Hep Birlikte Birbirimize Salavat-ı Tefriciye Okuyalım mı ?

Canım ellerine sağlık çok teşekkür ederim. Ben okumaya başlıyorum. Misscherry ninkinden de 50 alıyorum.

Rica ederim canım ne demek

Allah senden de razı olsun canım ben de okudum 50 adet Allah kabul etsin.

böyle bildirim yapamadığım ve duayı okumakta gecikince ben de çok ùzülüyorum.aksilik pcde bozuk cepten de zor oluyor girmem..yeni arkadaşa başlıyoruz heralde gerçi özlemin bitmemiş daha..ben en geç yarın okur bildirimimi yaparım perim[/QUOTE]

Canım senin duyarlılığını biliyom ben sende sıkıntı yok.

Listeyi gördüm nutiyede yazdım cnm okuyunca haberdar ederim.bence yenı gelen arkadaslar 3 gun kavramını oturtamamıs olaboılırler onerım son gelen arkadaşlarda sıksık alıntı yapıp son gun suresını hatırlatmak.belkı katı olacak ama haber vermeyen ıcın 2 defaya gerek yok bence perım hbr vermeyenı ılk defada dırek cıkaralım zaten hakkını okuyruz ote turlude 170 degıl 210 okuruz ama serı gıder listemiz böyle hem dua sahibinin hakkı hem sıradakilerin hakkına giriliyor mübarek aydayız çocuk oyuncagı degıl bu gel sayı al sonra hbrsız bırak sayılı dua olmasa kımse takılmaz zaten kimsede okuyamayana neden okumadın demıyor bir şekilde ekarte ediliyor aramızda ama öte türlüsü hem ayıp hem günah dua vebal dir haktır.O yüzden haber vermeyenler direk çıksın lısteden zaten bıtırenler hep yazıyoruz yardım ısteyen varmı dıye bu kadar yardımcı ınsana hala donmeyenede gerek yok 2. hakka kısısel dusuncem budur ay ne yazdım be oruç başımda duman ilk iftar ilk heyecan
(bana bgn başladıda oruç )[/QUOTE]

Canım benim yeni arkadaşlara defalarca bildirim yapıyorum özel mesaj atıyorum anlatıyorum vs .. Çok şükür çoğunda sorun yaşamadık gayet uyum sağladılar. Sadece Yalcinn adlı arkadaşta bu sıkıntıyı yaşadık onu da istemeye istemeye çıkardım hakkını helal etsin. Dediğin gibi gerçekten burda hepimiz çok anlayışlı ve yardımcıyız birbirimize onlar birşey demeden biz soruyoruz sıkışan varsa yardım edelim diye. Tüm bu iyi niyetlere rağmen bir bildirimde bulunma zahmetinde bulunmuyorlarsa o zaman üzgünüm onlar adına ve çıkarıcam listeden. Sırada bekleyen 20 kişinin hakkına giremem herkes bir an evvel sırasını bekliyor. Tekrar tekrar soruyorum okumak istemeyen varsa söylesin listeden çıkaralım. Sıkışan olursa yazsın yardım edelim okumalarına .. Daha ne yapalım sizler için arkadaşlar siz söyleyin ?

Amin canım amin inşallahhh [/QUOTE]
Gônülün 170 tanesini okudum pericim allahım alpere şifa versin ailesine bağişlasın onu okuduğumuz bu tefriyeciler yerini bulsun inşallah

Canım ben esmalardan 1000 tane okudum. Toplam 1000 taneymiş. Ben kişi başı danmıştım ☺️

1000 tane de Ya Kâfi alıyorum...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim kalaninida okudum 170 oldu. gonulun duasi bitti. Rabbim dayisinin ogluna sifasini versin.

