Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

ben de varım kızlar... farketmez istedıgınız duadan devam edebiliriz

bunun yerine her gün yasin duası okusana .. daha büyük sevaba girersin...

Allah dualrınızı kabul etsin

bunun yerine her gün yasin duası okusana .. daha büyük sevaba girersin...

Allah dualrınızı kabul etsin

neden bunun yerine ? sonucunda önemli olan nıyet ve ben bunu okumak ıstıyorum okuyorumda .. Katılım olrsa hep beraber bunu okuyalım dıye oneri sundum daha ne okuncagı bellı olmadıgı için

Amin cümlemizinkini inşallah

ınsallah cok ıyı olucaktır dualara cok ıhtıyacmz var

Ben de varım kızlar ins

Ama önce ne okuyacağımıza karar verirsek daha iyi olur

Başka Neler okuyabiliriz .Herkes fikrini yazarsa iyi olur

Ben de varım kızlar ins

Ama önce ne okuyacağımıza karar verirsek daha iyi olur

Başka Neler okuyabiliriz .Herkes fikrini yazarsa iyi olur

cnm ben katılcaklar belli olsun dedım ki dua yı sayıya göre belirleyelim ama az kişiyiz zaten galiba 4 :)

cnm ben katılcaklar belli olsun dedım ki dua yı sayıya göre belirleyelim ama az kişiyiz zaten galiba 4 :)

Cnm kimsenin haberi olmamıştır .Önce ne okuyacağımızı belirleyelim ona göre yeni konu da acarız daha çok katılan olur

Ne okuyabiliriz mesela? Abdestli mı okuyacağız?Regl olunca okuyamayiz.Ne okuyalım?
Herkes fikrini yazsın bence.

Son düzenleme:
Cnm Kumeyl duasınıda okuyabiliriz . kaç tane okuyucaz.Baska hangi dualari okuyabiliriz.Fikrin varmi cnm..

bu dua hızır duasıymıs .. Cok etkılı dıyolar tabıkı her dua etkıldır kaderımzde varsa ama bazıların yukseklıgı daha coktur.. Bu olabılır bıraz uzun ama :)

birde bu duanın dilek ıcın bol bol okunmasıı gerektıgı yazıyor araştırdım ama ismi ne bılmıyorum

Bismillahirrahmanirrahim

Allahümme inni es’elüke

bi hakkı bismillahirrahmanirrahim.

Ve bi hurmeti bismillahirrâhmânirrahim

Ve bi fadli bismillahirrâhmanirrahim

Ve bi azameti bismillâhirrahmânirrahim

Ve bi celâli bismillâhirrahmânirrahim

Ve bi cemâli bismillâhirrahmânirrahîm

Ve bi kemâli bismillâhirrahmânirrahîm

Ve bi heybeti bismillâhirrahmânirrahîm

Ve bi menzileti bismillâhirrahmânirrahîm

Ve bi melekûti bismillâhirrahmânirrahîm

Ve bi ceberûti bismillâhirrahmânirrahîm

Ve bi kibriyâi bismillâhirrahmânirrahîm

Ve bi senâi bismillâhirrahmânirrahîm

Ve bi behâi bismillâhirrahmânirrahîm

Ve bi kerâmeti bismillâhirrahmânirrahîm

Ve bi sultâni bismillâhirrahmânirrahîm

Ve bi berekâti bismillâhirrahmânirrahîm

Ve bi ızzeti bismillâhirrahmânirrahîm

Ve bi kuvveti bismillâhirrahmânirrahîm

Ve bi kudreti bismillâhirrahmânirrahîm

İrfa’ kadrî veşrah sadrî ve yessir emrî.. Verzuknî min haysü la yahtesib..

