Hep Birlikte Birbirimize Salavat-ı Tefriciye Okuyalım mı ?

Ay yok hepsini sen alma olmaz öyle , ihtiyacı çıkan olur ona kullanırsın ya da kendine kullanırsın. Senden 50 alalım o zaman gülüm

Farketmez canim ben sürekli okuyorum calismiyorum evdeyim o yüzden ağzım boş kalmasın diye sürekli okuyorum. Benim için sorun olmaz ama sen bilirsin canim

140 tane çektim gece uyuyana kadar da 45 çekerim kızlar bnide bitti sayın.

Allah kabul etsin arkadaş inş kısa zmnda hayırlı iş bulur ve borçlarını hayırlısıyla öderler.

140 tane çektim gece uyuyana kadar da 45 çekerim kızlar bnide bitti sayın.

Allah kabul etsin arkadaş inş kısa zmnda hayırlı iş bulur ve borçlarını hayırlısıyla öderler.

Canım dur , sen epeydir kulübe girmedin girmedin diye okumanı biraz pay etmiştim. privet 35 almıştı senin için sen 10 daha oku

Tamam canım her zaman tiklatabilirsin :)

Canısı , İnzar'dan haber geldi 140 okumuş.
35 de privet almıştı , inzar da 10 ekleyecek onun okuması tamam oluyor
Senin 50'yi sana iade ediyorum canım. Diğer arkadaşlardan okumamış olan çıkarsa geri alırım

1. perican55 -> 189 okunacak , 189 okundu BİTTİ

2. ilknur46 -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

3. Emily_bostonci -> 185 okunacak

4. ademelmas33 -> 185 okunacak

5. tolin -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

6. yedinoktabes -> 185 okunacak 185 okundu BİTTİ

7. Hellowomen -> 185 okunacak

8. Kelebekcim - > 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

9. Nara87 -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

10. DeryaDeniz28 -> 185 okunacak ,185 okundu BİTTİ

11. MissCherryBlossom -> Cherry’nin okumasını herkese eşit olarak pay ettim böylesi daha düzenli olur.

12. yagmurlu_ist -> Arkadaşımız 2 haftalık iş eğitimi var okumasını eşit pay ettim.

13. ysmn1096 -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

14. özgem81 -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

15. nutellanutella -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

16. kocamlaben -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

17. dior34 -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

18. Thalix -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

19. DoLmA -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

20. tanemmmmm -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

21. berirem -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

22.privet37 -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

23. InzaR -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

24. melekkegemen1 -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

25. . cumagunu -> 185 okunacak

26. aysole -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

Okunan : 3704 Kalan : 740

Kizlar adim leyla onceliklr
Estagfirullah estagfirullah estagfirullah
Allahumme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali muhammed
Ya vehhab ya vehhab ya vehhab ya vehhab ya vehhab ya vehhab ya vehhab rahman ve rahim olan Allah im. Sana 99 isminle sesleniyorum. Ya rabbi islerimiz bozuldu alacaklilar siraya girdi, rabbim esime ve bana hayirli is kapilari ac. Yeni badladigim is benim icin hayirli ise kazanci iyi, seveseve gidecegim huzurlu biris olacaksa bana nasip et. Eger hakimda hayirli degilse beni gonlumde yatan istedigim ise yonlendir. Tez vakitte nasip et. Yarabbi esimin bu isden rizki kesildiyse kimseye muhtac etmeden kimseye darligimizi bildirmeden onun icin hayirli borclarimizi tez vakitte odeyebilecegi guzel bir is nasip et. Ya rabbi fazla malda mulkde gozum yok saglik verdigin surece calisiriz. Evime icralar gelmeden kimseye darligimizi aksettirmeden Su borclarimizi tez vakitte odeyerek feraha cikmayi nasip et. Ya rabbi sen ol dersen oluverir. Sana sigindim sana inandim beni hic yanliz birakmadin.yine yardimina muhtavim yardim et.
Allah im benim bu dilegim icin selavatlari okuyan arkadaslariminda gonlundeki dileklerijni hayirlisi ile ver.mekkede hacerulesvedde edilen dualri kabul ettigin gbi , meleklerin duasi gbi benim ve arkadaslarimin dualarini da kabul et.
Allahumme salli ala muhammedin ve ala ali muhammed.
Dualarimizin kabulu icin el fatiha
Amin

Kizlar allah hepinizden razi olsun. Allah sadece benim ici degil sizinde sikitilarinizi gidersin.
Amin

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 3 günde bitirelim lütfen.

Okuma başlangıç : 9 Temmuz Çarşamba - Bitiş : 11 Temmuz Cuma[/QUOTE]

Canim simdilik 35 ini alayim ben..h.sonu cok fazla okuyamiyorum..gerekirse daha da alirim..okuyunca hbr veririm..optum

Tatlım sen 35'i niyetsiz kumbara olarak oku olur mu ?

İnzar 140 okumuş 45'i de okurum bitti say yazmış

Ben, dur privet 35 aldı senin için diyene kadar çıkış yapmış , muhtemelen görmedi yazımı ve 45 tam okuyacak.

