Hep Birlikte Birbirimize Salavat-ı Tefriciye Okuyalım mı ?

Okudum canım Allah kabul etsin

Anaaaam yolunu gözlerken iletini nasıl gözden kaçırmışım ben Allah kabul etsin gülüm seni de kızartıyom hemen

Merhabalar...Allah acil şifalar versin...1000 tane Ya Şafi alıyorum...Allah kabul etsin...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Allah razı olsun bacıııııım rabbim gönlünden geçen ne dileğin varsa şapdanak karşına çıkarsın inşallahhhhh yarabbiiiim

1. perican55 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

2. ilknur46 -> 170 okunacak , 170 okudu BİTTİ

3. Emily_bostonci -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

4. ademelmas33 -> 170 okunacak

5. tolin ->170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

6. yedinoktabes -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

7. Hellowomen -> 194 okunacak , 194 okundu BİTTİ

8. Kelebekcim - > 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

9. Nara87 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

10. DeryaDeniz28 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

11. MissCherryBlossom -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

12. DoLmA -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

13. berirem -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

14. özgem81 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

15. nutellanutella -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

16. kocamlaben -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

17. dior34 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

18. Thalix -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

19. yagmurlu_ist -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

20. tanemmmmm -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

21. ysmn1096 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

22.privet37 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

23.yalcinn -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

24. InzaR -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

25.lemonade123 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

26. melekkegemen1 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

Okunan : 4274 Kalan : 170

Arkadaşlar adım Özlem , En kisa zamanda hayirli bi is ve hayirli bi es istiyorum, ve ayrıldığım kişinin akli basina gelsin kopekler gibi pisman olsun ve adimi sayiklamaktan hal olsun , duzelsin istiyorum.

NOT : Misscherry arkadaşımız 10 gün tatile çıkacağı için onun okumasını aramızda pay edeceğiz kendisiyle iletişim kuramayacağız tatilde olacağı için. Onun payından kim ne kadar almak isterse bildirsin sayıyı size bırakıyorum.

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !!!

Son düzenleme:
Amin canım inşallah. Allah sizlere de dert vermesin. Aslında ben de hayırlu kısmet için niyet edecektim. Ama onun durumu daha acil. Allah kabul etsin inşallah.

Kuzum lıste bıtınce doner bırde ona okuruz aşkolsun hem burada olmasa da sen kendıne nıyetlensen bızlerden yardım ıstesen yardımmı etmıycez ay tam sopalıksın kelebek tammm 👹👹(telden kk ıkonlarını bulamadım valla bu sevımsızle idare et😬 )yokdam merdanelıdem dizcektim bir sıra :))[/QUOTE]

Ben de ikinci turda düşünüyom zaten ☺️ bi gruba daha üyeyim. Daha bana cok var ama orada niyetlenicem inşallah. Ama bu topiğin enerjisini seviyorum burada da okunsun istiyorum. Hassasiyetin için teşekkür ederim. 🌺🌺

Ben de ikinci turda düşünüyom zaten ☺️ bi gruba daha üyeyim. Daha bana cok var ama orada niyetlenicem inşallah. Ama bu topiğin enerjisini seviyorum burada da okunsun istiyorum. Hassasiyetin için teşekkür ederim. 🌺🌺[/QUOTE]

Sen hayırlı eş için kendin başla bebem biz de el atarız sana 2. tura dönmek epey zaman alır gibi. Bir de dlkfrkn idi sanırım dışardan bir arkadaş Alper kardeş için 1000 ya şafi ya kafi ya muafi aldı bi yere not et onu emi canım

Pericim salavatları okudum. Kendim için 194 misscherry için 50. Esmaları da yarın okuyacağım. Bitince yazarım. Tekrar teşekkür ederim.

Canim 20 tneyi de okudum allah kabul etsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sen hayırlı eş için kendin başla bebem biz de el atarız sana 2. tura dönmek epey zaman alır gibi. Bir de dlkfrkn idi sanırım dışardan bir arkadaş Alper kardeş için 1000 ya şafi ya kafi ya muafi aldı bi yere not et onu emi canım[/QUOTE]

Ay ne kadar mutlu oldum. Hepinizden allah razı olsun. Seviyorum sizi kızlar. Annesi ne kadar mutlu olacak. ☺️☺️

1. perican55 -> 170 okunacak

2. ilknur46 -> 170 okunacak

3. Emily_bostonci -> 170 okunacak

4. ademelmas33 -> 170 okunacak

5. tolin ->170 okunacak

6. yedinoktabes -> 170 okunacak , 20 okundu

7. Hellowomen -> 170 okunacak

8. Kelebekcim - > 194 okunacak , 194 okundu BİTTİ

9. Nara87 -> 170 okunacak

10. DeryaDeniz28 -> 170 okunacak ,

11. MissCherryBlossom -> 170 okunacak , 120 okundu

12. DoLmA -> 170 okunacak

13. berirem -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

14. özgem81 -> 170 okunacak

15. nutellanutella -> 170 okunacak

16. kocamlaben -> 170 okunacak

17. dior34 -> 170 okunacak

18. Thalix -> 170 okunacak

19. yagmurlu_ist -> 170 okunacak

20. tanemmmmm -> 170 okunacak

21. ysmn1096 -> 170 okunacak

22.privet37 -> 170 okunacak

23. InzaR -> 170 okunacak

24. lemonade123 -> 170 okunacak

25. melekkegemen1 -> 170 okunacak

26. mariposa22 -> 170 okunacak , 170 okundu BİTTİ

Okunan : 604 Kalan : 3840

Merhaba kızlar. Adım Gönül. Dayımın oğlu Alper'e kanser teşhisi koydular. Şimdi tedaviye başlandı. Tedavi sürecini ağrısız sızısız atlatarak en kısa sürede sağlığına kavuşması ve şifa bulması için dua eder misiniz. Allah dua eden ellerinize, ağzınıza der vermesin. Amin...

