Hep Beraber Her Listede Yeni Bir Dua Ediyoruz

DUAMIZ 1001 SALATEN TÜNCİNA
"Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî'il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi's-seyyiât ve terfe'unâ bihâ ındeke a'lâ'd-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ'l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî'l-hayâti ve ba'del-memât birahmetike Yâ erhame'r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni'mel vekîl, ni'mel mevlâ ve ni'me'n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke'l-masîr."

DUA SIRASI: U umuut19

1. @MevsimlerdenSonbahar
2. C ChillOutt
3. denizinmavisi denizinmavisi
4. @brkycn
5. Gulay_u Gulay_u
6. stanki stanki
7. U umuut19
8. D _donukpudra_
9. Matchteacher Matchteacher
10. M mrp
11. N nillgunn
12. @Saadetim33
EN AZ 100 SAYI ALMAYA ÇALIŞALIM.
Dualarimiza estagfirullah el azim ile baslayalim.
Arkadaşlar düzenli bildirim yapalım lütfen.
Kendi duamız nasıl ki hemen bitsin istiyoruz okumada da aynı özeni gösterelim.

Üst üste 2 kişinin duasına mazeretsiz bildirim yapmayan listeden çıkartılır.

DÜZENLİ BİLDİRİM YAPAMAYACAK ARKADAŞLAR LÜTFEN KATILMASIN!

KALAN : 800

DUAMIZ 1001 SALATEN TÜNCİNA
"Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî'il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi's-seyyiât ve terfe'unâ bihâ ındeke a'lâ'd-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ'l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî'l-hayâti ve ba'del-memât birahmetike Yâ erhame'r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni'mel vekîl, ni'mel mevlâ ve ni'me'n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke'l-masîr."

DUA SIRASI: U umuut19

1. @MevsimlerdenSonbahar
2. C ChillOutt
3. denizinmavisi denizinmavisi
4. @brkycn
5. Gulay_u Gulay_u
6. stanki stanki
7. U umuut19
8. D _donukpudra_
9. Matchteacher Matchteacher
10. M mrp
11. N nillgunn
12. @Saadetim33
EN AZ 100 SAYI ALMAYA ÇALIŞALIM.
Dualarimiza estagfirullah el azim ile baslayalim.
Arkadaşlar düzenli bildirim yapalım lütfen.
Kendi duamız nasıl ki hemen bitsin istiyoruz okumada da aynı özeni gösterelim.

Üst üste 2 kişinin duasına mazeretsiz bildirim yapmayan listeden çıkartılır.

DÜZENLİ BİLDİRİM YAPAMAYACAK ARKADAŞLAR LÜTFEN KATILMASIN!

KALAN : 800

İsmim Pınar. Tup bebek tedavisindeyim. Duam;Rabbim pozitifi gösterip sağlıkla hayirla kucağıma nasip etsin insallh..Bır mucize istiyorum.Amiinn.

Canim Rabbim mucize guzellikler yasatsin sana insAllah canim icimden ikiz gecti bir anda :KK200:
Amiin inşallah..Allah razı olsun.Rabbim olmayanlara anneligi hakedenlere emek veren herkese nasip etsin.Cümlemize..yazını okuyunca gözlerimen nasıl kendiliginden yaşlar indi bir bilsen.Allahım gerçek olsun neolur.

Amiin inşallah..Allah razı olsun.Rabbim olmayanlara anneligi hakedenlere emek veren herkese nasip etsin.Cümlemize..yazını okuyunca gözlerimen nasıl kendiliginden yaşlar indi bir bilsen.Allahım gerçek olsun neolur.

Ya kiyamam sana beni de aglatacaksin:KK43: Amiiiinnn insAllah canim benim.

X