Kumbara işine katılıyorum canım hem daha rahat okunur hem daha çabuk biter

Canım ben esmalardan 1000 tane okudum. Toplam 1000 taneymiş. Ben kişi başı danmıştım ☺️

Olsun gülüm ne kadar okunursa o kadar iyidir. Dlkfkn idi sanırım yine unuttum , 1000 ya şafi almıştı 1ooo de ya kafi aldı gülüm bunları da not et dualamasını yaparsınız en son bitince

1. perican55 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

2. ilknur46 -> 170 okunacak , 100 okundu

3. Emily_bostonci -> 170 okunacak

4. ademelmas33 -> 170 okunacak

5. tolin ->170 okunacak

6. yedinoktabes -> 170 okunacak , 20 okundu

7. Hellowomen -> 170 okunacak

8. Kelebekcim - > 194 okunacak

9. Nara87 -> 170 okunacak

10. DeryaDeniz28 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

11. MissCherryBlossom -> 170 okunacak , 70 okundu

12. DoLmA -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

13. berirem -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

14. özgem81 -> 170 okunacak

15. nutellanutella -> 170 okunacak

16. kocamlaben -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

17. dior34 -> 170 okunacak

18. Thalix -> 170 okunacak

19. yagmurlu_ist -> 170 okunacak

20. tanemmmmm -> 170 okunacak

21. ysmn1096 -> 170 okunacak

22.privet37 -> 170 okunacak

23. InzaR -> 170 okunacak

24. lemonade123 -> 170 okunacak

25. melekkegemen1 -> 170 okunacak

26. mariposa22 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

Okunan : 1140 Kalan : 3304

Merhaba kızlar. Adım Gönül. Dayımın oğlu Alper'e kanser teşhisi koydular. Şimdi tedaviye başlandı. Tedavi sürecini ağrısız sızısız atlatarak en kısa sürede sağlığına kavuşması ve şifa bulması için dua eder misiniz. Allah dua eden ellerinize, ağzınıza der vermesin. Amin...

NOT 1: Misscherry arkadaşımız 10 gün tatile çıkacağı için onun okumasını aramızda pay edeceğiz kendisiyle iletişim kuramayacağız tatilde olacağı için. Onun payından kim ne kadar almak isterse bildirsin sayıyı size bırakıyorum.

2 : Alper kardeşimizin şifası için bu okumaya 1000 adet YA ŞAFİ YA KAFİ YA MUAFİ ekliyorum ve sayıyı sizlere bırakıyorum.
Esmalardan okunan = 300 okunacak = 700

3: Yalcinnn adlı arkadaşımız defalarca bildirimde bulunduğumuz halde geri bildirimde bulunmayıp okumamızı yavaşlattığı için listeden çıkarılmıştır. Elzem durumlar haricinde durumunu belirtmeyen bildirimde bulunmayan arkadaşlar bunu 2 listede tekrarladığı taktirde malesef listeden çıkarılacak. Aksi halde sırada bekleyen bunca insana haksızlık olur.

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 3 günde bitirelim lütfen.

Son düzenleme:

Merhaba arkadaslar ismim derya beni de listeye yazarmisiniz bir de sizden dua istiyorum bu hafta sonu sinava gircem de sinavimio basarili gecmesi için dua edermisiniz bir de şifa icin annem icin ve benim icin dua edermisiniz eger hastaligi yazmam gerekiyorsa yazayim

Merhaba Deryacım , seni diğer listeye eklerim karışıklık olmaması için. Sınavın için bol bol ya Mukaddim oku. Sağlık için de Ya Şafi Ya Kafi Ya Muafi okuyun bizler de dua ederiz elbette Allah acil şifalar versin.

canım ben 170 tane okudum bitirdim..rabbim Alper kardesimize şifa versin inşallah.ailesine de sabır versin inşallah bizim dualrımızı da kabul etsin...

Tesekkur ederim ,peki bunlarda adet varmi istedigim kadar okuyabilirmiyim?

Bir de eski sevgilimin geri donmesi icin de dua istiyorumda beni cok uzdu kirdi ama hala onu seviyorum en kisa zanada bana geri donmesi,beni tekrar sevmesi ve aramasi icin dua edebilirmisiniz aslinda hala beni seviyor biliyorum ama tekrar birlesmek istiyorum ♡

Pericim 170 tane okudum bitirdim.rabbim ya safi ismiyle bu sureci rahatlikla atlatmasini ve sifasini nasip etsin.amin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaşlar tefriciye bitince hacet namazı kılinip duasi yapılması gerekiyormuş yeni öğrendim belki bilen vardır ama yinede sizinle paylaşmak istedim kusurma bakmayın

Canım eski sevgilin için internette bir sürü dua var onları okuyabilirsin onun niyetine hayırlısıyla döner inşallah. Okumalarımızı da sırayla yapıyoruz canım 4444 adeti kişi sayımıza bölüp herkes payına düşeni okuyor böylece tamamlıyoruz sayımızı sonra diğer arkadaşa başlıyoruz.

