Hep Beraber Dilek Duası Okuyalım

gozun aydın canm... darısı basımıza:))

canım benim sağol da kabul etmedim benden küçüktü çocuk,ama şunu anladım duayla her kapı açılıyo RABBİM kaderimde kim yazılıysa onu çıkarsın karşıma işallah :)

Ay canim ne güzel bir haber, cocuk kücükmüs diyorsun INSALLAH ALLAH HAYIRLISIYLA karsina sana uygun gönlünce olacak yuva kuracagin bir kismet cikarir kisa zamanda.AMIN!

canım benim sağol da kabul etmedim benden küçüktü çocuk,ama şunu anladım duayla her kapı açılıyo RABBİM kaderimde kim yazılıysa onu çıkarsın karşıma işallah :)

Cnm hakkında hayırlısı olur i̇ns.Rabbim büyük.İns hepimizin gönlüne gore verir:)) duayı bırakmayalım ins ..

Canlarim
Ben de sunu anladım biz dua ediyoruz birseyler ters tepiyorsa olmuyorsa belki bunda da bir hayır vardır.. Rabbim hepimze evlilik hayirliysa evlenmeyi nasip etsin ins.Bekarlik hayirli ise bekarligi nasip etsin INS .Amin..

Kizlar 6 kisiyi suan.6 gun okuyicaz ins.. 7 gun okuyalimmi.7.gun de hepimiyzin niyetine okuruz..

Birde 4444 Salati Tefriciye baslarsak hemen.herkese 740 tane dusuyor .herkes 3 gunde okuyabilirmi?? Veya 1 haftada okuyabilirmisiniz? Ara vermeyelim bence:)

Canim ben yarin goalk, cuma ecemix, cumartesi hepimiz icin okuruz, pazar ara veririz.Sonra pazartesinden itibaren Salati Tefriciye okuruz düsünmüsdüm.1 günlük ara iyi gelir.

Canim ben yarin goalk, cuma ecemix, cumartesi hepimiz icin okuruz, pazar ara veririz.Sonra pazartesinden itibaren Salati Tefriciye okuruz düsünmüsdüm.1 günlük ara iyi gelir.

Tmm cnm.Ara verdigimiz gün listemizi hazırlarız ins.. .Ne zamana kadar bitireceksek süre veririz.3 gun veya 1 Hafta . .yine haberlesip biitiririz INS:)

Ay canim ne güzel bir haber, cocuk kücükmüs diyorsun INSALLAH ALLAH HAYIRLISIYLA karsina sana uygun gönlünce olacak yuva kuracagin bir kismet cikarir kisa zamanda.AMIN!

işallah canım benim hepimizin ne muradı varsa versin işallah :)

canım önce bi salatı tüncina'yı bitirelim,daha sonra sırayla salatı tefriciye okuyalım.ama 1 haftada olmaz 1 kişi için en fazla 3-4 günde bitirelim ben bi kitapta öyle okumuştum birden çok kişi okuyorsa 3 veya 4 günde bitmeli diye .birde ara vermeyelim demişsin 1 gün ara verelim çünkü listeye katılmak isteyen arkadaşlar vardır belki o yüzden 1 gün bekleyelim :)

okuyalım kızlar..rabbım hayırlısını versın hepımize... okuamya devam rabbım verıyosa bir rahmet vermıyorsa elbet bir hikmet vardır.... hakkımızdan hayırlısı

okuyalım kızlar..rabbım hayırlısını versın hepımize... okuamya devam rabbım verıyosa bir rahmet vermıyorsa elbet bir hikmet vardır.... hakkımızdan hayırlısı

cnm ne guzel yazmissin.cok dogru.Hakkimzda hayirlisi olur INS..iyiki bu topigi actik:)

tmm cnm.INS okuruz ve 3 gunde bitiririz o zaman:))

Canlarim Ben okumaya basladim.Saat 20.30 21.30 arasi haberleselim.

Yine okuyamayan olursa erkenden haber versin.

Ya kizlar dün aniden rahatsizlanmisimdedim ya ben üsütmüsüm benim bogazim agriyor, sismis yani.Lütfen ama lütfen kusura bakmayin.Benim 175 taneyi aranizda bölüp bir sekilde okursaniz sevinirim.

Son düzenleme:
Ya canlarim ben simdi 105 taneyi okumaya calisicam.Sizde artik 70 aranizda bölseniz sevinirim.35 35 alirsaniz sevinirim.

ben bitirdim RABBİM kabul etsin tez vakitte okuduğumuz arkadaşın muradını nasip etsin

Kizlar ececimx okumusmudur acaba.haber gelmedi...Okusakmi paylasip??

Goalk 165 tane okuyacakti.obdanda simdilik ses yok.,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…