Bi fadlike ve keramike ya men hüve kaf hâ yâ ayn sâd... hâ mîm ayn sîn kâf ve es’elüke bi celâlil ızzeti ve celâlil heybeti ve ceberûtil azameti en tec’alenî min ıbadikes salihîn ellezine la havfün aleyhim ve lâ hüm yahzenûn

Bi rahmetike ya erhamerrahımin

Ve en tusalliye alâ seyyidinâ Muhammedin ve alâ âli seyyidinâ Muhammed.

bencede artık belırleyelım Dualarr yerını bulsun

Cnm bu yazdigin duayi ve Kumeyl duasini liste yapip herbirimize okuyalim o zaman :)

mesala ornek liste
Deam
goalk
Touch( Hayirli es ,Hayirli evlilik icin)
Nazliesma ;Hayirli es ,Hayirli evlilik icin)

Mesala niyetlerimizi de yazalim...Deam icin herkes Kumeyl duasini ve Yazdigin duayi okusun.Bitirenler goalk icin okumaya baslasin bu sekilde okuyalim o zaman...Herkesin niyetini de yazalim bence ...

Peki bu dualar regl iken okunuyo mu buda onemli:)

benide listeye ekleyin arkadaşlar takipteyim

bende okuyacağım ama özel günde olduğum için okuyamam sanırım

Peki bu dualar regl iken okunuyo mu buda onemli:)

Cnm evet Regl olunca okuyamayiz herhalde.Eger bu dualari okuyacaksak mesala listede 7 kisiysek 7 kere okuruz sırayla musait olunca herkesin adina tek tek .mesala 15 gün gibi süre veririz herkes herkese 1 defa okur diye düşünüyorum.

Ne yapalım bilmiyorum.Herkes fikrini yazarsa iyi olur.

Mesala 10.00 İhlas süresi okunuyormuş .Duaların kabulü için onu mü okusak?

Kisi sayımız kaç oldu ?

Simdilik Listeye Katilanlar

Deam

cimcime-89

goalk

touch

ececimx

nazliesma

Son düzenleme:

bende varım yenı katıldım aranıza dunya dua ustune kurulu bızımde dertlerımzıe sıfa olur ınsallah

bende varım yenı katıldım aranıza dunya dua ustune kurulu bızımde dertlerımzıe sıfa olur ınsallah

Hosgeldin cnm.Ne okuyacağımızı kararlastiriyoruz fikrin varsa yazarsan iyi olur.

Listemize Katilanlar

secido

Deam

cimcime-89

ececimx

goalk

touch

nazliesma

Hosgeldin cnm.Ne okuyacağımızı kararlastiriyoruz fikrin varsa yazarsan iyi olur.

Listemize Katilanlar

secido

Deam

cimcime-89

ececimx

goalk

touch

nazliesma

bence once ayetel kursu yu ardından yasın okuyalım bırımız ıcın hepımızwe bu duayı okuduktan sonra baska dualara gecerız

arkadaşlar ben 70 tane yasin suresi okumanın Allah ın izniyle murdanına kavuşacağını okudum bi yerde bence 70 yasin okuyalım ancak yasin hemuzun hemde regl gibi özel durumlarda okunamadığı için gün sınırlaması koymayalım çünkü regl mizbiarkadaşta çakışırsa iki üç kişi onun gönlü kırılmasın yetişmedi diye ben şu an 7 kişiyiz 10 tane düşüyo kişi başına 5 gün de yetişir gibi geliyo ki liste ara vermesek bile 35 günde döncek bence sürede ideal siz nedersiniz

Bencede olur hem daha fazla okuruzz bianda :) yazdigi duayi ve Kumeyl duasini ^^ güzel dusunmussn Abdestli okumak her zaman daha ıyı kızlar bılıyorsunuz kii.. :)

cnm oda guzl fıkır ama bu attıgım duaların gucune inanıyorum çook bılmıyorum ama kalpten cok okuyorum ben sizlerede okumak ısterim ama cogunluk yasin olsun deerse tabiki uyarım dua duadırr

Artık karar verelim kızlarr

7 kişi olmuşuz yeter aslında hemen okuyamayacağım ama olsun başlayalım artık kızlar:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…