NOT 1: Misscherry arkadaşımız 10 gün tatile çıkacağı için onun okumasını aramızda pay edeceğiz kendisiyle iletişim kuramayacağız tatilde olacağı için. Onun payından kim ne kadar almak isterse bildirsin sayıyı size bırakıyorum.

2 : Alper kardeşimizin şifası için bu okumaya 1000 adet YA ŞAFİ YA KAFİ YA MUAFİ ekliyorum ve sayıyı sizlere bırakıyorum.
Esmalardan okunan = 200 okunacak = 800

3: Yalcinnn adlı arkadaşımız defalarca bildirimde bulunduğumuz halde geri bildirimde bulunmayıp okumamızı yavaşlattığı için listeden çıkarılmıştır. Elzem durumlar haricinde durumunu belirtmeyen bildirimde bulunmayan arkadaşlar bunu 2 listede tekrarladığı taktirde malesef listeden çıkarılacak. Aksi halde sırada bekleyen bunca insana haksızlık olur.

Düzenli bildirimde bulunmayan arkadaşlar lütfen düzenli bildirimde bulunun !! Okumaları en geç 3 günde bitirelim lütfen.

Kızlar ben genelde namaz abdesti ile okuyorum. Diğer hallerde Normalde tefriciye okunuyor diye biliyorum. Okuduğum diğer yerdede sordum Ve burada sorma gereğide duyuyorum. Çünkü bazılarının içine sinmiyor bu durum.. Ben sizlerdende onay almak istiyorum, içimi rahatlatmak adına .. Bayanlar özel halinde iken bu gruba devam ediyor mu?

Tatlım durumunu bildirdiğin sürece hiç sorun değil inan yeter ki haberimiz olsun. İstersen kalanına yardımcı olalım kaç kaldı canım ?

100 cektim canim eger oyle olursa sevinirim valla. Helal edin hakkinizi kizlr

samsung Galaxy s3mini - rabbi yessir vela tuassir rabbi temmim bil hayr !

Çekıyoruz canım

Canim icin rahat olsun bu salavat oldugu icin ozel hallerde de okunur hatta regl donemi kurandan sure okunmadigi icin bu donemi bol bol salavat ile gecirilmesi tavsiye edilir duadan uzaklasilmamasi icin

Merhaba arkadaslar adım derya haftasonu sinava gircem ve sinavdan iyi yuksek bir puan alirsam ise giricem yillardir ugrastiktan sonra benim icinde dua edermisiniz sinavim iyi gecsin ve istedigim ise girebileyim birde asik oldugum biri var bu kisi beni cok kirdi kendisini affettirmesi ve bana geri donmesi icin yine eskisi gibi bana deliler gibi asik olmasi ve bir iliskiye baslamamiz icin dua edermisiniz?

Pericim salavatları okudum. Kendim için 194 misscherry için 50. Esmaları da yarın okuyacağım. Bitince yazarım. Tekrar teşekkür ederim.

Gonulcum rabbim sifa versin dayinin ogluna. Ben ayrica Peygamber efendimizin (A.S) Es'elüllahel sifa duasini da 7 kez okudum.

Birde tavasli nin kitabinda hastanin kendi okuyacagi bir dua var. Belki soylersin enerjisi oldugunda okusun:

Sag elini hastaligin oldugu bolgeye koyup 3 kere Bismillah deyip,
"Eûzü bi'izzetillâhi ve kudretihi min şerri mâ ecidü ve ühaziru"
duasini 7 kere tekrarlasin.

Rabbim dermanini versin acisiz sizisiz tez vakitte iyilestirsin. Amin.

Pericim Gonul un dayisinin oglu Alper icin 100 salavat cektim tamamlarim bugun Allahin izniyle.

100 tane de esmalari okudum. Rabbim sifasini versin tez vakitte.

Kizlar herkesten bir ricam olacak dualarimiz kabul olsun rabbim nasip etsin hepimize kabulunu gormeyi. 3 gunde bitirirsek eger 2.ye donusumuz bile cok yakin olur. Bu yuzden buraya girip gordugunuzde tamam ettiginiz dua uzerine 100 kumbara yapip diger liste basladiginda tamamlarsaniz gecikme de yasamazsiniz diye dusunuyorum.
Hepimiz cok istedigimiz seyler icin burdayiz.Kendi duasinin kabul gormesini isteyen herkes diger herkes icin en az o kadar istekli olmali ki rabbim nasip etsin.
Hayirli gunler

Sağol canım. Ağzına sağlık. Allah kabul etsin inşallah. Yazdığın duayı da söyleyeceğim. Yazdıklarınızı hassasiyetinizi görünce çok duygulanıyorum. 🌺🌺

55 tane daha okudum. Bitdi. Allah kabul etsin. InsaLlah tüm dualarimizi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sağol canım. Ağzına sağlık. Allah kabul etsin inşallah. Yazdığın duayı da söyleyeceğim. Yazdıklarınızı hassasiyetinizi görünce çok duygulanıyorum. 🌺🌺

Rica ederim canim sagliktan onemli birsey yok dunyada. Guc versin rabbim size ve ailesine tabi en cok kendisine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…