Hep Beraber Her Listede Yeni Bir Dua Ediyoruz

DUAMIZ 1001 SALATEN TÜNCİNA
"Allâhumme salli alâ Seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli Seyyidina Muhammedin salâten tüncînâ bihâ min-cemî'il-ehvâli vel âfat. Ve takdî lenâ bihâ cemîal hâcât ve tutahhirunâ bihâ min-cemîi's-seyyiât ve terfe'unâ bihâ ındeke a'lâ'd-deracât ve tubelliğunâ bihâ aksâ'l-ğayât min cemiîl-hayrâti fî'l-hayâti ve ba'del-memât birahmetike Yâ erhame'r-rahimîn. Hasbunellahu ve ni'mel vekîl, ni'mel mevlâ ve ni'me'n-nasîr. Ğufraneke rabbenâ ve ileyke'l-masîr."

DUA SIRASI: terliksuu terliksuu

1. @MevsimlerdenSonbahar
2. Gulay_u Gulay_u
3. terliksuu terliksuu
4.Juli_93
5. @The Calender
6. MoonfacedMom MoonfacedMom

EN AZ 100 SAYI ALMAYA ÇALIŞALIM.
Dualarimiza estagfirullah el azim ile baslayalim.
Arkadaşlar düzenli bildirim yapalım lütfen.
Kendi duamız nasıl ki hemen bitsin istiyoruz okumada da aynı özeni gösterelim.

Üst üste 2 kişinin duasına mazeretsiz bildirim yapmayan listeden çıkartılır.

DÜZENLİ BİLDİRİM YAPAMAYACAK ARKADAŞLAR LÜTFEN KATILMASIN!

KALAN : 1001

Bende tuvalet öğretiyorum valla çok zor. Allah yardımcımız olsun. Bezi tamamen çıkarmadan ögrenmiyorlar
Canım benim 3. Denemem olcak bu kesinlikle kabul etmiyor çok fazla sıvı tükettiği için olmuyo normal çocuklar 1 saatte kavaboya gidiyorsa biz 15 dkka da bir gidiyoz 16 oldu mu altına kaçırıyo sürekli lavaboya gitmekten de sıkılıyo o halılar koltuklar zaten bi kaçırdı mı yıksmscıya gidiyo bu kadar emeğe alışamayınca ben çöküyorum bu sefer kilot bezle denicem bakalım inşallah çözüm olur dua edin sizde çok üzüyo bu durum beni

Canım benim 3. Denemem olcak bu kesinlikle kabul etmiyor çok fazla sıvı tükettiği için olmuyo normal çocuklar 1 saatte kavaboya gidiyorsa biz 15 dkka da bir gidiyoz 16 oldu mu altına kaçırıyo sürekli lavaboya gitmekten de sıkılıyo o halılar koltuklar zaten bi kaçırdı mı yıksmscıya gidiyo bu kadar emeğe alışamayınca ben çöküyorum bu sefer kilot bezle denicem bakalım inşallah çözüm olur dua edin sizde çok üzüyo bu durum beni
Kaç yaşında canim. Hazır değilse ögrenmiyorlar. Ben üçe kadar bekledim üçte başladım

Kaç yaşında canim. Hazır değilse ögrenmiyorlar. Ben üçe kadar bekledim üçte başladım
33 aylık canım haziranda 3 olacak 1 buçuk yaşındayken kendisi söylemeye başlamıştı gece bile uyanıyodu anne çişim var diye yaşı küçük kasları gelişmez o zaman daha diyodu doktorlar erteledim sonra da asla kendisi kabul etmedi

33 aylık canım haziranda 3 olacak 1 buçuk yaşındayken kendisi söylemeye başlamıştı gece bile uyanıyodu anne çişim var diye yaşı küçük kasları gelişmez o zaman daha diyodu doktorlar erteledim sonra da asla kendisi kabul etmedi
Zamanında da olmuş. Allah yardımcın olsun.insallah öğrenir bir an önce.

Kızlar dün eşim kızıma keçi sütlü kaşık maması almış 6. Aya girdik ek gıda niyetine yedikten sonra vucudu kızardı leke leke oldu kabardı dünden beri hastanedir kızımın huysuzluğudur uykusuz gece geçirdim nefes darlığı yaptı besin alerjisiymiş alerji testi vs yapılacak kaç gün daha hastanelerde geçer günüm bilmiyorum beni çıkarın listeden zaten çokta yardımım olmadı size çocukla sürdüremedim son aldığımı tamamladım sayılır bitirince yazarım çocuğuma bütün ilgimi vermek istiyorum akşam çok korktum Allaha emanet olun rabbim dualarınızı kabul etsin

Kızlar dün eşim kızıma keçi sütlü kaşık maması almış 6. Aya girdik ek gıda niyetine yedikten sonra vucudu kızardı leke leke oldu kabardı dünden beri hastanedir kızımın huysuzluğudur uykusuz gece geçirdim nefes darlığı yaptı besin alerjisiymiş alerji testi vs yapılacak kaç gün daha hastanelerde geçer günüm bilmiyorum beni çıkarın listeden zaten çokta yardımım olmadı size çocukla sürdüremedim son aldığımı tamamladım sayılır bitirince yazarım çocuğuma bütün ilgimi vermek istiyorum akşam çok korktum Allaha emanet olun rabbim dualarınızı kabul etsin
Çok geçmiş olsun Allah acil şifalar versin. Ne zaman istersen tekrar listeye ekleriz

X