Pericim 170 tane okudum bitirdim.rabbim ya safi ismiyle bu sureci rahatlikla atlatmasini ve sifasini nasip etsin.amin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım ben 170 tane okudum bitirdim..rabbim Alper kardesimize şifa versin inşallah.ailesine de sabır versin inşallah bizim dualrımızı da kabul etsin...

Allah kabul etsin bacılar inşallah Alper kardeşin güzel haberini alacağız ..

Arkadaşlar tefriciye bitince hacet namazı kılinip duasi yapılması gerekiyormuş yeni öğrendim belki bilen vardır ama yinede sizinle paylaşmak istedim kusurma bakmayın

Evet canım hacet namazı her dua için makbuldür hatta bir de şükür namazı

1. perican55 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

2. ilknur46 -> 170 okunacak , 100 okundu

3. Emily_bostonci -> 170 okunacak

4. ademelmas33 -> 170 okunacak

5. tolin ->170 okunacak

6. yedinoktabes -> 170 okunacak , 20 okundu

7. Hellowomen -> 170 okunacak

8. Kelebekcim - > 194 okunacak , 194 okundu BİTTİ

9. Nara87 -> 170 okunacak

10. DeryaDeniz28 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

11. MissCherryBlossom -> 170 okunacak , 50 okundu

12. DoLmA -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

13. berirem -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

14. özgem81 -> 170 okunacak

15. nutellanutella -> 170 okunacak

16. kocamlaben -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

17. dior34 -> 170 okunacak

18. Thalix -> 170 okunacak

19. yagmurlu_ist -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

20. tanemmmmm -> 170 okunacak

21. ysmn1096 -> 170 okunacak

22.privet37 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

23. InzaR -> 170 okunacak

24. lemonade123 -> 170 okunacak

25. melekkegemen1 -> 170 okunacak

26. mariposa22 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

Okunan : 1724 Kalan : 2720

Merhaba kızlar. Adım Gönül. Dayımın oğlu Alper'e kanser teşhisi koydular. Şimdi tedaviye başlandı. Tedavi sürecini ağrısız sızısız atlatarak en kısa sürede sağlığına kavuşması ve şifa bulması için dua eder misiniz. Allah dua eden ellerinize, ağzınıza der vermesin. Amin...

NOT 1: Misscherry arkadaşımız 10 gün tatile çıkacağı için onun okumasını aramızda pay edeceğiz kendisiyle iletişim kuramayacağız tatilde olacağı için. Onun payından kim ne kadar almak isterse bildirsin sayıyı size bırakıyorum.

2 : Alper kardeşimizin şifası için bu okumaya 1000 adet YA ŞAFİ YA KAFİ YA MUAFİ ekliyorum ve sayıyı sizlere bırakıyorum.
Esmalardan okunan = 300 okunacak = 700

3: Yalcinnn adlı arkadaşımız defalarca bildirimde bulunduğumuz halde geri bildirimde bulunmayıp okumamızı yavaşlattığı için listeden çıkarılmıştır. Elzem durumlar haricinde durumunu belirtmeyen bildirimde bulunmayan arkadaşlar bunu 2 listede tekrarladığı taktirde malesef listeden çıkarılacak. Aksi halde sırada bekleyen bunca insana haksızlık olur.

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 3 günde bitirelim lütfen.

Oy canım benim yazarım elbette ne demek , kuzu bizim okumalar düzensiz biraz malum , normalde hani rakam belirtmek gerekirse diye 3 gün dedik ama 2 günde de bittiği oldu 5 günde de .. böyle diretir gibi ille de şu gün son gibi bir ibare koymadım o yüzden :44:

Son düzenleme:

olsun ya erken okumaya gayret ediyorum zaten 3 gunde olsa gunu dolmasın nolur nolmaz dıye ama bu seferde kım hangı gundu neydı karısıo bıraz en azından sıraya koyarım biz yazalımda erken gec artık hıza baglı gıder

Tamam canım eklerim o zaman son günümüzü neym , hatta dur azıcık kızayım sayfaya da canlanalım. Herkes çarşamba gününe kadar okumalarını bitirce taaam mı !!! Okumayana cısss yaparım yoksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…