.
Benim.telefonumdan yazdiklarim.cok.ilginc bi sekilde silinmisti. Ve simdi nasil.yapmam gerektigini ogrenmek.icin girmistom. Beni araniza aldiniz ve allah a cok.sukur ki suan icim.yanmiyo bazi cikis yollari gorebiliyorum is buldum.
Cok.sukur allah a
Allah sizlerinde ne.muradi varsa versin.
Gelismeler tam oldugunda size hbr vericem.
Su egitim surecini tamamliyim bende sizlere dua etmek icin donucm.araniza

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kalan sayıyı ben alıyorum. Yani son kalan 30..

Canım , hellowomen'den haber geldi 185 ' i okumuş meğer .. Aldığın 30'u iptal edebilirsin tatlım , eğer okuduysan da yeni liste için üstüne devam et gülüm

Güzel haberlerini aldığımıza sevindim inşallah devamı da gelir. Cumagununden kalma 185' i okuduysan senin okuman bitti. Duanın kabulü için 92 adet ya evvel ya mücib çekersin. Allah kabul etsin.

Kumbara yapmıştım 202 tanesini bağışlıyorum daha var hatta eksik olursa haber verirseniz onları da ekleriz..Allah kabul etsin tez vakitte muradına kavuştursun inşallah..
Amin

Allah kabul etsin canım benim. Şuan ihtiyaç yok yeni başladık nasılsa ama muhakkak ihtiyaç çıkar ve o zaman kapını tıklatırız

Siz genede yazmayın beni listeye

Tamam diğer listede silerim seni ama bunda 20- 30 ' da olsa okursan seviniriz

perim misschery dondu hatta gecendede dondum artık lısteye ekleyebılırsın gıbı bıse yazmıstı yanlısmı hatırlıom ben

bu arada gördüm nutıyede hbr verıyorum ben

Kuzum dün cherry ile görüştüm pazartesiden itibaren müsait olacağını söyledi o yüzden bu listede almadım onu , hatta normalde sıra onundu ama burda olmadığı için atladım onu

1. perican55 -> 202 okunacak

2. ilknur46 -> 202 okunacak

3. ademelmas33 -> 202 okunacak

4. tolin -> 202 okunacak , 30 okundu

5. yedinoktabes -> 202 okunacak

6. Hellowomen -> 202 okunacak

7. Kelebekcim - > 202 okunacak

8. Nara87 -> 202 okunacak

9. DeryaDeniz28 -> 202 okunacak

10. MissCherryBlossom -> Cherry’nin okumasını herkese eşit olarak pay ettim böylesi daha düzenli olur.

11. ysmn1096 -> 202 okunacak , 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

12. özgem81 -> 202 okunacak

13. nutellanutella -> 202 okunacak , 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

14. kocamlaben -> 202 okunacak

15. dior34 -> 202 okunacak

16. Thalix -> 202 okunacak

17. DoLmA -> 202 okunacak

18. tanemmmmm -> 202 okunacak

19. berirem -> 202 okunacak

20.privet37 -> 202 okunacak

21. InzaR -> 202 okunacak

22. melekkegemen1 -> 202 okunacak , 202 okundu BİTTİ

23. aysole -> 202 okunacak

Bismillahirramanirrahim
Estağfurullah, Estağfurullah, Estağfurullah Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed. Ya Halık, Ya Musavvir, Ya Kerim, Ya Vacid, Ya Varis, Ya Fettah. Allahim sana en güzel isimlerinle sesleniyorum. Peygamberimizi vesile ederek sana yalvarıyorum. Peygamberimiz Muhammed Alehisselamin yüzü suyu hürmetine duamı kabul eyle. Rabbim sen bize ve tum isteyenlere hayirli, saglikli cocuk nasip eyle. Bizi bu duygudan mahrum etme. Imtihanimiz bu ise sabir ihsan eyle Rabbim. Annelik duygusunu bana da tattir Rabbim. Rabbim Hz. Zekeriya'nin duasi kabul ettin benim duamı da kabul eyle.

Rabbi hebli min ledünke zürriyeten tayyiben inneke semi'ud dua.

Rabbim agustos ayında gideceğimız hastanede halimizden anlayan, bizi bu zorlu süreçte daha da yormayacak bilgisi kuvvetli doktorla karşılaştır. Sen bizi korktuklarimiza uğratma Rabbim.

Rabbi hebli minessalihin Fe beşşernâhu bi gulâmin halîm.

Rabbim sen benim dileğim için selavat okuyan arkadaşlarımın dualarını da hayirlisiyla kabul eyle. Kabul ettiğin dualarına gönüllerini razi eyle. Amin Amin Amin. Allahümme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed.

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 3 günde bitirelim lütfen.

Okuma başlangıç : 13 Temmuz Pazar - Bitiş : 15 Temmuz Salı

Son düzenleme:
Tamam 30 tane okunmusum vardı onu arkadaşın hayırlı niyetine hibe ediyorum

Canım benim kendi okumam bitti rabbim duamı tez vakitte hayırlısıyla kabul eder inşallah.

Canım tolin arkadaşımız musait değilmiş meger okumasını ben yaparım onun

Canım , hellowomen'den haber geldi 185 ' i okumuş meğer .. Aldığın 30'u iptal edebilirsin tatlım , eğer okuduysan da yeni liste için üstüne devam et gülüm

Okuduğumu belirtmek için girmiştim aslında.. Şimdi onun üzerine devam mı edeyim ? Birde 210 denilmiş, öyle yapayım isterseniz .. Ya da bu otuz ortada olsun ben normal sayımı yapayım nasıl derseniz, öyle yaparım ..

Canım bu duruma kızıyorum işte ama anlatamıyorum derdimi. Israrla durumunuzu bildirin dememin sebebi bu. Arkadaştan uzun süre ses çıkmayınca okumadı düşüncesiyle paylaştık bu kez hooooop ben okudum mesajı geldi ..

Sen 30'un üstüne devam et gülüm. En son bitirdiğinde arkadaşın duasını ve niyetini yaparsın.
210 demedeki amaç Tolin okuyamayacağı içindi. Kimseye +8 okumak zor gelmez neticede

Canim haber veremedim diye cok uzuldum.davetsiz ve habersiz misafirim cikageldi..ben 35 tane okudum ama niyetsiz..simdi bu kumbaraya mi girdi ne oldu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…