Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

Ben 4.cu yani son olmak istiyorum.Canim biz 4 kisiyiz 6 degilizki.

suanda 4 uz canım zamanla cogalırız ınsallah... ilk 4 u dolduralım gerısını tamamlar yenı gelenler

1)Touch(02/02/2014)
2)Nazlıesma (03/02/2014)
3)Emeralda001 (04/02/2014)
4)elanur84 (05/02/2014)
5)
6)

BU nasıl arkadaslar

Son düzenleme:
suanda 4 uz canım zamanla cogalırız ınsallah... ilk 4 u dolduralım gerısını tamamlar yenı gelenler

1)Touch(02/02/2014)
2)Nazlıesma (03/02/2014)
3)Emeralda001 (04/02/2014)
4)elanur84 (05/02/2014)
5)
6)

BU nasıl arkadaslar

peki canlar böyle olsun ben artık uyuyorum :KK70: çok uykum geldi yarın dualarda buluşuruz kızlar hepinize iyi geceler

touch için 1000 Salaten Tüncina okuyoruz

***Listemiz***

Nazliesma 250 tane

touch 250 tane

elanur84 250 tane

Emeralda001 250 tane

***Dua edecegimiz tarihlerin listesi***

02.02.2014 touch için 1000 Salaten Tüncina

03.02.2014 nazliesma için 1000 Salaten Tüncina

04.02.2014 elanur84 için 1000 Salaten Tüncina

05.02.2014 Emeralda001 için 1000 Salaten Tüncina

Son düzenleme:
Canlarim hepinizden Allah razi olsun..Cok saolun.., yeni konumuz hayirli olsun.Guzel olmus konumuz :) masallah:))

istediginiz gibi dualarimizi okuyalim..

Yalniz okudugumuz dualara hepimizi niyet edelim..Mesala yarin INS Salati tuncina okuyacagiz Touch icin okuyan herkesin duasi niyeti icin diye okuyalim ...Rabbim Kabul eder INS..Herkes nasiplensin:)

Bir de hafta ici daha hafif dualar okuruz...mesala 313 Ayetel kursi gibi ..Hergun agir okuyamayiz bence..

Yarın görüşürüz ins canlar:))

***Listemiz***

Nazliesma 250 tane

touch 250 tane

elanur84 250 tane

Emeralda001 250 tane

Saol cnm ...tmm süper olmuş cnm...okuruz ins... Devamı gelir ins ..

Son düzenleme:
Canlarim hepinizden Allah razi olsun..Cok saolun.., yeni konumuz hayirli olsun.Guzel olmus konumuz :) masallah:))

istediginiz gibi dualarimizi okuyalim..

Yalniz okudugumuz dualara hepimizi niyet edelim..Mesala yarin INS Salati tuncina okuyacagiz Touch icin okuyan herkesin duasi niyeti icin diye okuyalim ...Rabbim Kabul eder INS..Herkes nasiplensin:)

Bir de hafta ici daha hafif dualar okuruz...mesala 313 Ayetel kursi gibi ..Hergun agir okuyamayiz bence..

Yarın görüşürüz ins canlar:))

Nasil yani bir tek touch degil, nazliesmanin, elanur ve emeraldanin niyetini kabul et gibi mi?

Nasil yani bir tek touch degil, nazliesmanin, elanur ve emeraldanin niyetini kabul et gibi mi?

Evet cnm .Mesala ben Yasin süresini ya da baska bir dua falan Okuduğum zaman soyle derim ..Yarabbi kimin ne duası ,dileği varsa hayirlisiyla kabul et..Benim gibi evlenmek isteyip de evlenemeyen herkese hayırlı mutlu evlilik nasip et.Kk daki herkese ...Vs.. Gibi dualar ederim..Bence hepimizin adını da zikredelim..Bir sakıncası olmaz daha iyi olur ...Hem sevap kazanmis oluruz..Baskalarina dua edince melekler senin duani da Kabul edermis..Zaten önce başka insanlara sonra kendine etmen daha iyi olurmuş..

Not: Ama bilmiyorum sadace 1 kisi icinmi okumak gerekir boyle dualari?? Kızlar ne derse..

Hadi görüşürüz ins canlar:))

bende katılmak istiyorum aranıza kızlar dediğniz duayı okurum bende ama kaç tane okuycam

bende katılmak istiyorum aranıza kızlar dediğniz duayı okurum bende ama kaç tane okuycam

Hosgeldin cnm.Birgunde 1000 tane okumak gerekiyo cnmr.. bugün için biz 4 kisi anlaşmıştık ..Diğer arkadaşlar da gelsin.?
Ben okumaya çalışıyorum 250 taneyi ..bakalim

***Listemiz***

Nazliesma 250 tane

touch 250 tane

elanur84 250 tane

Emeralda001 250 tane

super olmus canım..ben de okuyorum... dilek için oldugu için bir kişiye okunması gerekebilir... soyle dıye biliriz belki touch ın hayırlı dılegı ıcın nıyet ediyorum Allahım sen kabul eyle... içinde de benim ve diğer kk arkadaslarımın hayırlı dileklerini kabul eyle...
Ben de bslıyorum canlar haydi Bismillah...

super olmus canım..ben de okuyorum... dilek için oldugu için bir kişiye okunması gerekebilir... soyle dıye biliriz belki touch ın hayırlı dılegı ıcın nıyet ediyorum Allahım sen kabul eyle... içinde de benim ve diğer kk arkadaslarımın hayırlı dileklerini kabul eyle...
Ben de bslıyorum canlar haydi Bismillah...

Hosgeldin cnm..Ben de oyle niyet ettim..Allah Kabul etsin INS:) okumaya Devam:)))

Cnm Ben bir kitapta buldum Ordan okuyorum.iyi oldu:))

ben. 250 ye yaklaştım .sence ne yapayim

300 e tamamlayimmi ??

Hosgeldin cnm.Birgunde 1000 tane okumak gerekiyo cnmr.. bugün için biz 4 kisi anlaşmıştık ..Diğer arkadaşlar da gelsin.?
Ben okumaya çalışıyorum 250 taneyi ..bakalim

dilek için olduğundan bence hergün birimiz adına niyetlenelim işte .... kişinin hayırlı dileğini nasip eyle Allahım diye sonunada tüm müslümanların ve bizlerin diye ekleyelim bende okuyayım o zaman pek i binden fazla olsa bişe olur mu yani ben okumayımmı

dilek için olduğundan bence hergün birimiz adına niyetlenelim işte .... kişinin hayırlı dileğini nasip eyle Allahım diye sonunada tüm müslümanların ve bizlerin diye ekleyelim bende okuyayım o zaman pek i binden fazla olsa bişe olur mu yani ben okumayımmı

Cnm cok saol.Allah razi olsun .

Bu gun Touch arkdasimizin niyeti icin okuyoruz..Cnm okumak istersen okuyabilirsin 1000 taneyi gecmeyelim..

..Salati-Tuncina okuyoruz..Okuyunca hemen yazarsan iyi olur cnm.Kac tane okudugu..

Canim bildigin bugün pazar eve misafirler gelmis benim 250 tanem var 100 alirsan sevinirim.
150 vakit bulup okucam.Senide listeye eklicem yarindan itibaren sayilari aramizda bölüsecegiz.

Son düzenleme:
X