Hep Birlikte Birbirimize Salavat-ı Tefriciye Okuyalım mı ?

1. perican55 -> 222 okunacak , 222 okundu BİTTİ

2. ilknur46 -> 222 okunacak

3. Emily_bostonci -> 222 okunacak

4. ademelmas33 -> 222 okunacak , 222 okundu BİTTİ

5. tolin -> 226 okunacak

6. yedinoktabes -> 222 okunacak , 72 okundu

7. Hellowomen -> 222 okunacak

8. Kelebekcim - > 222 okunacak , 222 okundu BİTTİ

9. Nara87 -> 222 okunacak , 222 okundu BİTTİ

10. DeryaDeniz28 -> 222 okunacak , 222 okundu BİTTİ

11. MissCherryBlossom -> 222 okunacak

12. DoLmA -> 222 okunacak

13. berirem -> 222 okunacak , 222 okundu BİTTİ

14. özgem81 -> 222 okunacak , 222 okundu BİTTİ

15. nutellanutella -> 222 okunacak

16. kocamlaben -> 222 okunacak , 222 okundu BİTTİ

17. dior34 -> 222 okunacak , 222 okundu BİTTİ

18. Thalix -> 222 okunacak

19. yagmurlu_ist -> 222 okunacak

20. tanemmmmm -> 222 okunacak

Okunan : 2070 Kalan : 2374

Arkadaşlar adım Selin , duam ise hakkimda hayirlisi olan hem gönlüme hem gözüme hitap eden benimle ayni acilari yasamis bu yüzden beni anlayabilen gerektiğinde dost gerektiğinde es olabilen hayirli kismetimle bi an önce tanisabilmek ve evlenebilmek

Peri slm esimi acile kaldirdik ve opr gecirdi. Okumaya calisiyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Pericim ben de okudum 222 tane ama geç kaldım diye nasıl tedirgin oldum anlatamam dün girememiştim kkya eyvah dedim o ara bitirdiler de bi tek ben kaldıysam beni bekliyorla diye :18::18::18: sabahın köründe girdim bildirim yapmak için :18:
Allahım kabul etsin selinin dileklerini inşallah gönlündeki gibi en hayırlısından olur dualarımız yerine ulaşır :KK55:

Olur mu canım benim öyle şey zaten son bi kaç kişi kalınca bildirimle durumlarını soruyom Allah kabul etsin bebeeeeem :KK16:

1. perican55 -> 222 okunacak , 222 okundu BİTTİ

2. ilknur46 -> 222 okunacak , 125 okundu

3. Emily_bostonci -> 222 okunacak

4. ademelmas33 -> 222 okunacak , 222 okundu BİTTİ

5. tolin -> 226 okunacak

6. yedinoktabes -> 222 okunacak , 122 okundu

7. Hellowomen -> 222 okunacak

8. Kelebekcim - > 222 okunacak , 222 okundu BİTTİ

9. Nara87 -> 222 okunacak , 222 okundu BİTTİ

10. DeryaDeniz28 -> 222 okunacak , 222 okundu BİTTİ

11. MissCherryBlossom -> 222 okunacak

12. DoLmA -> 222 okunacak , 222 okundu BİTTİ

13. berirem -> 222 okunacak , 222 okundu BİTTİ

14. özgem81 -> 222 okunacak , 222 okundu BİTTİ

15. nutellanutella -> 222 okunacak

16. kocamlaben -> 222 okunacak , 222 okundu BİTTİ

17. dior34 -> 222 okunacak , 222 okundu BİTTİ

18. Thalix -> 222 okunacak

19. yagmurlu_ist -> 222 okunacak

20. tanemmmmm -> 222 okunacak

Okunan : 2467 Kalan : 1977

Arkadaşlar adım Selin , duam ise hakkimda hayirlisi olan hem gönlüme hem gözüme hitap eden benimle ayni acilari yasamis bu yüzden beni anlayabilen gerektiğinde dost gerektiğinde es olabilen hayirli kismetimle bi an önce tanisabilmek ve evlenebilmek

Peri slm esimi acile kaldirdik ve opr gecirdi. Okumaya calisiyorum.

Canım öncelikle çok geçmiş olsun Allahım Şafi adıyla bol şifa versin eşine inşallah. Eşin için bol bol Ya Şafi Ya Kafi Ya Muafi oku tatlım. İstersen senin okumanı paylaşalım arkadaşlarla ?

saol cnm ama ben kendim okumak istiyorum oncelikle cok darda kalirsam zaten soylerim ama bgn muhakkak bitircem, ssdc benim yuzumden beklemesin arkadaslar yada okumadigimi sanmasinlar diye yazdim cunku muhakkak okurum

Yok kuzum benim , senin okumalardaki duyarlılığını biliyom ben çok yoğunsan yardım edelim dedim. İnsanlık hali yoğunluk olur aksilik olur kendini kasma diye şey ettim:KK19:

Canım öncelikle çok geçmiş olsun Allahım Şafi adıyla bol şifa versin eşine inşallah. Eşin için bol bol Ya Şafi Ya Kafi Ya Muafi oku tatlım. İstersen senin okumanı paylaşalım arkadaşlarla ?

Allah razi olsun. Okurum tabi. Ben sabahdan beri 112 tn okuudum geri kalani paylastirirsan sevinirm benin yuzumden gec kalinmasin

Allah razi olsun. Okurum tabi. Ben sabahdan beri 112 tn okuudum geri kalani paylastirirsan sevinirm benin yuzumden gec kalinmasin

Tamam canım benim sen hastanede zaten yeterince yorgun ve meşgul olacaksın , eşinle ilgili güzel haberleri paylaş bizimle olur mu. Rabbim yar ve yardımcın olsun. Kalan 110 okumanı paylaşırız biz arkadaşlarla.

Hatunlar bacımıza yardımcı olup 110 okumayı paylaşalım kim ne kadar alabilirse yazsın buraya .. Son kalanı da ben alacağım, herkes nasiplensin.

Tamam canım benim sen hastanede zaten yeterince yorgun ve meşgul olacaksın , eşinle ilgili güzel haberleri paylaş bizimle olur mu. Rabbim yar ve yardımcın olsun. Kalan 110 okumanı paylaşırız biz arkadaşlarla.

Hatunlar bacımıza yardımcı olup 110 okumayı paylaşalım kim ne kadar alabilirse yazsın buraya .. Son kalanı da ben alacağım, herkes nasiplensin.

55 aldım canım. Allah kabul etsin. Okundu bitti.

Ve okuyup bitirdim.😜Allah kabul etsin.Amin

Tesekkur ederim ilk seferden bole olsum istemezfim lutfen kusuruma bakmayin. Hakkinizi helal edin

Tesekkur ederim ilk seferden bole olsum istemezfim lutfen kusuruma bakmayin. Hakkinizi helal edin

Canım benim olur mu hiç öyle şey , bu durumdayken bile yarısını okumuşsun bunu da geçtim önemli olan haber vermiş olman

X