Senin 35 kumbaraya illaki ihtiyaç çıkacaktır

pericim bitirdim.. allah kabul etsin.. geç kaldm diye korktum..

Canim 10 dua niyetledim senin icin. Rabbim sevdiginin gonlunu yumusatsin ve hayirli bir evlilik mutlu bir yuva nasip etsin size. Amin.

Canımcım okuyabildin mi, sayıya ekleyeyim mi diye soruyorum. Zamanın yoksa sorun yapma. 1 tanecik okuyup dua etmen yeter

Canım 100 tane çok. Okuyabildin mi. Aynı şekilde 1 tanecik okuyup dua etmen yeter. Okuduğun kadarı yeter bana. teşekkür ederim.

Evet okudum dün özgem yazmıştı sayfaya sanırım gözünden kaçmış :)
100 tane bitti

Aaa gözümden kaçmış. Tamamdır canım. teşekkür ederim :)

1. perican55 -> 189 okunacak , 189 okundu BİTTİ

2. ilknur46 -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

3. Emily_bostonci -> 185 okunacak , 90 okundu

4. ademelmas33 -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

5. tolin -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

6. yedinoktabes -> 185 okunacak 185 okundu BİTTİ

7. Hellowomen -> 185 okunacak

8. Kelebekcim - > 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

9. Nara87 -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

10. DeryaDeniz28 -> 185 okunacak ,185 okundu BİTTİ

11. MissCherryBlossom -> Cherry’nin okumasını herkese eşit olarak pay ettim böylesi daha düzenli olur.

12. yagmurlu_ist -> Arkadaşımız 2 haftalık iş eğitimi var okumasını eşit pay ettim.

13. ysmn1096 -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

14. özgem81 -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

15. nutellanutella -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

16. kocamlaben -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

17. dior34 -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

18. Thalix -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

19. DoLmA -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

20. tanemmmmm -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

21. berirem -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

22.privet37 -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

23. InzaR -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

24. melekkegemen1 -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

25. . cumagunu -> 185 okunacak

26. aysole -> 185 okunacak , 185 okundu BİTTİ

Okunan : 3979 Kalan : 465

Kizlar adim leyla onceliklr
Estagfirullah estagfirullah estagfirullah
Allahumme salli ala seyyidina muhammedin ve ala ali muhammed
Ya vehhab ya vehhab ya vehhab ya vehhab ya vehhab ya vehhab ya vehhab rahman ve rahim olan Allah im. Sana 99 isminle sesleniyorum. Ya rabbi islerimiz bozuldu alacaklilar siraya girdi, rabbim esime ve bana hayirli is kapilari ac. Yeni badladigim is benim icin hayirli ise kazanci iyi, seveseve gidecegim huzurlu biris olacaksa bana nasip et. Eger hakimda hayirli degilse beni gonlumde yatan istedigim ise yonlendir. Tez vakitte nasip et. Yarabbi esimin bu isden rizki kesildiyse kimseye muhtac etmeden kimseye darligimizi bildirmeden onun icin hayirli borclarimizi tez vakitte odeyebilecegi guzel bir is nasip et. Ya rabbi fazla malda mulkde gozum yok saglik verdigin surece calisiriz. Evime icralar gelmeden kimseye darligimizi aksettirmeden Su borclarimizi tez vakitte odeyerek feraha cikmayi nasip et. Ya rabbi sen ol dersen oluverir. Sana sigindim sana inandim beni hic yanliz birakmadin.yine yardimina muhtavim yardim et.
Allah im benim bu dilegim icin selavatlari okuyan arkadaslariminda gonlundeki dileklerijni hayirlisi ile ver.mekkede hacerulesvedde edilen dualri kabul ettigin gbi , meleklerin duasi gbi benim ve arkadaslarimin dualarini da kabul et.
Allahumme salli ala muhammedin ve ala ali muhammed.
Dualarimizin kabulu icin el fatiha
Amin

Kizlar allah hepinizden razi olsun. Allah sadece benim ici degil sizinde sikitilarinizi gidersin.
Amin

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 3 günde bitirelim lütfen.

Okuma başlangıç : 9 Temmuz Çarşamba - Bitiş : 11 Temmuz Cuma

Farketmez canim ben sürekli okuyorum calismiyorum evdeyim o yüzden ağzım boş kalmasın diye sürekli okuyorum. Benim için sorun olmaz ama sen bilirsin canim

Canım senin 35'i bu iki arkadaştan birine eklesem olur dimi ?

Canim simdilik 35 ini alayim ben..h.sonu cok fazla okuyamiyorum..gerekirse daha da alirim..okuyunca hbr veririm..optum

Kuzu senin 50'yi de tekrar geri alıyom

Aaa gözümden kaçmış. Tamamdır canım. teşekkür ederim :)

Kelebeğim Emily ve Hellowomen de eksiklerimiz var sen de yardım edebilir misin ?

Arkadaşlar bu konuda zırt bırt bildirimde bulunmaktan hiç hoşlanmıyorum ama el mahkum ..

Emily ve Hallowomen arkadaşlarımızın okumalarını paylaşabilir miyiz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…