Hep Beraber Her Listede Yeni Bir Dua Ediyoruz

Burada işleyiş nasıl liste ne durumda ?

41 yasin okuyoruz canim. Her surenin etkili oldugu saatler vardir. Yasin suresinin de yatsi va sabah namazi sonrasidir. Bu sebeple listemiz yatsi namazindan sonra basliyor. Bir onceki sayfada liste var. Simdi mobil giris yaptigim icin sabah tekrar duzenleyecegim.
Kalan usulu okuyoruz burada da okudugumuz sayiyi yazip kalan sayiyi belirtiyoruz.

41 YASİN SÜRESİ OKUYORUZ-

10.06.2019 aksam namazina kadar bitiriyoruz arkadaşlar.

Dua Sırası : ChillOutt ChillOutt

Duası : Rabbimden bir mucize istiyorum, annemi bize bağışlasın ve sağlığına kavuşsun.

1. C ChillOutt C ChillOutt
2. M Maviiiii000
3. Sunay9876 Sunay9876
4. Matchteacher Matchteacher
5. telasememuresi telasememuresi
6. @HuzunluMedusa
7. B Beto2012
8. Busssraa Busssraa
9. @terliksi06
10. @derin sularda
11. @HuzunluMedusa (anneannesi)
12. @zeynoc17
13. @tugce0640
14. @ferdaw
15. Balanne26 Balanne26

Dualarımıza yatsı namazından sonra başlayıp ertesi gün akşam namazına kadar bitireceğiz.
Her sürenin etkili olduğu saatler vardır Yasin Süresinin de yatsı namazından sonra ve sabah namazından sonradır, bu sebeple yatsı namazından sonra listemizi başlatacağız.

Sayilarimizi okudukca okudum seklinde yazacagiz ki duasi yapilan arkadasimiz duasinin bittigini gorebilsin. Duasi bitince dua etmek isteyenler de olacaktir.

@MevsimlerdenSonbahar ya da @ChillOutt burada değilse, dua sırası gelen arkadaşımız yatsı namazından sonra dilerse hacet namazını kılıp listeyi başlatabilir.

Okumalarımız kalan usulü yapılacak. Herkes okuduğu sayıyı yazıp kalan sayıyı belirtecek.

Rabbim hepimizin duasını kabul etsin inşallah.

KALAN: 14

C ChillOutt canım bugün yatsı namazından sonra bitirsek olur mu?En makbul olunan zamanın sabah namazı ve yatsi namazı olduğunu soylemistin

C ChillOutt canım bugün yatsı namazından sonra bitirsek olur mu?En makbul olunan zamanın sabah namazı ve yatsi namazı olduğunu soylemistin

Canim aksam namazindan sonra bir sonraki gun girer. Amacimiz 1 gunde 1 kisiye 41 adet okumak. Yatsi namazindan sonra siradaki arkadasa baslariz.
Onemli olan baslangic zamanimiz yoksa gun icinde de okunur sonucta herkes her an musait olamaz.

Tamam o zaman canım, ben iki tane daha alıyorum kalan 12

Allah razi olsun canim sen zaten almistin. Ben isterim ki herkes herkesin duasina katilsin. Hepimiz her nefesten dua alalim yoksa zor degil ben de okurum.

Musait olamadigimiz zamanlar elbet birbirimizin yerine de okuyacagiz. Zaten hepimizin mazeretli oldugu gunlet olacak o zaman daha cok okuyacagiz.

Allah razi olsun canim sen zaten almistin. Ben isterim ki herkes herkesin duasina katilsin. Hepimiz her nefesten dua alalim yoksa zor degil ben de okurum.

Musait olamadigimiz zamanlar elbet birbirimizin yerine de okuyacagiz. Zaten hepimizin mazeretli oldugu gunlet olacak o zaman daha cok okuyacagiz.
Canım iki tane okudum yatmadan sabah namazına kalkamadım, şimdi iki tanesi tamamlayacağım diğer iki tane yi de eklerim toplam altı olur.Bildirim gelmiyor galiba diğer arkadaşların haberi yok bence

Canım iki tane okudum yatmadan sabah namazına kalkamadım, şimdi iki tanesi tamamlayacağım diğer iki tane yi de eklerim toplam altı olur.Bildirim gelmiyor galiba diğer arkadaşların haberi yok bence

Evet diger topiklerden bana da bildirim gelmiyor cnm bakinca goruyorum :KK43:

Kızlar yasin suresinde okuduktan sonra okudum şeklinde yazarsanız daha iyi olur. Sure uzun bittiği an görmüş oluruz

Aynen canim bitince duasini yapmak isteyenler de olacaktir. Ayrica ben her okudugum duayi basta Peygamberimiz olmak uzere hediye ederim. Ozellikle yasin hediye edildiginde bolunmez herkese tam ulasir. Bu sebeple duasi okunan arkadasimiz duasinin bittigini gormek ister bence.

Son sayiyi dua sahibi alsin bence ki amac fazla okunmasin.

X