Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

Cnm hic bir sakinca olmaz.okuyabildigin kadar alabilirsin .Cnm kendini zorlama.okuyamayacaksan 1 gunluk almasan da olur..

yok cnm okuycak vaktim var ama akşam ben biraz yavaş okuyorum hani öyle okuyup geçiyo gibi olmasın diye zamanı yayıyorum onun için hep geç bitiyo ama zamanında yetiştiriyorum hani aklınız kalmasın mutlaka tutarım sözümü:)

yok cnm okuycak vaktim var ama akşam ben biraz yavaş okuyorum hani öyle okuyup geçiyo gibi olmasın diye zamanı yayıyorum onun için hep geç bitiyo ama zamanında yetiştiriyorum hani aklınız kalmasın mutlaka tutarım sözümü:)

Saol cnm ..Allah razi olsun.Onemli olan niyet cnm.Hepimiz iyi niyetle burdayiz..herkes elinden geleni okuyor.Rabbim dualarımızı kabul edip herkesin gönlüne göre versin ins hayirlisiyla..

gün boyu yorulduysan ..akşamları zor olması normal cnm.

Kaç tane oldu cnm? İstersen 20-30 tane falan okuyabilirim..

cnm 75 tanem kaldı yetişir ama istiyosan yardım edebilirsin valla mahcup oldum kusura bakma netin başında değilim hani arada haber vereyim diye açık tutyorum

kızlar yetişmediyse ben de yardıme edbilirim... ya mucib 55 tane dıye biliyorum ..ben hergun okuyorm kızlar

X